GARMIN
GPS velosipēda dators Garmin Edge 1050 komplekts
Pieejamība: veikalā (Saku 3, Tallina)
Tootekood: 010-02890-21
Bezmaksas transports Igaunijas robežās*
GPS velosipēda dators Garmin Edge 1050 komplekts
GPS velosipēda dators Garmin Edge 1050 komplekts
AR EDGE® 1050 VELODATORU IKVIENS BRAUCIENS IR VĒL LABĀKS
No grupu braucieniem sestdienā līdz gariem braucieniem vienatnē – uzlabojiet tos, pateicoties Edge 1050 augstākās klases velodatoram un tā iespaidīgajai informācijai par sniegumu, līdzdalībai sacensībās un bezmaksas personalizētiem ieteikumiem.
- KOŠAIS KRĀSU DISPLEJS PARĀDA PATIESI DETALIZĒTAS KARTES UN STATISTIKAS DATUS
- LĪDZ 20 STUNDĀM ILGS AKUMULATORA DARBĪBAS LAIKS INTENSĪVAS LIETOŠANAS APSTĀKĻOS
- SAŅEMIET CITU RITEŅBRAUCĒJU BRĪDINĀJUMUS PAR BĪSTAMĪBU UZ CEĻA
- IZVEIDOJIET MARŠRUTUS IERĪCĒ UN APSKATIET KARTĒ CEĻA VIRSMAS VEIDU
- BRĪDINIET BRAUCĒJUS UN GĀJĒJUS AR VELOSIPĒDA ZVANA SIGNĀLU
- UZTURIET SAKARUS UN SAGLABĀJIET SACENSĪBU GARU, IZMANTOJOT “GROUPRIDE” FUNKCIJU
Tas jums patiks | |
|---|---|
| Garmin Pay™ | ✔ |
Vispārīgi | |
|---|---|
| Fiziskie izmēri | 60,2 x 118,5 x 16,3 mm (2,4″ x 4,7″ x 0,6″) |
| Svars | 161 g (5.7 oz) |
| Ūdens vērtējums | IPX7 |
| Skārienekrāns | ✔ |
| Displeja veids | Šķidrais kristāls |
| Displeja izmēri | 88,9 mm (3,5″) diagonāle |
| Displeja izšķirtspēja | 480 x 800 pikseļi |
| Krāsu displejs | ✔ |
| Iebūvēts skaļrunis | ✔ |
| Akumulatora veids | Atkārtoti lādējams litija jonu |
| Akumulatora darbības laiks | Līdz 20 stundām intensīvas lietošanas apstākļos Līdz 60 stundām akumulatora taupīšanas režīmā Aplūkot detalizētāku informāciju |
| Akumulatora taupīšanas režīms | ✔ |
| Saderība ar ārēju barošanas avotu (stiprinājums ar elektrobarošanu un Garmin Charge akumulators) | ✔ |
Kartes un atmiņa | |
|---|---|
| Spēja pievienot kartes | ✔ |
| Kartes pārvaldnieks ar Wi-Fi® | ✔ |
| Bāzes karte | ✔ |
| Integrēti TrailForks trašu dati | ✔ |
| Atmiņa un energoietilpība | Tikai 64 GB iekšējā atmiņa |
| Ceļa punkti/izlases/atrašanās vietas | 200 |
| Maršruti | 100 kursi |
| Vēsture | Līdz 200 stundām |
Sensori | |
|---|---|
| GPS | ✔ |
| GLONASS | ✔ |
| Galileo | ✔ |
| Barometrisks altimetrs | ✔ |
| Žiroskops | ✔ |
| Akselerometrs | ✔ |
| Apkārtējā apgaismojuma sensors | ✔ |
| 5 Hz GPS | ✔ |
| Daudzjoslu GNSS | ✔ |
| Magnetometrs | ✔ |
Ikdienas viedās funkcijas | |
|---|---|
| Savienojamība | Bluetooth®, ANT+®, Wi-Fi® |
| Connect IQ™ (lejupielādējamas pulksteņa ciparnīcas, datu lauki un lietotnes) | ✔ |
| Ierīcē Connect IQ™ veikals | ✔ |
| Viedie Ziņojumi | ✔ |
| Īsziņas atbilde/noraidīt tālruņa zvanu ar īsziņu (tikai Android™) | ✔ |
| Laikapstākļi | ✔ |
| Reāllaika iestatījumu sinhronizēšana ar Garmin Connect™ mobilo ierīci | ✔ |
| Pārvalda viedtālruņa mūziku | ✔ |
| VIRB® tālvadāma kamera | ✔ |
| Smart trainer control | ✔ |
