GARMIN
Garmin fenix E – 47 mm, AMOLED, Nerūsējošais tērauds kopā ar Melna silikona pulksteņa siksniņa
Garmin fenix E – 47 mm, AMOLED, Nerūsējošais tērauds kopā ar Melna silikona pulksteņa siksniņa
VIENS IZTURĪGS TRENIŅU PARTNERIS
Ar šo jaudīgo fēnix E multisporta GPS viedpulksteni varat pieņemt visgrūtāko sportisko vai ar āra aktivitātēm saistītu izaicinājumu. Uzlabojiet sava ķermeņa izturību un veikumu, izmantojot pamatfunkcijas, kas ietver uzlabotus izturības treniņus, nepārtrauktu veselības un labsajūtas uzraudzību, dinamisko apļa maršruta izveidi un citas.
- SPILGTS, SKAIDRS AMOLED DISPLEJS AR NERŪSĒJOŠĀ TĒRAUDA IETVARU
- LĪDZ PAT 16 DIENĀM ILGS AKUMULATORA DARBĪBAS LAIKS VIEDPULKSTEŅA REŽĪMĀ
- SPORTA VEIDIEM SPECIFISKI IZTURĪBAS TRENIŅI
- IZBAUDIET BRĪVĪBU, KO SNIEDZ DINAMISKA APĻU MARŠRUTU IZVEIDE
- PRECĪZA NAVIGĀCIJA AR VAIRĀKU JOSLU GNSS UN ABC SENSORIEM
- NEPĀRTRAUKTAS VESELĪBAS UN LABSAJŪTAS FUNKCIJAS
RADĪTS INTENSĪVAM DARBAM
fēnix E viedpulkstenis, ko raksturo spilgts 1,3″ AMOLED displejs ar nerūsējošā tērauda ietvaru un 47 mm stiegrota polimēra korpuss, ir testēts atbilstoši ASV militārajiem standartiem attiecībā uz termisko iedarbību, triecieniem un ūdensizturību.
UZLABOTA KARŠU NAVIGĀCIJA
Dinamiskā apļa maršrutu izveides funkcija ļauj norādīt, cik tālu vēlaties doties, un saņemt ieteiktos maršrutus, kas atvedīs jūs atpakaļ uz sākuma punktu. Varat arī lejupielādēt TopoActive kartes, lai skatītu apvidus kontūras un piekļūtu sākotnēji ielādētajām golfa laukumu un slēpošanas kūrortu kartēm visā pasaulē.
PADZIĻINĀTI SPĒKA TRENIŅI
Uzlabojiet sava ķermeņa veikumu ar mērķētiem izturības treniņu plāniem un sporta veidiem specifiskiem treniņiem visu tipu sportistiem.
GATAVĪBA TRENIŅAM
Jau pamošanās brīdī uzziniet savu gatavības rādītāju, ņemot vērā jūsu miega kvalitāti, spēku atjaunošanu, treniņa slodzi un citus rādītājus, lai noteiktu, vai šī diena ir piemērota intensīvam vai vieglākam treniņam.
NEPĀRTRAUKTA VESELĪBAS UN LABSAJŪTAS UZRAUDZĪŠANA
Sāciet katru dienu ar pielāgojamu rīta ziņojumu, kas piedāvā veselības un labsajūtas informācijas ikdienas kopsavilkumu, tostarp uzlabotu miega uzraudzību, sirds ritma variabilitātes statusu, treniņu prognozi un citus rādītājus.
VIENMĒR ESIET SASNIEDZAMS
Savienojiet savu aktīvo dzīvesveidu ar viedpulksteņa funkcijām, kas ietver viedos paziņojumus, Garmin Pay™ bezkontakta maksājumus, mūzikas krātuvi un citas iespējas.
Tas jums patiks | |
|---|---|
| Miega mērījumi un ieskati | ✔ |
| Akumulatora darbības laiks (viedpulksteņa režīms) | Līdz pat 16 dienām (vienmēr ieslēgts: līdz 6 dienām) |
| Ielādētas kartes | ✔ |
| Pulse Ox asins skābekļa piesātinājums | ✔ |
| Garmin Pay™ | ✔ |
| Mūzikas krātuve | ✔ |
| Gatavība treniņam | ✔ |
| Treniņu statuss | ✔ |
| Pulksteņa displeja veids | AMOLED |
| Skārienekrāns | ✔ |
| Ūdens vērtējums | 10 ATM |
Vispārīgi | |
|---|---|
| Siksnas materiāls | Silikons |
| Objektīva materiāls | Corning® Gorilla® stikls |
| Ekrāna turētāja materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Korpusa materiāls | Ar šķiedrām stiegrots polimērs, ar metāla aizmugurējo vāciņu |
| Saderība ar QuickFit™ pulksteņa siksniņu | Iekļauta (22 mm) |
| Fiziskie izmēri | 47 x 47 x 14,5 mm Der plaukstas locītavai ar tālāk norādīto apkārtmēru. Silikona pulksteņa siksniņa: 125-208 mm UltraFit siksniņa: 125-215 mm Ādas pulksteņa siksniņa: 132-210 mm Metāla pulksteņa siksniņa: 132-215 mm |
| Svars | 76 g (tikai korpuss: 53 g) |
| Displeja izmēri | 33 mm (1,3”) diametrs |
| Displeja izšķirtspēja | 416 x 416 pikseļi |
| Krāsu displejs | ✔ |
| Lielo rakstzīmju opcija | ✔ |
| Baterijas veids | Litija jonu |
