GARMIN
Garmin Instinct E - 45 mm, Melns ar ogles krāsas pulksteņa siksniņu
Garmin Instinct E - 45 mm, Melns ar ogles krāsas pulksteņa siksniņu
SEKOJIET SAVĒJAM
Instinct E ir GPS viedpulkstenis ar izturīgu konstrukciju un svarīgākajām funkcijām, kas jums nepieciešamas dienas gaitā.
- IZTURĪGA KONSTRUKCIJA
- LĪDZ PAT 16 DIENĀM ILGS AKUMULATORA DARBĪBAS LAIKS VIEDPULKSTEŅA REŽĪMĀ
- VESELĪBAS UN LABSAJŪTAS PAMATFUNKCIJAS
- VIEDIE ZIŅOJUMI
- NAVIGĀCIJAS FUNKCIJAS
- IELĀDĒTAS LIETOTNES SPORTAM
IZTURĪGA KONSTRUKCIJA
Esiet pamanāms, pateicoties izturīgajai konstrukcijai, augstas izturības 45 mm korpusam un pret skrāpējumiem izturīgajam displejam.
PĀRBAUDĪTA IZTURĪBA
Instinct E viedpulkstenim ir 10 ATM ūdensnecaurlaidība, un tā konstrukcija atbilst MIL-STD-810 prasībām attiecībā uz termisko pretestību un triecienizturību.
VESELĪBAS UN LABSAJŪTAS PAMATA UZRAUDZĪBA
Iepazīstiet savu ķermeni, izmantojot veselības uzraudzības funkcijas, tostarp sirdsdarbības ritma uzraudzību, uzlabotu miega uzraudzību, pulsa oksimetru un citas iespējas.
VIEDIE ZIŅOJUMI
Saņemiet e-pasta ziņojumus, īsziņas un brīdinājumus pulkstenī, kas ir savienots pārī ar saderīgu Apple® vai Android™ viedtālruni.
NAVIGĀCIJAS FUNKCIJAS
Droša navigācija ar 3 asu kompasu, biometrisko altimetru un vairāku GNSS atbalstu.
IELĀDĒTAS LIETOTNES SPORTAM
Sekojiet līdzi savām aktivitātēm, tostarp iešanai, skriešanai, riteņbraukšanai, pārgājieniem, izturības treniņiem un citām.
Tas jums patiks | |
|---|---|
| Miega mērījumi un ieskati | ✔ |
| Akumulatora darbības laiks (viedpulksteņa režīms) | Līdz pat 16 dienām |
| Pulse Ox asins skābekļa piesātinājums | ✔ |
| Pulksteņa displeja veids | Vienkrāsains, saules gaismā salasāms transflektīvais memory-in-pixel (MIP) ekrāns |
| Ūdens vērtējums | 10 ATM |
Vispārīgi | |
|---|---|
| Siksnas materiāls | Silikons |
| Objektīva materiāls | Ķīmiski stiprināts stikls |
| Ekrāna turētāja materiāls | Ar šķiedru pastiprināts polimērs |
| Korpusa materiāls | Ar šķiedru pastiprināts polimērs |
| Saderība ar QuickFit™ pulksteņa siksniņu | Jā (22 mm) |
| Fiziskie izmēri | 45 x 45 x 14,2 mm Der plaukstas locītavai ar apkārtmēru 132-213 mm |
| Svars | 48 g |
| Displeja izmēri | Pielāgots, divu logu dizains; 23 x 23 mm (0,9″ x 0,9″) |
| Displeja izšķirtspēja | 176 x 176 pikseļi |
| Baterijas veids | Litija jonu |
| Akumulatora darbības laiks | Viedpulksteņa režīmā: līdz 16 dienām Akumulatora taupīšanas pulksteņa režīmā: līdz 40 dienām GPS režīmā: līdz 24 stundām Visas satelītsistēmas: 16 stundas Maks. akumulatora darbības GPS režīmā: līdz 50 stundām Ekspedīcijas režīms ar GPS: līdz 20 dienām |
| Uzlādes veids | Garmin patentēts kontaktdakšas lādētājs |
