GARMIN
Garmin Venu 3S, Zilganpelēks nerūsējošā tērauda ietvars
Garmin Venu 3S, Zilganpelēks nerūsējošā tērauda ietvars
IEPAZĪSTIET PATIESO SEVI
Venu 3S ir īpaši veidots ar modernām veselības un fitnesa funkcijām un iespēju veikt un saņemt zvanus un sūtīt ziņojumus, tā padarot to par kaut ko vairāk par viedpulksteni — tas ir jūsu personīgais treneris, kas atrodas tepat uz plaukstas locītavas un atbalsta katru jūsu mērķi.
- SPILGTS 1,2″ AMOLED SKĀRIENEKRĀNA DISPLEJS
- LĪDZ 10 DIENĀM ILGS AKUMULATORA DARBĪBAS LAIKS VIEDPULKSTEŅA REŽĪMĀ
- DETALIZĒTI VESELĪBAS UN LABSAJŪTAS IESKATI
- MODERNAS FITNESA FUNKCIJAS
- DARBOJAS AR LIETOTNI GARMIN CONNECT™ IPHONE® UN ANDROID™ VIEDTĀLRUŅOS
- VIEGLS 41 MM KORPUSS AR NERŪSĒJOŠĀ TĒRAUDA IETVARU
BODY BATTERY™ ĶERMEŅA ENERĢIJAS UZRAUDZĪBA
Sekojiet savam enerģijas līmenim dienas gaitā, lai zinātu, kad ķermenis ir enerģijas pilns un gatavs aktivitātēm, vai kad ir noguris, un nepieciešams uzlādēties ar mierīgu miegu. Iegūstiet vēl vairāk informācijas un personīgos ieskatus par to, kā miegs, snaudas, ikdienas aktivitātes un augsts stresa līmenis konkrēti ietekmē jūsu enerģiju.
MIEGA TRENERIS
Iegūstiet miega mērījumu rezultātu un personalizētus ieteikumus tam, cik miega jums nepieciešams un kā varat to uzlabot. Sekojiet pat dažādām miega fāzēm un snaudām un skatiet vairākus galvenos rādītājus miega perioda laikā, piemēram, sirds ritma variabilitātes statusu, lai labāk izprastu savu veselību.
IELĀDĒTAS LIETOTNES SPORTAM
Sekojiet tam, kā jūs kustaties, izmantojot vairāk nekā 30 iepriekš ielādētas GPS un iekštelpu sporta lietotnes, ietverot iešanu, skriešanu, riteņbraukšanu, peldēšanu peldbaseinā, aktivitātes ratiņkrēsla lietotājiem un ne tikai.
IEBŪVĒTS SKAĻRUNIS UN MIKROFONS
Ja ir izveidots pāra savienojums ar saderīgu viedtālruni, varat veikt un saņemt zvanus tieši no pulksteņa. Turklāt varat izmantot sava viedtālruņa balss palīgu, lai atbildētu uz īsziņām un veiktu citas darbības.
TRENIŅU IEGUVUMI UN ATGŪŠANĀS LAIKS
Labāk izprotiet, kā katrs treniņš ietekmē jūsu ķermeni un cik laika jums nepieciešams, lai atjaunotu spēkus un varētu uzņemties jebkādu fitnesa izaicinājumu.
GARMIN EKG LIETOTNE
Lietotne EKG izmanto sensorus, lai reģistrētu elektriskos signālus, kas kontrolē jūsu sirds ritmu. Tā analizē reģistrētos datus, lai noteiktu neregulāra sirds ritma jeb mirdzaritmijas (Afib) pazīmes.