| Akumulatora darbības laiks | Viedpulkstenis: līdz 16 dienām (6 dienām, vienmēr ieslēgts) Akumulatora taupīšanas pulksteņa režīmā: līdz 21 dienām Tikai GPS: līdz 42 stundām (30 stundām, vienmēr ieslēgts) Visas satelītu sistēmas: līdz 32 stundām (24 stundām, vienmēr ieslēgts) Visas satelītsistēmas un mūzika: līdz 10 stundām Maks. akumulators, GPS režīms: līdz 75 stundām Ekspedīcijas GPS: līdz 14 dienām |
| Uzlādes veids | Garmin patentēts kontaktdakšas lādētājs |
| Atmiņa/vēsture | 16 GB |
Veselības un labsajūtas uzraudzība | |
|---|---|
| Sirdsdarbības ritms uz plaukstas locītavas (pastāvīga uzraudzība, katru sekundi) | ✔ |
| Sirdsdarbības frekvence miera stāvoklī | ✔ |
| Sirdsdarbības ritma novirzes no normas brīdinājumi | Jā (augsts un zems) |
| Elpošanas ātrums | ✔ |
| Fiziskās formas vecums | ✔ |
| Body Battery™ enerģijas līmeņa uzraudzība | ✔ |
| Visas dienas stress | ✔ |
| Relaksējošas elpošanas taimeris | ✔ |
| Elpošanas tehnika | ✔ |
| Miegs | Jā (uzlabots) |
| Miega treneris | ✔ |
| Elpošanas izmaiņas | ✔ |
| Snaudas noteikšana | ✔ |
| Ūdens balanss | Jā (lietotnē Garmin Connect™ un papildu izvēles logrīkā Connect IQ™) |
| Sieviešu veselība | Jā (lietotnē Garmin Connect™ un papildu izvēles logrīkā Connect IQ™) |
| Aktuāli dati par veselību | ✔ |
| Laika joslu maiņas radīta noguruma pārvarēšanas padomdevējs | ✔ |
| Veselības statuss | ✔ |
Sensori | |
|---|---|
| GPS | ✔ |
| GLONASS | ✔ |
| Galileo | ✔ |
| QZSS | ✔ |
| BeiDou | ✔ |
| Garmin Elevate™ plaukstas locītavas sirdsdarbības ritma monitors | ✔ |
| Pulse Ox skābekļa līmeņa asinīs uzraudzība | ✔ |
| Barometrisks altimetrs | ✔ |
| Kompass | ✔ |
| Žiroskops | ✔ |
| Akselerometrs | ✔ |
| Termometrs | ✔ |
| Apkārtējā apgaismojuma sensors | ✔ |
Aktivitāšu profili | |
|---|---|
| Pieejami aktivitāšu sporta zālē profili | Spēks, HIIT, Kardio, Kombinētā Trenažiera Treniņi, Kāpšana pa Kāpnēm, Stāvu Kāpšana, Airēšana telpās, Lēkšana ar lecamauklu |
| MULTISPORTS | Peldēšana/Skriešana, Triatlons |
| VESELĪBAI | Staigāšana, Iešana telpā, Pilates, Joga |
| TRENIŅŠ TELPĀS | Skriešana uz skrejceļa, Skriešana pa celiņu telpās, Virtuālā skriešana |
| SKRIEŠANA BRĪVĀ DABĀ | Skriešana, Skriešana pa celiņu ārā, Taku skrējiens, ultramaratonu skriešana, šķēršļu trases sacensības |
| Pieejami aktīvas atpūtas brīvā dabā profili | Pārgājiens, Klinšu kāpšana telpā, Boulderings, Klinšu kāpšana, Medības, Jāšana, Golf, Golfs ar lidojošo šķīvīti, Loka šaušana |
| Pieejamie riteņbraukšanas profili | Velobraukšana, Šosejas riteņbraukšana, Kalnu riteņbraukšanas., Grants ceļu riteņbraukšana, Ikdienas braucieni ar velosipēdu, Velotūrisms, E-riteņbraukšana, Kalnu e-velosipēdu riteņbraukšana, Riteņbraukšana Telpā, Velokross, BMX |
| Pieejamie peldēšanas profili | Peldēšana peldbaseinā, Peldēšana atklātos ūdeņos |
| UZ ŪDENS | Airēšana uz dēļa, Airēšana, Smaiļošana, Sērfošana, Kaitbords, Vindsērfings, Makšķerēšana, Airēšana, Burāšana, Braukšana ar ūdensslēpēm, Veikbords, Veiksērfings, Braukšana ar kameru, Snorkelēšana, Straujūdens laivošana |
| MOTOSPORTS | Motobraukšana, Ekspedīcija pa sauszemi, Motokross, Braukšana ar kvadraciklu, Braukšana ar sniega motocikliem |
| RAKEŠU SPORTA VEIDI | Tennis (Lietotne tenisam), Piklbols, Badmintons, Skvošs, Galda teniss, Padel, Platform Tennis, Raketbols |
| SNIEGS UN ZIEMA | Slēpošana, Snovbords, Braukšana ar sniega dēli ārpus trasēm, Distanču slēpošana, XC distanču slēpošana, Slēpošana brīvā dabā, Slidošana, Pastaiga sniega kurpēs |
| Sporta profili | Basketbols, Volejbols, Lauka hokejs, Hokejs, Futbols, Amerikāņu futbols, Lakross, Regbijs, Frisbijs, Krikets, Softbols, Beisbols |
| RINGĀ | Bokss, Dažādi cīņas sporta veidi |
| CITI AKTIVITĀŠU PROFILI | Skrituļslidošana |
KOMPLEKTĀCIJA:
- fēnix® E – 47 mm, AMOLED viedpulkstenis
- Lādētājs/kabelis
- Dokumentācija