| Saderība ar viedtālruni | iPhone®, Android™ |
| Garmin Share | ✔ |
Drošības un izsekošanas funkcijas | |
|---|---|
| Palīdzība | ✔ |
| LiveTrack | ✔ |
| GroupTrack | ✔ |
| Group Ride (Cycling) | ✔ |
| GroupRide sacensības un apbalvojumi | ✔ |
| Velobraucēju savstarpēja ziņojumapmaiņa | ✔ |
| Negadījuma noteikšana | Jā (iekļauti bezceļi) |
| GroupRide negadījumu noteikšana | ✔ |
| Kopienas veidoti brīdinājumi par bīstamību | ✔ |
| Atrast manu Edge® | ✔ |
| Velosipēda brīdinājums | ✔ |
| Integrēts velosipēda zvans | ✔ |
| Brīdinājumi par laikapstākļiem | ✔ |
| InReach® saderība | ✔ |
Treniņu, plānošanas un analīzes funkcijas | |
|---|---|
| Pielāgojams(-i) ekrāns(-i) | ✔ |
| Lejupielādējami treniņu plāni | ✔ |
| Ikdienas treniņu ieteikumi | Jā (īpašiem pasākumiem) |
| Primārie un sekundārie treniņu mērķi | ✔ |
| Auto Pause® automātiskā taimera apturēšana | ✔ |
| Treniņi ar intervāliem | ✔ |
| Pilnveidotas vingrojumu sērijas | ✔ |
| Auto Lap® intervāla izsekošanas funkcija | ✔ |
| Vo2 Max | ✔ |
| Treniņu statuss — riteņbraukšana | ✔ |
| Treniņu slodze — riteņbraukšana | ✔ |
| Treniņu slodzes fokuss — riteņbraukšana | ✔ |
| Izturība reāllaikā — riteņbraukšana | ✔ |
| Riteņbraukšanas spēju analīze | ✔ |
| Kursa prasību analīze | ✔ |
| Treniņu efekts | ✔ |
| Atgūšanās padomnieks | ✔ |
| Virtuālais partneris | ✔ |
| Skriešanas sacensības darbība | ✔ |
| Segmenti | ✔ |
| Automātiska ritināšana | ✔ |
| Physio TrueUp | ✔ |
| Vienots treniņu statuss | ✔ |
Aktīvas atpūtas brīvā dabā funkcijas | |
|---|---|
| ClimbPro kāpumu plānotājs — riteņbraukšana | ✔ |
| ClimbPro – Maršruti | ✔ |
| ClimbPro – Brīvā braukšana | ✔ |
Riteņbraukšanas funkcijas | |
|---|---|
| Laukumi | ✔ |
| Brīdinājumi (aktivizē brīdinājumu, kad jūs sasniedzat mērķus, ietverot laiku, attālumu, sirdsdarbības ritmu vai kalorijas) | ✔ |
| FTP (funkcionālās sliekšņvērtības jauda) | ✔ |
| Kalnu velosipēda dinamika | ✔ |
| Gravity MTB brauciena profila atbalsts (Downhill, Enduro, eEnduro) | ✔ |
| Laika vārti | ✔ |
| Saderība ar Varia™ radaru (atpakaļ vērsts radars) | ✔ |
| Saderīgs ar Varia radara kameru | ✔ |
| Saderība ar Varia™ lukturiem | ✔ |
| Saderīgs ar Varia viedo velo lukturi | ✔ |
| Saderīgs ar spēka mērītāju | ✔ |
| Kursa veidotājs ierīcē | Uzlabots |
| Atrašanās vietas meklēšana ierīcē | ✔ |
| Power guide | ✔ |
| TopoActive kartes - Riteņbraukšana | ✔ |
| Trendline populāru vietu maršrutēšana — riteņbraukšana | ✔ |
| Populāru vietu intensitātes karte | ✔ |
| Saderība ar riteņbraukšanas dinamikas funkciju | ✔ |
| eBike Smart diapazona maršrutēšana | ✔ |
Komplekts
- Edge® 1050 velosipēda dators
- HRM-Dual™ pulsometrs
- Velosipēda ātruma sensors 2 un kadences sensors 2 komplekts
- Uz priekšu izvirzīts stiprinājums
- Standarta stiprinājums
- Štrope
- Lādētājs/kabelis
- Dokumentācija