GARMIN
Garmin Instinct 3 – 50 mm, Solar, Tactical Edition, melns ar melnu siksniņu
Garmin Instinct 3 – 50 mm, Solar, Tactical Edition, melns ar melnu siksniņu
IZTURĪGS TAKTISKAIS VIEDPULKSTENIS
Instinct 3 – Tactical Edition ir izturīgs GPS viedpulkstenis, kas radīts visgrūtākajām misijām, ar uzlādi no saules enerģijas, ar metālu stiegrotu korpusu un īpašām taktiskām funkcijām.
- UZLĀDE AR SAULES ENERĢIJU NEIEROBEŽOTAM AKUMULATORA DARBĪBAS LAIKAM VIEDPULKSTEŅA REŽĪMĀ
- IEKĻAUTAS ĪPAŠAS TAKSTISKĀS FUNKCIJAS
- DETALIZĒTAS VESELĪBAS UN LABSAJŪTAS FUNKCIJAS
- MILITĀRIEM STANDARTIEM ATBILSTOŠA IZTURĪBA PRET KARSTUMA IEDARBĪBU, TRIECIENIEM UN ŪDENSNECAURLAIDĪBA NOZĪMĒ, KA NEKAS VAIRS NESPĒS JŪS AIZKAVĒT
- SPOŽS IEBŪVĒTS LED LUKTURĪTIS
- 3 ASU KOMPASS UN DAUDZJOSLU GPS
UZLĀDE, IZMANTOJOT SAULES ENERĢIJU
Palieciet uzticīgi savai misijai, līdz tā ir izpildīta, pateicoties neierobežotam akumulatora darbības laikam viedpulksteņa režīmā ar saules enerģijas uzlādi.
GATAVS MISIJAI
Īpašajās taktiskajās funkcijās ir ietvertas tādas aktivitātes kā izpletņlēkšana, maršruta punktu projekcija, divu pozīciju GPS formāts, iepriekš ielādētas taktiskās aktivitātes, slēpšanās režīms, izslēgšanas funkcija un iešana ar mugursomu.
VADIET MISIJU
Droša navigācija ar 3 asu kompasu, biometrisko altimetru un daudzjoslu GPS ar SatIQ™ tehnoloģiju, kas nodrošina izcilu pozicionēšanu, vienlaikus arī optimizējot akumulatora darbības laiku.
RADĪTS ILGTSPĒJĪGAI LIETOŠANAI
Instinct 3 – Tactical Edition viedpulkstenis ir konstruēts ar ļoti izturīgu 50 mm ar šķiedrām stiegrotu polimēra korpusu un ar metālu stiegrotu ietvaru, un tā ūdensnecaurlaidības rādītājs ir 10 ATM. Tas ir testēts atbilstoši ASV militārajiem standartiem attiecībā uz termisko iedarbību, triecieniem un ūdensizturību.
VESELĪBAS UZRAUDZĪBA
Labāk iepazīstiet savu ķermeni ar veselības uzraudzības funkcijām, tai skaitā sirdsdarbības ritmu uz plaukstas locītavas, padziļinātu miega uzraudzību, Pulse Ox mērījumu un citām funkcijām.
IEBŪVĒTS LUKTURĪTIS
Iebūvētais LED lukturītis ar maināmu intensitāti un staru kūļa režīmiem nodrošina labāku redzamību ārpus telpām un parocīgu apgaismojumu, kad tas nepieciešams.
