GARMIN
Bērnu viedpulkstenis Garmin Bounce 2 tirkīza
- Zvani un ziņas bez telefona
- Reāllaika atrašanās vieta
- GPS sports un peldēšana
- Akumulators līdz 2 dienām
Bērnu viedpulkstenis Garmin Bounce 2 tirkīza
- Zvani, ziņas un atrašanās vietas izsekošana reāllaikā – bez steigas pirkt viedtālruni
- DIVVIRZIENU ZIŅOJUMI, ZVANI UN BALSS ZIŅAS STARP BOUNCE 2 UN GARMIN JR.™ LIETOTNI
- SEKO BĒRNA ATRAŠANĀS VIETAI REĀLLAIKĀ
- SPOŽS KRĀSU DISPLEJS
- IEBŪVĒTAS SPORTA LIETOTNES AR GPS SKRIEŠANAI, RITEŅBRAUKŠANAI, PELDĒŠANAI U.C.
ĻAUJ BĒRNIEM BŪT BĒRNIEM
Nesteidzies ar telefonu. Bounce 2 uztur saziņu ar divvirzienu zvaniem un ziņām1 un motivē kustēties.
DIVVIRZIENU ZVANI, BALSS UN TEKSTA ZIŅAS
AKUMULATORS KALPO LĪDZ 2 DIENĀM
REĀLLAIKA ATRAŠANĀS VIETAS KONTROLE
IZTURĪGS ŪDENSIZTURĪGS DIZAINS AR SPOŽU DISPLEJU
SKOLAS REŽĪMS ATSLĒDZ PAZIŅOJUMUS
REĀLLAIKA IZSEKOŠANA
Skati bērna atrašanās vietu lietotnē Garmin Jr.™ un saņem brīdinājumus, kad viņš ieiet vai iziet no vecāku noteiktām zonām. Var iestatīt arī brīdinājumu par došanos prom no pašreizējās vietas.
DIVVIRZIENU ZVANI UN BALSS ZIŅAS
Zvaniet uz bērna Bounce no Garmin Jr. lietotnes un sūtiet/saņemiet balss ziņas. Var saņemt arī balss ziņu pārrakstus.
TEKSTA ZIŅAS
Ar aktīvu abonementu sūtiet īsziņas no Garmin Jr. uz bērna Bounce 2. Bērni var rakstīt un atbildēt, izmantojot pilno tastatūru, arī ar emocijzīmēm un skane mojiem, apstiprinātiem kontaktiem un ģimenes grupās.
LTE SAVIENOJAMĪBA
Atlieciet pirmo viedtālruni: savienojamība uz rokas ļauj viegli sazināties un noteikt atrašanās vietu. Operatoru mainīt nav jā — Bounce 2 abonementu pārvalda Garmin. Izvēlieties plānu.
PALĪDZĪBAS FUNKCIJA
Ja bērnam vajadzīga palīdzība un funkcija ir aktivizēta, norādītajiem kontaktiem tiek zvanīts un sūtīts ziņojums ar LiveTrack™ saiti reāllaika atrašanās vietai.
SPORTS, MIEGS UN VAIRĀK
Iebūvētās sporta lietotnes izmanto GPS, lai sekotu skriešanai, iešanai un riteņbraukšanai. Var reģistrēt arī peldēšanas garus un citus treniņus. Skaiti soļus un seko miegam.
BALSS KOMANDAS
Bērni var izmantot balss komandas, lai piezvanītu, palaistu taimeri, skatītu laikapstākļus u.c.
PULKSTEŅA TĒMAS
Aizraujoši dizaini ļauj pielāgot pulksteņa tēmas un skatus.
ATZĪMES PAR ATRAŠANĀS VIETU
Bērns var “atzvanīt” no savas vietas, un Garmin Jr. saņems paziņojumu.
LIETOT LĪDZ 50 KONTAKTU
Garmin Jr. lietotnē piešķiriet vecākiem/aizbildņiem pilnas tiesības sazināties ar Bounce, to atrast un pārvaldīt.
