GARMIN
Garmin Venu 4 – 45 mm sudraba ar citronu dzeltenu silikona siksnu
- 1,4″ AMOLED ekrāns
- Akumulators līdz 12 d.
- ECG lietotne & Pulse Ox
- Iebūvēts LED lukturītis
Garmin Venu 4 – 45 mm sudraba ar citronu dzeltenu silikona siksnu
ATKLĀJ VESELĪGĀKU SEVI
Venu 4 GPS viedpulkstenis ir aprīkots ar uzlabotām veselības un fitnesa funkcijām, lai labāk izprastu savu ķermeni un pieņemtu veselīgākas izvēles.
SPOŽS, KRĀSAINS 1,4″ AMOLED DISPLEJS
AKUMULATORS LĪDZ 12 DIENĀM VIEDPULKSTEŅA REŽĪMĀ
UZLABOTAS VESELĪBAS UN FITNESA FUNKCIJAS
VIEGLS 45 MM KORPUSS AR METĀLA AKCENTIEM
STRĀDĀ AR GARMIN CONNECT™ iPHONE® UN ANDROID™ TĀLRUŅOS
SPOŽS LED LUKTURĪTIS
24/7 VESELĪBAS UZRAUDZĪBA
Sasniedz veselīgāku dzīvesveidu ar daudzpusīgu uzraudzību: Body Battery™ enerģija, stress, Pulse Ox1 un sieviešu veselība (t.sk. pagātnes ovulācijas prognozes2) u.c.
UZLABOTA MIEGA UZRAUDZĪBA
Saņem miega rezultātu un personisku ieteikšanu par miega apjomu un uzlabošanu. Sekojiet miega fāzēm un diendusām, skatiet HRV statusu un ādas temperatūru3, kā arī miega saskaņojumu ar cirkadiāno ritmu.
VESELĪBAS STĀVOKLIS
Pamaniet, kad rādītāji – sirdsdarbība, HRV, ādas temperatūra un Pulse Ox miegā – iziet ārpus ierastajām robežām, kas var liecināt par ķermeņa papildu slodzi (beta versija). Izmaiņas var saistīties ar slodzi, vidi, stresu, alkoholu, iespējamu slimību u.c.
TRENŽU UN AKTIVITĀŠU IZVĒLE
80+ iepriekš ielādētas GPS un iekštelpu lietotnes – pastaiga, skriešana u.c. Sasniedziet mērķus ar Garmin Coach plāniem vai sekojiet ikdienas ieteiktajiem treniņiem.
DZĪVESSTILA REĢISTRĒŠANA
Reģistrējiet paradumus (kafija, alkohols) un skatiet Garmin Connect ietekmi uz miegu, stresu un HRV, lai pieņemtu informētus lēmumus.
IKDIENAS IEGUVUMI
LED lukturītis, zvani un atbildes no rokas, balss komandas un balss asistents īsziņām (savienojot ar tālruni).
BODY BATTERY ENERĢIJA
Redziet dienas gaitā, cik esat uzlādēts vai vajadzīga atpūta.
HRV STATUSS
Miega laikā uzziniet vairāk par pašsajūtu, izmantojot sirdsdarbības mainīgumu.
GARMIN ECG LIETOTNE
ECG5 reģistrē sirds elektriskos signālus un analizē priekškambaru mirdzēšanas (AFib) noteikšanai.
VIEDAIS MODINĀTĀJS
Mostieties možāk – saudzīga pamošanās optimālā brīdī.
RĪTA ZIŅOJUMS
Pēc pamošanās skatiet pielāgojamu kopsavilkumu par miegu, atjaunošanos, dienas plānu u.c.
VAKARA ZIŅOJUMS
Pirms miega saņemiet atgādinājumus par miegu, rītdienas treniņu, laikapstākļiem un notikumiem.
PULSS NO PLAUKSTAS
Pastāvīga pulsa mērīšana un brīdinājumi par augstu/zemu pulsu3 pēc jūsu sliekšņiem.
MENSTRUĀLĀ CIKLA UZRAUDZĪBA
Sekojiet ciklam vai grūtniecībai, uzziniet par aktivitāti un uzturu. Miega laikā mērītā ādas temperatūra uzlabo prognozes.