Tas jums patiks | |
|---|---|
| Miega mērījumi un ieskati | ✔ |
| Akumulatora darbības laiks (viedpulksteņa režīms) | Līdz 10 dienām |
| Pulse Ox asins skābekļa piesātinājums | Jā (vietas pārbaude un izvēles aklimatizācija visu dienu un miegs) |
| Garmin EKG lietotne | ✔ |
| Garmin Pay™ | ✔ |
| Mūzikas krātuve | ✔ |
| Zvaniet un sūtiet īsziņas, izmantojot balsi | Jā (ja savienots pārī ar saderīgu viedtālruni) |
| Pulksteņa displeja veids | AMOLED papildu izvēles vienmēr ieslēgts režīms |
| Skārienekrāns | ✔ |
| Ūdens vērtējums | Peldēšana, 5 atmosfēras |
| Ratiņkrēsla režīms | ✔ |
Vispārīgi | |
|---|---|
| Siksnas materiāls | Silikons |
| Objektīva materiāls | Corning® Gorilla® Glass 3 aizsargstikliņš |
| Ekrāna turētāja materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Korpusa materiāls | Ar šķiedru pastiprināts polimērs |
| Viegli noņemamas siksniņas | Jā (18 mm, nozares standarts) |
| Fiziskie izmēri | 41 x 41 x 12 mm Der plaukstas locītavai ar apkārtmēru 110-175 mm |
| Svars | Silikona: 40 g ar iekļauto siksniņu Ādas: 34 g ar iekļauto siksniņu |
| Iebūvēts skaļrunis/mikrofons | ✔ |
| Displeja izmēri | 30,4 mm (1,2″) diametrs |
| Displeja izšķirtspēja | 390 x 390 pikseļi |
| Krāsu displejs | ✔ |
| Lielo rakstzīmju opcija | ✔ |
| Baterijas veids | Litija jonu |
| Akumulatora darbības laiks | Viedpulksteņa režīmā: līdz 10 dienām Viedpulksteņa akumulatora enerģijas taupīšanas režīmā: līdz 20 dienām Tikai GPS GNSS režīmā: līdz 21 stundām Visas sistēmas GNSS režīmā: līdz 15 stundām Visas sistēmas GNSS režīmā ar mūzikas atskaņošanu: līdz 8 stundām Aplūkot detalizētāku informāciju |
| Uzlādes veids | Garmin patentēts kontaktdakšas lādētājs |
| Atmiņa/vēsture | 8 GB |
Veselības un labsajūtas uzraudzība | |
|---|---|
| Sirdsdarbības ritms uz plaukstas locītavas (pastāvīga uzraudzība, katru sekundi) | ✔ |
| Sirdsdarbības frekvence miera stāvoklī | ✔ |
| Sirdsdarbības ritma novirzes no normas brīdinājumi | Jā (augsts un zems) |
| Elpošanas ātrums | ✔ |
| Fiziskās formas vecums | ✔ |
| Body Battery™ enerģijas līmeņa uzraudzība | ✔ |
| Visas dienas stress | ✔ |
| Atpūtas atgādinājumi | ✔ |
| Relaksējošas elpošanas taimeris | ✔ |
| Meditācija | ✔ |
| Elpošanas tehnika | ✔ |
| Miegs | Jā (uzlabots) |
| Miega treneris | ✔ |
| Elpošanas izmaiņas | ✔ |
| Snaudas noteikšana | ✔ |
| Ūdens balanss | ✔ |
| Sieviešu veselība | ✔ |
| Aktuāli dati par veselību | ✔ |
| Ādas temperatūra | ✔ |
| Laika joslu maiņas radīta noguruma pārvarēšanas padomdevējs | ✔ |
Sensori | |
|---|---|
| GPS | ✔ |
| GLONASS | ✔ |
| Galileo | ✔ |
| Garmin Elevate™ plaukstas locītavas sirdsdarbības ritma monitors | ✔ |
| Pulse Ox skābekļa līmeņa asinīs uzraudzība | ✔ |
| Barometrisks altimetrs | ✔ |
| Kompass | ✔ |
| Žiroskops | ✔ |
| Akselerometrs | ✔ |
| Termometrs | Jā (nepieciešams tempe™ sensors) |
| Apkārtējā apgaismojuma sensors | ✔ |
Aktivitāšu profili | |
|---|---|
| Pieejami aktivitāšu sporta zālē profili | Spēks, HIIT, Kardio un Kombinētā Trenažiera Treniņi, Kāpšana pa Kāpnēm, Airēšana telpās, Lēkšana ar lecamauklu |
| VESELĪBAI | Staigāšana, Pilates, Joga, Iešana telpā |
| TRENIŅŠ TELPĀS | Skriešana uz skrejceļa, Skriešana pa celiņu telpās |
| SKRIEŠANA BRĪVĀ DABĀ | Skriešana |
| Pieejami aktīvas atpūtas brīvā dabā profili | Pārgājiens, Klinšu kāpšana telpā, Boulderings, Golfs ar lidojošo šķīvīti |
| Pieejamie riteņbraukšanas profili | Velobraukšana, Riteņbraukšana Telpā, Važiavimas rankiniu dviračiu, Rokas riteņbraukšana telpās, E-riteņbraukšana |
| Pieejamie peldēšanas profili | Peldēšana peldbaseinā, Peldēšana atklātos ūdeņos |
| UZ ŪDENS | Airēšana uz dēļa, Airēšana |
| RAKEŠU SPORTA VEIDI | Tennis (Lietotne tenisam), Piklbols, Badmintons, Skvošs, Galda teniss, Padel, Platform Tennis, Racquetball |
| SNIEGS UN ZIEMA | Slēpošana, Snovbords, Pastaiga sniega kurpēs, Distanču slēpošana |
| Sporta profili | Basketball, Volleyball, Field Hockey, Ice Hockey, Football/Soccer, American Football, Lacrosse, Rugby, Ultimate Disc, Cricket, Softball, Baseball |
| RINGĀ | Bokss, Dažādi cīņas sporta veidi |
KOMPLEKTĀCIJA:
- Venu® 3S
- Lādētājs/kabelis USB-C
- Dokumentācija