BĒRNIEM PIEMĒROTS LAIKS
Vienkāršs laika ziņojums ar “kā jūtas”1 palīdz piemēroti saģērbties un brīdina par ekstremāliem apstākļiem.
NENOTRAUCĒT
Ieslēdziet Skolas režīmu vai miega laika klusumu (ar ierobežojumiem), lai pulkstenis netraucētu stundās vai naktī.
HROMETRS UN MODINĀTĀJI
Bērns var lietot hronometru, iestatīt modinātājus un taimerus, lai atcerētos darbus.
SPĒLĒ JAUTRAS SPĒLES
Bounce 2 piedāvā spēles vecāku apstiprinātos laikos — Copycat un matemātikas spēles.
AKTIVITĀTE ATVĒR PIEDZĪVOJUMU
Garmin Jr. izglītojošie piedzīvojumi iepazīstina ar slavenām vietām un noslēpumiem.
VIKTORĪNAS UN SPĒLES
Jo vairāk aktivitātes minūšu, jo vairāk viktorīnu, vingrojumu un spēļu tiek atslēgts lietotnē.
KOLEKCIONĒJAMI DĀRGAKMEŅI
Par mērķu izpildi piešķir dārgakmeņus, kas atver jaunus attēlus piedzīvojumu albumā.
FITNESA KARTĪTES
Bounce 2 māca pamatvingrojumus ar Garmin Jr. kartītēm (piem., “lejupvērsts suns”, balsts u.c.).
BĒRNU REŽĪMS
Ieslēdziet Bērnu režīmu Garmin Jr., lai piešķirtu ierobežotu piekļuvi uzdevumiem un jaunākajai misijai.
AKTIVITĀTES IZSEKOŠANA
Vecāki var redzēt aktivitātes, pienākumus, miegu un mājasdarbus Garmin Jr. lietotnē.
UZDEVUMI UN ATLĪDZĪBAS
Piešķiriet darbus un virtuālās monētas. Bērni atzīmē paveikto Bounce 2 pulkstenī un maina monētas pret balvām.
DRAUDZĪGI ATGĀDINĀJUMI
Pēc uzdevumu un atgādinājumu iestatīšanas pulkstenī parādās ikona, kas atgādina darāmo.
ESIET AKTĪVI KOPĀ
Savienojieties ar bērna draugiem un ģimenēm Garmin Jr., tērzējiet un sacentieties soļu izaicinājumos.
Kas patiks | |
|---|---|
| Akumulatora darbība | Līdz 2 dienām |
| LTE savienojums | Jā (nepieciešams abonements, pārklājums) |
| Ekrāna tips | AMOLED |
| Skārienekrāns | ✔ |
| Ūdensizturība | 5 ATM |
Vispārīgi | |
|---|---|
| Siksniņas materiāls | Silikons |
| Stikls | Ķīmiski stiprināts stikls |
| Rāmja materiāls | Ar šķiedrām pastiprināts polimērs |
| Korpusa materiāls | Ar šķiedrām pastiprināts polimērs |
| Izmēri | 43 × 43 × 12,4 mm Siksna: 115–180 mm |
| Svars | 26,5 g (40,4 g ar komplekta siksnu) |
| Iebūvēts skaļrunis/mikrofons | ✔ |
| Ekrāna izmērs | 30,4 mm (1,2″) diagonāle |
| Ekrāna izšķirtspēja | 390 × 390 pikseļi |
| Krāsu ekrāns | ✔ |
| Liela fonta opcija | ✔ |
| Akumulators | Litija jonu |
| Darbības laiks | Līdz 2 dienām |
| Uzlāde | Garmin patentēts kontakta lādētājs |
| Atmiņa/vēsture | 4 GB |
Savienojamība (ar abonementu) | |
|---|---|
| LTE divvirzienu balss zvani | Jā (pārklājums) |
| LTE LiveTrack | Jā (pārklājums) |
| LTE balss ziņas | Jā (ar pārrakstu; pārklājums) |
| LTE teksta ziņas | Jā (pārklājums) |
| Atrašanās vietas paziņojumi | Jā (LTE; pārklājums) |
KASTĒ:
- Bounce™ 2
- Uzlādes/datu kabelis
- Dokumentācija