GARMIN
Garmin Instinct 3 - 45 mm, Solar, Melns ar melnu pulksteņa siksniņu
Garmin Instinct 3 - 45 mm, Solar, Melns ar melnu pulksteņa siksniņu
SEKOJIET SAVĒJAM
Instinct 3 ir izturīgs GPS viedpulkstenis, ko var valkāt jebkādos apstākļos. Sekojiet savējam, lai kurp piedzīvojumi jūs aizvestu.
- NEIEROBEŽOTS AKUMULATORA DARBĪBAS LAIKS VIEDPULKSTEŅA REŽĪMĀ AR SAULES ENERĢIJAS UZLĀDI
- DETALIZĒTAS VESELĪBAS UN LABSAJŪTAS FUNKCIJAS
- VIEDIE ZIŅOJUMI
- IEBŪVĒTS LUKTURĪTIS
- IZTURĪGA KONSTRUKCIJA
- DAUDZJOSLU GPS AR SATIQ™ TEHNOLOĢIJU
UZLĀDE, IZMANTOJOT SAULES ENERĢIJU
Iegūstiet neierobežotu akumulatora darbības laiku viedpulksteņa režīmā ar saules enerģijas uzlādi.
IZTURĪGA KONSTRUKCIJA
Droši dodieties piedzīvojumos, uzticoties izturīgajai konstrukcijai, tostarp 0,9 collu displejam, 45 mm metāla stiegrojuma ietvaram un pret skrāpējumiem izturīgajam displejam.
IEBŪVĒTS LUKTURĪTIS
Redziet un esiet redzams, izmantojot iebūvēto lukturīti ar maināmu intensitāti un alternatīvu sarkano gaismu.
PASTĀVĪGA VESELĪBAS UN LABSAJŪTAS UZRAUDZĪŠANA
Kustieties droši, izmantojot veselības uzraudzības funkcijas, tostarp sirdsdarbības ritma uzraudzību, uzlabotu miega uzraudzību, pulsa oksimetru un citas iespējas.
VIEDIE ZIŅOJUMI
Saņemiet e-pasta ziņojumus, īsziņas un brīdinājumus pulkstenī, kas ir savienots pārī ar saderīgu Apple® vai Android™ viedtālruni.
DAUDZJOSU GPS AR SATIQ
Droša navigācija, izmantojot daudzjoslu GPS ar SatIQ tehnoloģiju, kas nodrošina izcilu pozicionēšanu, vienlaikus optimizējot akumulatora darbības laiku.
Tas jums patiks | |
|---|---|
| Miega mērījumi un ieskati | ✔ |
| Akumulatora darbības laiks (viedpulksteņa režīms) | Līdz pat 28 dienām Neierobežots ar saules enerģijas uzlādi |
| Pulse Ox asins skābekļa piesātinājums | ✔ |
| Gaismas diodes lampiņa | ✔ |
| Garmin Pay™ | ✔ |
| Daudzjoslu GPS | ✔ |
| Gatavība treniņam | ✔ |
| Treniņu statuss | ✔ |
| Pulksteņa displeja veids | Vienkrāsains, saules gaismā salasāms transflektīvais memory-in-pixel (MIP) ekrāns |
| Uzlāde, izmantojot saules enerģiju | ✔ |
| Ūdens vērtējums | 10 ATM |
Vispārīgi | |
|---|---|
| Siksnas materiāls | Silikons |
| Objektīva materiāls | Power Glass™ |
| Ekrāna turētāja materiāls | Ar šķiedrām stiegrots polimērs/alumīnijs |
| Korpusa materiāls | Ar šķiedru pastiprināts polimērs |
| Saderība ar QuickFit™ pulksteņa siksniņu | Jā (22 mm) |
| Fiziskie izmēri | 45 x 45 x 14,9 mm Der plaukstas locītavai ar apkārtmēru 137-204 mm |
| Svars | 52 g |
| Displeja izmēri | Pielāgots, divu logu dizains; 23 x 23 mm (0,9″ x 0,9″) |
| Displeja izšķirtspēja | 176 x 176 pikseļi |
| Baterijas veids | Litija jonu |