| Atmiņa/vēsture | 128 MB |
Veselības un labsajūtas uzraudzība | |
|---|---|
| Sirdsdarbības ritms uz plaukstas locītavas (pastāvīga uzraudzība, katru sekundi) | ✔ |
| Sirdsdarbības frekvence miera stāvoklī | ✔ |
| Sirdsdarbības ritma novirzes no normas brīdinājumi | Jā (augsts un zems) |
| Elpošanas ātrums | ✔ |
| Fiziskās formas vecums | ✔ |
| Body Battery™ enerģijas līmeņa uzraudzība | ✔ |
| Visas dienas stress | ✔ |
| Atpūtas atgādinājumi | ✔ |
| Relaksējošas elpošanas taimeris | ✔ |
| Elpošanas tehnika | ✔ |
| Miegs | Jā (uzlabots) |
| Elpošanas izmaiņas | ✔ |
| Snaudas noteikšana | ✔ |
| Ūdens balanss | Jā (lietotnē Garmin Connect™ un papildu izvēles logrīkā Connect IQ™) |
| Sieviešu veselība | Jā (lietotnē Garmin Connect™ un papildu izvēles logrīkā Connect IQ™) |
| Aktuāli dati par veselību | ✔ |
| Veselības statuss | ✔ |
Sensori | |
|---|---|
| GPS | ✔ |
| GLONASS | ✔ |
| Galileo | ✔ |
| Garmin Elevate™ plaukstas locītavas sirdsdarbības ritma monitors | ✔ |
| Pulse Ox skābekļa līmeņa asinīs uzraudzība | ✔ |
| Barometrisks altimetrs | ✔ |
| Kompass | ✔ |
| Akselerometrs | ✔ |
| Termometrs | ✔ |
Aktivitāšu profili | |
|---|---|
| Pieejami aktivitāšu sporta zālē profili | Spēks, HIIT, Kardio, Kombinētā Trenažiera Treniņi, Kāpšana pa Kāpnēm, Stāvu Kāpšana, Airēšana telpās |
| MULTISPORTS | |
| VESELĪBAI | Staigāšana, Iešana telpā, Pilates, Joga |
| TRENIŅŠ TELPĀS | Skriešana uz skrejceļa, Skriešana pa celiņu telpās, Virtuālā skriešana |
| SKRIEŠANA BRĪVĀ DABĀ | Skriešana, Skriešana pa celiņu ārā, Taku skrējiens, |
| Pieejami aktīvas atpūtas brīvā dabā profili | Pārgājiens, Klinšu kāpšana, Medības, Jāšana, Loka šaušana |
| Pieejamie riteņbraukšanas profili | Velobraukšana, Šosejas riteņbraukšana, Kalnu riteņbraukšanas., Grants ceļu riteņbraukšana, Ikdienas braucieni ar velosipēdu, Velotūrisms, E-riteņbraukšana, Kalnu e-velosipēdu riteņbraukšana, Riteņbraukšana Telpā, Velokross, BMX |
| Pieejamie peldēšanas profili | Peldēšana peldbaseinā, Peldēšana atklātos ūdeņos |
| UZ ŪDENS | Airēšana uz dēļa, Airēšana, Smaiļošana, Makšķerēšana, Airēšana, Snorkelēšana, Straujūdens laivošana |
| RAKEŠU SPORTA VEIDI | Tennis (Lietotne tenisam), Piklbols, Badmintons, Skvošs, Galda teniss, Padel, Platform Tennis, Raketbols |
| SNIEGS UN ZIEMA | Slēpošana, Snovbords, Distanču slēpošana, XC distanču slēpošana, Slidošana, Pastaiga sniega kurpēs |
| Sporta profili | Basketbols, Volejbols, Lauka hokejs, Hokejs, Futbols, Amerikāņu futbols, Lakross, Regbijs, Frisbijs, Krikets, Softbols, Beisbols |
| CITI AKTIVITĀŠU PROFILI | Taktiskais treniņš |
KOMPLEKTĀCIJA:
- Instinct® E – 45 mm viedpulkstenis ar silikona siksniņu
- Lādētājs/kabelis
- Dokumentācija