GARMIN
Garmin Vivomove 3, melnu
Garmin Vivomove 3, melnu
IEMĪLIET SAVU IZSKATU
Šie hibrīdrisinājuma viedpulksteņi, kas pieejami dažādās krāsās, apvieno tradicionālo analogā pulksteņa izskatu ar būtiskām viedajām funkcijām, uz kurām aizņemtajā ikdienā variet pilnībā paļauties.
- Tradicionāls analogā pulksteņa dizains ar svarīgām viedajām funkcijām.
- Tas ir jūsu mazais noslēpums. Pieskarieties, lai atvērtu paslēpto skārienekrāna displeju.
- Jaunākā tendence ir viedie paziņojumi. Saņemiet teksta ziņojumus tieši ierīcē uz plaukstas locītavas.
- Ne tikai izskats ir svarīgs. Esi informēts arī par savu veselību un fizisko formu.
- Esi gatavs treniņam? Sekojiet līdzi savām pastaigām vai skrējieniem brīvā dabā, izmantojot savienoto GPS.
- Līdz pat 5 dienām ilgs akumulatora darbības laiks — pārspēj to, ja vari.
PASLĒPTS DISPLEJS
Displejs ir redzams tikai tad, kad tas ir nepieciešams. Mijiedarbojieties ar skārienekrānu, pulksteņrādītāji dinamiski virzīsies prom.
VIEDIE PAZIŅOJUMI
Saņemiet e-pasta vēstules, ziņojumus un brīdinājumus tieši pulkstenī, izveidojot tā pāra savienojumu ar saderīgu viedtālruni.
KALENDĀRA SKATS
Vienkāršā veidā skatiet savus dienas plānus īpašā kalendāra ekrānā.
TAIMERIS UN HRONOMETRS
Ērti piekļūstiet parocīgām hronometrāžas funkcijām tieši ierīcē uz plaukstas locītavas.
SINHRONIZĒŠANA AR GARMIN CONNECT™
Skatiet savu veselības un fiziskās formas informāciju vienuviet. Lietotne Garmin Connect ir augoša tiešsaistes kopiena, kur cilvēki atrodoties ceļā var sazināties, sacensties un koplietot informāciju.
Tas jums patiks | |
|---|---|
| Akumulatora darbības laiks (viedpulksteņa režīms) | Līdz 5 dienām |
| Pulse Ox asins skābekļa piesātinājums | Jā (pārbaude un papildus miegā) |
| Pulksteņa displeja veids | AMOLED |
| Skārienekrāns | ✔ |
| Ūdens vērtējums | Peldēšana, 5 atmosfēras |
Vispārīgi | |
|---|---|
| Siksnas materiāls | Silikons |
| Objektīva materiāls | Ķīmiski stiprināts stikls |
| Ekrāna turētāja materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Korpusa materiāls | Ar šķiedrām stiegrots polimērkompozīts |
| Viegli noņemamas siksniņas | Jā (20 mm, nozares standarts) |
| Fiziskie izmēri | 44 x 44 x 11,3 mm Der plaukstas locītavai ar apkārtmēru125–190 mm |
| Svars | Tikai korpuss: 29,60 g Ar silikona pulksteņa siksniņu: 46,10 g |
| Displeja izmēri | 8,90 x 18,30 mm |
| Displeja izšķirtspēja | 64 x 132 pikseļi |
| Akumulatora darbības laiks | Viedpulksteņa režīms: līdz 5 dienām Pulksteņa režīms: līdz 1 papildu nedēļai |
| Uzlādes veids | Garmin patentēts kontaktdakšas lādētājs |
| Atmiņa/vēsture | 10 laikkontrolētas aktivitātes, 14 dienu aktivitātes izsekošanas dati |
Veselības un labsajūtas uzraudzība | |
|---|---|
| Sirdsdarbības ritms uz plaukstas locītavas (pastāvīga uzraudzība, katru sekundi) | ✔ |
| Sirdsdarbības frekvence miera stāvoklī | ✔ |
| Sirdsdarbības ritma novirzes no normas brīdinājumi | Jā (augsts un zems) |
| Elpošanas ātrums | ✔ |
| Fiziskās formas vecums | Jā (lietotnē) |
| Body Battery™ enerģijas līmeņa uzraudzība | ✔ |
| Visas dienas stress | ✔ |
| Atpūtas atgādinājumi | ✔ |
| Relaksējošas elpošanas taimeris | ✔ |
| Elpošanas tehnika | ✔ |
| Miegs | Jā (uzlabots) |
| Ūdens balanss | ✔ |
| Sieviešu veselība | ✔ |
Sensori | |
|---|---|
| Garmin Elevate™ plaukstas locītavas sirdsdarbības ritma monitors | ✔ |
| Pulse Ox skābekļa līmeņa asinīs uzraudzība | ✔ |
| Barometrisks altimetrs | ✔ |
| Akselerometrs | ✔ |
| Apkārtējā apgaismojuma sensors | ✔ |
Ikdienas viedās funkcijas | |
|---|---|
| Savienojamība | Bluetooth® Smart and ANT+® |
| Viedie Ziņojumi | ✔ |
| Īsziņas atbilde/noraidīt tālruņa zvanu ar īsziņu (tikai Android™) | ✔ |
| Pievienotais GPS | ✔ |
| Kalendārs | ✔ |
| Laikapstākļi | ✔ |
| Pārvalda viedtālruņa mūziku | ✔ |
| Meklēt manu viedtālruni | ✔ |
| Meklēt manu pulksteni | ✔ |
| Saderīgs ar mobilo lietotni Garmin Connect™ | ✔ |
| Saderība ar viedtālruni | iPhone®, Android™ |
Aktivitāšu profili | |
|---|---|
| Pieejami aktivitāšu sporta zālē profili | Spēks, Kardio un Kombinētā Trenažiera Treniņi, Kāpšana pa Kāpnēm |
| VESELĪBAI | Staigāšana, Pilates, Joga |
| TRENIŅŠ TELPĀS | Skriešana uz skrejceļa |
| SKRIEŠANA BRĪVĀ DABĀ | Skriešana |
| Pieejamie riteņbraukšanas profili | Velobraukšana |
| Pieejamie peldēšanas profili | Peldēšana peldbaseinā |
KOMPLEKTĀCIJA:
- vívomove 3
- Uzlādes/datu kabelis
- Dokumentācija