GARMIN
Garmin Forerunner 165 Music, Miglas pelēka/balta akmens krāsas
Garmin Forerunner 165 Music, Miglas pelēka/balta akmens krāsas
TRENĒJIES IZCILI
Tā nav vienkārši skriešana. Jums tas nozīmē vairāk. Tieši tāpēc jums ir vajadzīgs Forerunner® 165 — speciāli izstrādāts GPS skriešanas viedpulkstenis, kas palīdz sasniegt mērķus ar personalizētiem, adaptīviem treniņu plāniem un sekot līdzi progresam spilgtā displejā.
- 1,2″ KRĀSAINS AMOLED DISPLEJS
- LĪDZ PAT 11 DIENĀM ILGS AKUMULATORA DARBĪBAS LAIKS VIEDPULKSTEŅA REŽĪMĀ
- UZLABOTI TRENIŅU RĀDĪTĀJI UN ATJAUNOŠANĀS IESKATI
- VAIRĀK NEKĀ 25 IEBŪVĒTAS GPS UN IEKŠTELPU SPORTA LIETOTNES
- SKĀRIENEKRĀNS UN POGAS
- MŪZIKA UZ PLAUKSTAS LOCĪTAVAS
TEMPS, DISTANCE, SIRDSDARBĪBAS RITMS
Šis viegli lietojamais GPS skriešanas viedpulkstenis nodrošina svarīgākās funkcijas, kas jums nepieciešamas, lai savu skriešanu paceltu nākamajā līmenī, tostarp GPS, tempu, distanci un no plaukstas locītavas iegūtus sirdsdarbības ritma radītājus.
DIENĀ PIEDĀVĀTO VINGROJUMU SĒRIJA
Iegūstiet treniņus, kas veidoti tieši jums. Tie tiek pielāgoti pēc katra skrējiena atbilstoši jūsu sniegumam un spēka atgūšanas stāvoklim, kā arī gaidāmajām sacensībām jūsu viedtālruņa Garmin Connect™ lietotnes kalendārā.
GARMIN COACH
Iegūstiet bezmaksas pielāgojamus 5 km, 10 km un pusmaratona distances treniņu plānus no pieredzējušiem treneriem un ļaujieties jaunam izaicinājumam.
SIRDS RITMA VARIABILITĀTES STATUSS (HRV)
Iegūstiet dziļāku izpratni par savu vispārējo veselību, treniņiem un spēka atgūšanu, izmantojot sirdsdarbības ritma mainīgumu miega laikā, izmantojot Firstbeat Analytics™ komandas izstrādāto tehnoloģiju.
RĪTA PĀRSKATS
Saņemiet pārskatu par miegu un treniņa izredzēm, tiklīdz pamostaties, kā arī noskaidrojiet HRV statusu un laikapstākļu prognozi. Varat arī pielāgot pārskatu un skatīt jums nepieciešamo informāciju.
TRENIŅU EFEKTIVITĀTE
Ar treniņu efektivitātes rīku jūs redzēsiet, kā treniņi ietekmē jūsu fizisko sagatavotību, un sapratīsiet, kāds ir galvenais skriešanas treniņu un programmu sniegtais ieguvums.