VESELĪBAS ĪSSESIJA
Ierakstiet 2 min sesiju galveno rādītāju fiksēšanai un kopīgojiet atskaiti ar ārstu.
ELOPAS MAINĪBA
Pulse Ox palīdz izprast elpošanas izmaiņas miega laikā.
MEDITĀCIJA
Samaziniet stresu un trauksmi ar balss vadītiem meditācijas vingrinājumiem.
LAIKA JOSLU PADOMDEVĒJS
Samazina laika joslu maiņas ietekmi ar ieteikumiem par gaismu, miegu un treniņiem.
TRENIN̦A EFEKTS UN ATJAUNOŠANĀS
Izprotiet katra treniņa ietekmi un nepieciešamo atjaunošanās laiku.
TRENIN̦A GATAVĪBA
Saņemiet gatavības rādītāju pēc miega, atjaunošanās u.c. datiem.
TRENIN̦A STATUSS
Skatiet ieskatus – produktīvs, uzturošs vai noguris.
FITNESA VECUMS
Aplēse par kondīciju salīdzinājumā ar īsto vecumu.
RATIŅKRĒSLA REŽĪMS
Skaitiet ikdienas atstumienus3, saņemiet brīdinājumus, izmantojiet sporta lietotnes un treniņus.
SPĒKA TRENIŅŠ
Iebūvēts aktivitātes profils, vadītas programmas, atkārtojumu/seriālu/atpūtas uzskaite.
TRENIŅU VEIDOŠANA
Veidojiet soļotus treniņus no 1600+ vingrinājumiem Garmin Connect un sūtiet uz pulksteni.
ANIMĒTI TRENIŅI EKRĀNĀ
Lejupielādējami HIIT, kardio, spēka, jogas, mobilitātes un Pilates treniņi.
KOMBINĒTAIS TRENIŅŠ
Vairāku aktivitāšu uzskaite vienā sesijā – pārejiet starp tām.
GOLFS
Attālumi līdz grīnam, šķēršļi u.c. 43 000+ laukumos.
DAUDZJOSLU GPS
Augstākās precizitātes pozicionēšana ar SatIQ™ tehnoloģiju.
SKRIEŠANAS DINAMIKA NO ROKAS
Kadence, soļa garums, kontakta laiks u.c.
SKRIEŠANAS JAUDA NO ROKAS
Redziet, cik jaudas radāt, lai gudrāk sadalītu enerģiju.
MARŠRUTI AR NORĀDĒM
Veidojiet vai sinhronizējiet maršrutus Garmin Connect un trešo pušu platformās.
SKRIEŠANA STADIONĀ
Precīzi apļi metros vieglatlētikas celiņos visā pasaulē.
PACEPRO™ TEMPA STRATĒĢIJAS
Plānojiet sacensību tempu ar GPS norādēm.
TRIATLONS UN DAUDZDISCIPLĪNAS
Automātiski posmi triatlonā, duatlonā, SwimRun; izveidojiet arī savus profilus.
PĀRGĀJIENS AR MUGURSOMU
Īpašs profils ar somas svara ievadi.
GARMIN CONNECT LIETOTNE
Skatiet datus, sazinieties ar draugiem un daudz ko citu.
CONNECT IQ™ VEIKALS
Pievienojiet ciparnīcas, laukus un lietotnes savam pulkstenim.
VIEDIE PAZIŅOJUMI
Savienojiet ar iPhone vai Android, lai saņemtu e-pastus, ziņas un brīdinājumus.
ĪSZIŅU ATBILDES NO ROKAS
Ātras atbildes ar tastatūru (Android vai Garmin Messenger™).
SKATĪT FOTOGRĀFIJAS
Ar Android skatiet saņemtos fotoattēlus tieši ekrānā.
MŪZIKA
Lejupielādējiet dziesmas un atskaņošanas sarakstus no Spotify/Deezer (nepieciešams abonements).
GARMIN PAY™ BEZKONTAKTA MAKSĀJUMI
Ātri maksājiet un izmantojiet sabiedrisko transportu ar atbalstītajiem pakalpojumu sniedzējiem.