| Akumulatora darbības laiks | Viedpulkstenis: līdz pat 28 dienām/neierobežots darbības laiks ar saules enerģijas uzlādi* Akumulatora taupīšana pulksteņa režīmā: līdz 65 dienām/neierobežots darbības laiks ar saules enerģijas uzlādi* Tikai GPS: līdz 40 stundām/130 stundām ar saules enerģijas uzlādi** Visas satelītsistēmas: līdz 28 stundām/50 stundām ar saules enerģijas uzlādi** Visas satelītsistēmas un vairāku joslu tehnoloģija: līdz 24 stundām / 40 stundām ar saules enerģijas uzlādi*** Maksimālais akumulatora darbības laiks GPS režīmā: līdz 100 stundām / neierobežots darbības laiks ar saules enerģijas uzlādi** Ekspedīcijas režīms ar GPS: līdz 36 dienām/neierobežots darbības laiks ar saules enerģijas uzlādi** * Uzlāde, izmantojot saules enerģiju, ja tiek valkāts visas dienas garumā ar 3 stundām brīvā dabā 50 000 luksu apstākļos ** Uzlāde, izmantojot saules enerģiju, ja tiek lietots 50 000 luksu apstākļos *** Saules enerģijas uzlāde, pieņemot lietošanu 50 000 luksu apstākļos; pieņemot tipisku lietojumu ar SatIQ tehnoloģiju |
| Uzlādes veids | Garmin patentēts kontaktdakšas lādētājs |
| Atmiņa/vēsture | 128 MB |
Veselības un labsajūtas uzraudzība | |
|---|---|
| Sirdsdarbības ritms uz plaukstas locītavas (pastāvīga uzraudzība, katru sekundi) | ✔ |
| Sirdsdarbības frekvence miera stāvoklī | ✔ |
| Sirdsdarbības ritma novirzes no normas brīdinājumi | Jā (augsts un zems) |
| Elpošanas ātrums | ✔ |
| Fiziskās formas vecums | ✔ |
| Body Battery™ enerģijas līmeņa uzraudzība | ✔ |
| Visas dienas stress | ✔ |
| Atpūtas atgādinājumi | ✔ |
| Relaksējošas elpošanas taimeris | ✔ |
| Elpošanas tehnika | ✔ |
| Miegs | Jā (uzlabots) |
| Miega treneris | ✔ |
| Elpošanas izmaiņas | ✔ |
| Snaudas noteikšana | ✔ |
| Ūdens balanss | Jā (lietotnē Garmin Connect™ un papildu izvēles logrīkā Connect IQ™) |
| Sieviešu veselība | Jā (lietotnē Garmin Connect™ un papildu izvēles logrīkā Connect IQ™) |
| Aktuāli dati par veselību | ✔ |
| Veselības statuss | ✔ |
Sensori | |
|---|---|
| GPS | ✔ |
| GLONASS | ✔ |
| Galileo | ✔ |
| SatIQ™ tehnoloģija | ✔ |
| Garmin Elevate™ plaukstas locītavas sirdsdarbības ritma monitors | ✔ |
| Pulse Ox skābekļa līmeņa asinīs uzraudzība | ✔ |
| Barometrisks altimetrs | ✔ |
| Kompass | ✔ |
| Žiroskops | ✔ |
| Akselerometrs | ✔ |
| Termometrs | ✔ |
Ikdienas viedās funkcijas | |
|---|---|
| Savienojamība | Bluetooth®, ANT+® |
| Connect IQ™ (lejupielādējamas pulksteņa ciparnīcas, datu lauki un lietotnes) | ✔ |
| Ierīcē Connect IQ™ veikals | ✔ |
| Viedie Ziņojumi | ✔ |
| Īsziņas atbilde/noraidīt tālruņa zvanu ar īsziņu (tikai Android™) | ✔ |
| Rīta pārskats | ✔ |
| Kalendārs | ✔ |
| Laikapstākļi | ✔ |
| Reāllaika iestatījumu sinhronizēšana ar Garmin Connect™ mobilo ierīci | ✔ |
| Akumulatora taupīšana — pielāgojams pulkstenis, kas patērē maz enerģijas | ✔ |
| Pārvalda viedtālruņa mūziku | ✔ |
| Meklēt manu viedtālruni | ✔ |
| Meklēt manu pulksteni | ✔ |
| Saderība ar lietotni Garmin Messenger | ✔ |
| VIRB® tālvadāma kamera | ✔ |
| Smart trainer control | ✔ |
| Saderīgs ar mobilo lietotni Garmin Connect™ | ✔ |
| Saderība ar viedtālruni | iPhone®, Android™ |
| Garmin Share | ✔ |
| Parole | ✔ |
KOMPLEKTĀCIJA:
- Instinct 3 – 45 mm, Solar viedpulkstenis ar silikona siksniņu
- Lādētājs/kabelis
- Dokumentācija