Tas jums patiks | |
|---|---|
| Miega mērījumi un ieskati | ✔ |
| Akumulatora darbības laiks (viedpulksteņa režīms) | Līdz 11 dienām |
| Pulse Ox asins skābekļa piesātinājums | Jā (pārbaude uz vietas, miega laikā, visu dienu) |
| Garmin Pay™ | ✔ |
| Mūzikas krātuve | ✔ |
| Pulksteņa displeja veids | AMOLED (vienmēr ieslēgts režīms pēc izvēles) |
| Skārienekrāns | ✔ |
| Ūdens vērtējums | 5 ATM |
Vispārīgi | |
|---|---|
| Siksnas materiāls | Silikons |
| Objektīva materiāls | Ķīmiski stiprināts stikls |
| Ekrāna turētāja materiāls | Ar šķiedru pastiprināts polimērs |
| Viegli noņemamas siksniņas | Jā (20 mm, nozares standarts) |
| Fiziskie izmēri | 43 x 43 x 11,6 mm Der plaukstas locītavai ar apkārtmēru 126 - 203 mm |
| Svars | 39 g |
| Displeja izmēri | 30,4 mm (1,2") diametrs |
| Displeja izšķirtspēja | 390x390 pikseļi |
| Krāsu displejs | ✔ |
| Lielo rakstzīmju opcija | ✔ |
| Baterijas veids | Litija jonu |
| Akumulatora darbības laiks | Viedpulksteņa režīmā: līdz 11 dienām Viedpulksteņa akumulatora enerģijas taupīšanas režīmā: līdz 20 dienām Tikai GPS GNSS režīmā: līdz 19 stundām Visas sistēmas GNSS režīmā: līdz 17 stundām Tikai GPS GNSS režīmā ar mūziku: līdz 7 stundām Visas sistēmas GNSS režīmā ar mūziku: līdz 6,5 stundām Aplūkot detalizētāku informāciju |
| Uzlādes veids | Garmin patentēts kontaktdakšas lādētājs |
| Atmiņa/vēsture | 4 GB |
Veselības un labsajūtas uzraudzība | |
|---|---|
| Sirdsdarbības ritms uz plaukstas locītavas (pastāvīga uzraudzība, katru sekundi) | ✔ |
| Sirdsdarbības frekvence miera stāvoklī | ✔ |
| Sirdsdarbības ritma novirzes no normas brīdinājumi | Jā (augsts un zems) |
| Elpošanas ātrums | ✔ |
| Fiziskās formas vecums | ✔ |
| Body Battery™ enerģijas līmeņa uzraudzība | ✔ |
| Visas dienas stress | ✔ |
| Atpūtas atgādinājumi | ✔ |
| Relaksējošas elpošanas taimeris | ✔ |
| Meditācija | ✔ |
| Elpošanas tehnika | ✔ |
| Miegs | Jā (uzlabots) |
| Elpošanas izmaiņas | ✔ |
| Snaudas noteikšana | ✔ |
| Ūdens balanss | Jā (lietotnē Garmin Connect™ un papildu izvēles logrīkā Connect IQ™) |
| Sieviešu veselība | Jā (lietotnē Garmin Connect™ un papildu izvēles logrīkā Connect IQ™) |
| Aktuāli dati par veselību | ✔ |
Sensori | |
|---|---|
| GPS | ✔ |
| GLONASS | ✔ |
| Galileo | ✔ |
| Garmin Elevate™ plaukstas locītavas sirdsdarbības ritma monitors | ✔ |
| Pulse Ox skābekļa līmeņa asinīs uzraudzība | ✔ |
| Barometrisks altimetrs | ✔ |
| Kompass | ✔ |
| Akselerometrs | ✔ |
| Termometrs | ✔ |
| Apkārtējā apgaismojuma sensors | ✔ |
Aktivitāšu profili | |
|---|---|
| Pieejami aktivitāšu sporta zālē profili | Spēks, HIIT, Kardio, Kombinētā Trenažiera Treniņi, Kāpšana pa Kāpnēm, Stāvu Kāpšana |
| VESELĪBAI | Staigāšana, Pilates, Joga, Iešana telpā |
| TRENIŅŠ TELPĀS | Skriešana uz skrejceļa, Skriešana pa celiņu telpās, Virtuālā skriešana |
| SKRIEŠANA BRĪVĀ DABĀ | Skriešana, Skriešana pa celiņu ārā, Taku skrējiens, ultramaratonu skriešana |
| Pieejami aktīvas atpūtas brīvā dabā profili | Pārgājiens |
| Pieejamie riteņbraukšanas profili | Velobraukšana, Riteņbraukšana Telpā |
| Pieejamie peldēšanas profili | Peldēšana peldbaseinā, Peldēšana atklātos ūdeņos |
| RAKEŠU SPORTA VEIDI | Tennis (Lietotne tenisam), Piklbols, Padel |
KOMPLEKTĀCIJA:
- Forerunner® 165 Music skriešanas pulkstenis
- USB-C uzlādes kabelis/datu kabelis
- Dokumentācija