SHIMANO
Priekšējais ritenis Shimano Dura-Ace WH-R9270-C36-TL-R 12×100 mm
- Ļoti viegls 36 mm ogleklis
- 21 mm iekšējais platums
- 12×100 E-THRU, CENTER LOCK
- Stingrāka brīvrumba
Priekšējais ritenis Shimano Dura-Ace WH-R9270-C36-TL-R 12×100 mm
Īsts kāpējs: jaunais DURA-ACE C36 apvieno ultravieglo 36 mm oglekļa apli un vieglāku rumbu, nodrošinot atsaucīgu paātrinājumu, zemu inerci un stabilitāti sānvējā. 21 mm iekšējais platums atbalsta mūsdienīgas, zemā spiedienā braucamas riepas; tubeless sagatave uzlabo rites īpašības un samazina dūriena risku.
Alumīnija brīvrumbas korpuss ar jaunu ieslēgšanās mehānismu palielina piedziņas stingrību. OPTBAL spieķojums līdzsvaro spriegumu, saglabājot stingrību un izturību. CENTER LOCK disku sistēma un 12×100 mm E-THRU ass nodrošina precīzu bremzēšanu un torsionālu stabilitāti.
- 36 mm pilna oglekļa aplis, tubeless ready
- 21 mm iekšējais / 28 mm ārējais platums
- OPTBAL shēma, 24 nerūs. spieķi
- Alumīnija rumba un brīvrumba
- 12×100 mm E-THRU, CENTER LOCK
| Pielietojums | Šoseja |
| Grupa | Dura-Ace R9200 |
| Modelis | WH-R9270-TL |
| Riteņa izmērs | 28" |
| Riepas tips | UST Tubeless Ready / kliņčeris |
| Apļa izmērs | 622 × 21C |
| Iekšējais / ārējais platums | 21 mm / 28 mm |
| Apļa augstums | 36 mm |
| Bremžu tips | Diska, CENTER LOCK |
| OLD (priekšā) | 12 × 100 mm |
| Ass stiprinājums | 12 mm E-THRU caura ass |
| Blīvējumi | Labirinta un kontakta |
| Spieķi | 24, OPTBAL, nerūsējošais tērauds |
| Ieteicamais riepas izmērs | 25-622 līdz 32-622 |
| Materiāli (aplis / rumbu / spieķi / niplis) | Ogleklis / alumīnijs / nerūs. tērauds / alumīnijs |
-
no 2,45 €
Igaunija
bez maksas no 50 € -
no 7,90 €
Somija
bez maksas no 75 € -
no 4,50 €
Latvija
bez maksas no 50 € -
no 5,40 €
Lietuva
bez maksas no 50 €
Shimano is a Japanese component manufacturer that since 1921 has been one of the world’s largest suppliers of bicycle drivetrains, brakes and cycling-specific parts. Shimano groupsets — from Tourney for city bikes to top-tier Dura-Ace — are found on virtually every serious bike brand. The company also makes fishing tackle and rowing components.