Tas jums patiks | |
|---|---|
| Miega mērījumi un ieskati | ✔ |
| Akumulatora darbības laiks (viedpulksteņa režīms) | Līdz 40 dienām/neierobežots darbības laiks ar saules enerģijas uzlādi |
| Pulse Ox asins skābekļa piesātinājums | ✔ |
| Gaismas diodes lampiņa | ✔ |
| Garmin Pay™ | ✔ |
| Daudzjoslu GPS | ✔ |
| Gatavība treniņam | ✔ |
| Treniņu statuss | ✔ |
| Pulksteņa displeja veids | Vienkrāsains, saules gaismā salasāms transflektīvais memory-in-pixel (MIP) ekrāns |
| Uzlāde, izmantojot saules enerģiju | ✔ |
| Ūdens vērtējums | 10 ATM |
Vispārīgi | |
|---|---|
| Siksnas materiāls | Silikons |
| Objektīva materiāls | Power Glass™ |
| Ekrāna turētāja materiāls | Ar šķiedrām stiegrots polimērs/alumīnijs |
| Korpusa materiāls | Ar šķiedru pastiprināts polimērs |
| Saderība ar QuickFit™ pulksteņa siksniņu | Jā (26 mm) |
| Fiziskie izmēri | 50 x 50 x 14,4 mm Der plaukstas locītavai ar apkārtmēru 141-213 mm |
| Svars | 58 g |
| Displeja izmēri | Pielāgots, divu logu dizains; 27 x 27 mm (1,1″ x 1,1″) |
| Displeja izšķirtspēja | 176 x 176 pikseļi |
| Baterijas veids | Litija jonu |
| Akumulatora darbības laiks | Viedpulkstenis: līdz pat 40 dienām/neierobežots darbības laiks ar saules enerģijas uzlādi* Akumulatora taupīšana pulksteņa režīmā: līdz 100 dienām/neierobežots darbības laiks ar saules enerģijas uzlādi* Tikai GPS: līdz 60 stundām/260 stundām ar saules enerģijas uzlādi** Visas satelītsistēmas: līdz 40 stundām / 80 stundām ar saules enerģijas uzlādi** Visas satelītsistēmas un vairāku joslu tehnoloģija: līdz 34 stundām / 60 stundām ar saules enerģijas uzlādi*** Maksimālais akumulatora darbības laiks GPS režīmā: līdz 150 stundām / neierobežots darbības laiks ar saules enerģijas uzlādi** Ekspedīcijas režīms ar GPS: līdz 60 dienām/neierobežots darbības laiks ar saules enerģijas uzlādi** * Uzlāde, izmantojot saules enerģiju, ja tiek valkāts visas dienas garumā ar 3 stundām brīvā dabā 50 000 luksu apstākļos ** Uzlāde, izmantojot saules enerģiju, ja tiek lietots 50 000 luksu apstākļos *** Saules enerģijas uzlāde, pieņemot lietošanu 50 000 luksu apstākļos; pieņemot tipisku lietojumu ar SatIQ tehnoloģiju |
| Uzlādes veids | Garmin patentēts kontaktdakšas lādētājs |
| Atmiņa/vēsture | 128 MB |
Veselības un labsajūtas uzraudzība | |
|---|---|
| Sirdsdarbības ritms uz plaukstas locītavas (pastāvīga uzraudzība, katru sekundi) | ✔ |
| Sirdsdarbības frekvence miera stāvoklī | ✔ |
| Sirdsdarbības ritma novirzes no normas brīdinājumi | Jā (augsts un zems) |
| Elpošanas ātrums | ✔ |
| Fiziskās formas vecums | ✔ |
| Body Battery™ enerģijas līmeņa uzraudzība | ✔ |
| Visas dienas stress | ✔ |
| Atpūtas atgādinājumi | ✔ |
| Relaksējošas elpošanas taimeris | ✔ |
| Elpošanas tehnika | ✔ |
| Miegs | Jā (uzlabots) |
| Miega treneris | ✔ |
| Elpošanas izmaiņas | ✔ |
| Snaudas noteikšana | ✔ |