DROŠĪBA UN IZSEKOŠANA
Negadījuma gadījumā tiek sūtīts ziņojums ar jūsu tiešsaistes atrašanās vietu8; var aktivizēt arī manuāli.
GARMIN SHARE
Viegli kopīgojiet saglabātās vietas, maršrutus un treniņus ar draugiem.
GOOGLE MAPS™ LIETOTNE
Iestatiet galamērķi Android tālrunī un sekojiet precīzām norādēm no rokas.
CIPARNĪCAS PIELĀGOŠANA
Izvēlieties pielāgojamas ciparnīcas ar maināmiem datiem un krāsām; var atskaņot datu laukus balsī.
FONTA IZMĒRI
Pielāgojiet teksta lielumu labākai lasāmībai.
KRĀSU NOBĪDE
Pārslēdziet uz sarkanu/zaļu/oranžu vai izmantojiet zilās gaismas filtru, lai saglabātu redzamību tumsā.
KRĀSU FILTRI
Pelēktoņi, sarkans/zaļš, zaļš/sarkans vai zils/dzeltens – krāsu akluma atbalstam.
TAIMERIS UN HRONOMETRS
Ikdienai noderīgas funkcijas.
FOKUSA REŽĪMI
Kluss režīms miega/aktivitāšu laikā; pielāgojami režīmi.
KALENDĀRS
Skatiet gaidāmos notikumus no savienotā tālruņa kalendāra.
Kas patiks | |
|---|---|
| Miega rezultāts un statistika | ✔ |
| Akumulatora darbība (viedpulksteņa režīms) | Līdz 12 dienām |
| Pulse Ox skābekļa piesātinājumam | Jā (punktveida pārbaude + izvēles visu dienu aklimatizācija un miegā) |
| Garmin ECG lietotne | ✔ |
| LED lukturītis | ✔ |
| Garmin Pay™ | ✔ |
| DAUDZJOSLU GPS | ✔ |
| Mūzikas krātuve | ✔ |
| Balss zvani un ziņas | Jā (savienots ar saderīgu tālruni) |
| Treniņa gatavība | ✔ |
| Treniņa statuss | Uzlabots |
| Displeja tips | AMOLED (pēc izvēles vienmēr ieslēgts) |
| Skārienekrāns | ✔ |
| Ūdensizturība | Peldēšana, 5 ATM |
| Ratiņkrēsla režīms | ✔ |
Vispārīgi | |
|---|---|
| Siksnas materiāls | Silikons |
| Lēcas materiāls | Corning® Gorilla® Glass 3 |
| Rāmja materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Korpusa materiāls | Nerūsējošais tērauds un šķiedrstiprināts polimērs |
| Ātrās noņemšanas siksnas | Jā (22 mm, nozares standarts) |
| Izmēri | 45 × 45 × 12 mm Der 135–200 mm apkārtmēra plaukstas locītavām |
| Svars | 38 g (56 g ar komplekta siksnu) |
| Iebūvēts skaļrunis/mikrofons | ✔ |
| Displeja izmērs | 35,3 mm (1,4″) diametrs |
| Displeja izšķirtspēja | 454 × 454 pikseļi |
| Krāsu displejs | ✔ |
| Liela fonta opcija | ✔ |
| Akumulatora tips | Litija jonu |
| Akumulatora darbības laiks | Viedpulksteņa režīms: līdz 12 dienām (4 dienas ar vienmēr ieslēgtu ekrānu) Enerģijas taupīšanas viedpulkstenis: līdz 25 dienām Tikai GPS GNSS režīms: līdz 20 h Visu sistēmu GNSS: līdz 19 h Visu sistēmu GNSS ar mūziku: līdz 9 h Visu sistēmu GNSS ar daudzjoslu: līdz 17 h Visu sistēmu GNSS ar daudzjoslu un mūziku: līdz 9 h |
| Uzlādes veids | Garmin īpašais spraudņa lādētājs |
| Atmiņa/vēsture | 8 GB |
KOMPLEKTĀ:
- Venu 4 – 45 mm
- Uzlādes/datu kabelis
- Dokumentācija