GARMIN
Garmin Forerunner 570 47 mm, spilgti dzeltens alumīnijs / akmens balts / ar tirkīzzilu siksniņu
Garmin Forerunner 570 47 mm, spilgti dzeltens alumīnijs / akmens balts / ar tirkīzzilu siksniņu
- SPOŽS 1,4 COLLU AMOLED DISPLEJS
- LĪDZ 18 STUNDĀM AKUMULATORA DARBĪBAS GPS REŽĪMĀ
- UZLABOTI TRENIŅU UN ATPŪTAS IETEIKUMI
- SATIQ™ TEHNOLOĢIJA UN DAUDZJOSLU GPS
- VIEGLS ALUMĪNIJA RĀMIS
- MŪZIKA TIEŠI NO PLKSTENĪTES
GARMIN TRENERA PERSONALIZĒTI TRENIŅU PLĀNI
Trenējieties sacensībām, sasniedziet savu mērķi vai uzlabojiet savu formu ar Garmin trenera treniņu plāniem skriešanai, triatlonam, riteņbraukšanai vai spēka treniņiem. Atlasītie plāni tiek pielāgoti ikdienā atbilstoši jūsu veiktspējai, atjaunošanai un veselībai, lai izveidotu personalizētus treniņus.
TRENIŅU GATAVĪBA
Tiklīdz pamostaties, saņemat gatavības rezultātu, kas balstīts uz miega kvalitāti, atjaunošanos, treniņu slodzi u.c., lai izlemtu, vai esat gatavs intensīvam treniņam vai jāvelta mierīgāka diena.
TRENIŅU STATUSS
Izmantojot tādus rādītājus kā HRV statuss, nesenā treniņu vēsture un VO2 max, jūs iegūstat pārskatāmu priekšstatu par treniņu efektivitāti un saprotat, vai trenējaties produktīvi, esat optimālā formā vai jūtat pārslodzi.
VAKARA APSKATS
Pirms gulētiešanas saņemat vakara atskaiti ar informāciju par miega vajadzībām, rītdienas treniņiem, laika apstākļiem un notikumiem, lai labāk sagatavotos nākamajai dienai.
IKDIENAS TRENIŅU IETEIKUMI
Saņemiet tikai jums pielāgotus treniņus, kas balstīti uz jūsu datiem. Skriešanas ieteikumi variē pēc intensitātes un pielāgojas pēc katra skrējiena, ņemot vērā jūsu sniegumu un atjaunošanos.
IEBŪVĒTS SKAĻRUNIS UN MIKROFONS
Pēc savienošanas ar viedtālruni varat veikt un atbildēt uz zvaniem tieši no pulksteņa. Turklāt ar balss komandām varat kontrolēt pulksteņa funkcijas vai atbildēt uz ziņām, izmantojot viedtālruņa balss asistentu.
Tas, kas jums patiks | |
|---|---|
| Miega rezultāts un statistika | ✓ |
| Akumulatora darbības laiks (viedpulksteņa režīms) | Līdz 11 dienām |
| Pulsoksimetrs skābekļa līmeņa noteikšanai asinīs | Jā (vietēja pārbaude un izvēles visu dienu aklimatizācija un miegā) |
| Garmin Pay™ | ✓ |
| Daudzjoslu GPS | ✓ |
| Mūzikas atmiņa | ✓ |
| Zvani un ziņojumi ar balsi | Jā (savienojumā ar saderīgu viedtālruni) |
| Treniņu gatavība | ✓ |
| Treniņu statuss | Uzlabots |
| Displeja tips | AMOLED (pēc izvēles vienmēr ieslēgts režīms) |
| Skārienekrāns | ✓ |
| Ūdensizturības līmenis | 5 ATM |
Vispārīgi | |
|---|---|
| Siksnas materiāls | Silikons |
| Stikla materiāls | Corning® Gorilla® Glass 3 |
| Rāmja materiāls | Alumīnijs |
| Ātrās noņemšanas siksnas | Jā (22 mm, nozares standarts) |
| Fiziskie izmēri | 47 x 47 x 12,9 (mm) Piemērots plaukstas apkārtmēram 135-205 mm |
| Svars | 50 g |
| Iebūvēts skaļrunis/mikrofons | ✓ |
| Displeja izmērs | 35,3 mm (1,4") diametrs |
| Displeja izšķirtspēja | 454 x 454 pikseļi |
| Krāsu displejs | ✓ |
| Lielāka fonta opcija | ✓ |