| Ūdens balanss | Jā (lietotnē Garmin Connect™ un papildu izvēles logrīkā Connect IQ™) |
| Sieviešu veselība | Jā (lietotnē Garmin Connect™ un papildu izvēles logrīkā Connect IQ™) |
| Aktuāli dati par veselību | ✔ |
| Veselības statuss | ✔ |
Sensori | |
|---|---|
| GPS | ✔ |
| GLONASS | ✔ |
| Galileo | ✔ |
| SatIQ™ tehnoloģija | ✔ |
| Garmin Elevate™ plaukstas locītavas sirdsdarbības ritma monitors | ✔ |
| Pulse Ox skābekļa līmeņa asinīs uzraudzība | ✔ |
| Barometrisks altimetrs | ✔ |
| Kompass | ✔ |
| Žiroskops | ✔ |
| Akselerometrs | ✔ |
| Termometrs | ✔ |
Aktivitāšu profili | |
|---|---|
| Pieejami aktivitāšu sporta zālē profili | Spēks, HIIT, Kardio, Kombinētā Trenažiera Treniņi, Kāpšana pa Kāpnēm, Stāvu Kāpšana, Airēšana telpās |
| MULTISPORTS | Triatlons |
| VESELĪBAI | Staigāšana, Iešana telpā, Pilates, Joga |
| TRENIŅŠ TELPĀS | Skriešana uz skrejceļa, Skriešana pa celiņu telpās, Virtuālā skriešana |
| SKRIEŠANA BRĪVĀ DABĀ | Skriešana, Skriešana pa celiņu ārā, Taku skrējiens, Šķēršļu trases sacensības |
| Pieejami aktīvas atpūtas brīvā dabā profili | Pārgājiens, Rucking, Klinšu kāpšana telpā, Boulderings, Klinšu kāpšana, Medības, Jāšana, Golf, Golfs ar lidojošo šķīvīti, Loka šaušana |
| Pieejamie riteņbraukšanas profili | Velobraukšana, Šosejas riteņbraukšana, Kalnu riteņbraukšanas., Grants ceļu riteņbraukšana, Ikdienas braucieni ar velosipēdu, Velotūrisms, E-riteņbraukšana, Kalnu e-velosipēdu riteņbraukšana, Riteņbraukšana Telpā, Velokross, BMX |
| Pieejamie peldēšanas profili | Peldēšana peldbaseinā, Peldēšana atklātos ūdeņos |
| UZ ŪDENS | Airēšana uz dēļa, Airēšana, Smaiļošana, Sērfošana, Kaitbords, Vindsērfings, Makšķerēšana, Airēšana, Braukšana ar ūdensslēpēm, Snorkelēšana, Veikbords, Veiksērfings, Braukšana ar kameru, Straujūdens laivošana |
| MOTOSPORTS | Motobraukšana, Ekspedīcija pa sauszemi, Motokross, Braukšana ar kvadraciklu, Braukšana ar sniega motocikliem |
| RAKEŠU SPORTA VEIDI | Tennis (Lietotne tenisam), Piklbols, Badmintons, Skvošs, Galda teniss, Padel, Platform Tennis, Raketbols |
| SNIEGS UN ZIEMA | Slēpošana, Snovbords, Braukšana ar sniega dēli ārpus trasēm, Distanču slēpošana, XC distanču slēpošana, Slēpošana brīvā dabā, Slidošana, Pastaiga sniega kurpēs |
| Sporta profili | Basketbols, Volejbols, Lauka hokejs, Hokejs, Futbols, Amerikāņu futbols, Lakross, Regbijs, Frisbijs, Krikets, Softbols, Beisbols |
| RINGĀ | Bokss, Dažādi cīņas sporta veidi |
| CITI AKTIVITĀŠU PROFILI | Lēkšana ar izpletni, Taktiskais treniņš, Skrituļslidošana |
Taktiskas funkcijas | |
|---|---|
| Ballistikas kalkulators | Jā (jāveic atbloķēšana) |
| Dubulta režģa koordinātas | ✔ |
| Izslēgšanas funkcija | ✔ |
| Nakts redzamības režīms | ✔ |
| Posmu taimeris | ✔ |
| Slēpšanas režīms | ✔ |
KOMPLEKTĀCIJA:
- Instinct® 3 – 50 mm, Solar, Tactical Edition
- Lādētājs/kabelis
- Dokumentācija