GARMIN
Garmin Lily 2 Active, Jašmas zaļā krāsā ar jašmas zaļas krāsas silikona siksniņu
Garmin Lily 2 Active, Jašmas zaļā krāsā ar jašmas zaļas krāsas silikona siksniņu
AKTĪVA UN PIEVILCĪGA
Ar paslēptu displeju un krāsainu stikliņu, kā arī būtiskām veselības un fitnesa funkcijām, Lily 2 Active ir daudz kas vairāk nekā mēs pamanām no pirmā acu skatiena. Tas ir mazs, stilīgs viedpulkstenis ar iebūvētu GPS, kas paredzēts, lai palīdzētu izskatīties un justies labi — gan iekšēji, gan ārēji.
- STILĪGS, KRĀSAINS STIKLIŅŠ ATKLĀJ SPOŽU SKĀRIENEKRĀNA DISPLEJU
- IEBŪVĒTS GPS, FITNESA IZSEKOŠANA UN SPORTA LIETOTNES
- LĪDZ 9 DIENĀM ILGS AKUMULATORA DARBĪBAS LAIKS
- MAZS, MODERNS VIEDPULKSTENIS AR METĀLA KORPUSU UN DIVĀM POGĀM
- VESELĪBAS UZRAUDZĪBAS FUNKCIJĀ IR IEKĻAUTA 24/7 SIRDS RITMA UZRAUDZĪBA
- VIEDIE PAZIŅOJUMI, JA IZVEIDOTS SAVIENOJUMS PĀRĪ AR iPHONE® VAI ANDROID™ VIEDTĀLRUNI
MAZS, ELEGANTS DIZAINS
Šis mazs, elegants viedpulkstenis iederas jebkurā tēlā, tam ir metāla pulksteņa korpuss, divas pogas un glīta, krāsaina lēca. Turklāt pēc īsa pieskāriena vai plaukstas locītavas pagrieziena kļūst redzams Lily 2 Active viedpulksteņa spilgtais displejs.
IEBŪVĒTS GPS
Lai kur jūsu treniņi jūs aizvestu, precīzi sekojiet savām āra aktivitātēm, tostarp pastaigām, skrējieniem un citām, neatsakoties no stila.
BODY BATTERY™ ĶERMEŅA ENERĢIJAS UZRAUDZĪBA
Skatiet savu enerģijas līmeni visas dienas gaitā, lai varat būt informēts par to, kad ķermenis ir enerģijas pilns un gatavs aktivitātēm, vai kad ir noguris un nepieciešams atpūsties.
MIEGA MĒRĪJUMI
Iegūstiet pārskatu par jūsu miega kvalitāti un ieskatus, kā to uzlabot. Sekojiet līdzi dažādiem miega fāžu posmiem, kā arī sirdsdarbības ritmam, stresa līmenim, Pulse Ox un elpošanai.
FIZISKĀS FORMAS IZSEKOŠANA UN SPORTA LIETOTNES
Kamēr jūs aktīvi darbojaties, Lily 2 Active ierīce seko līdzi soļiem, sadedzinātajām kalorijām, intensitātes minūtēm un citiem rādītājiem. Mainiet treniņu veidus, izmantojot iebūvētas sporta lietotnes kardio, jogas, tenisa, golfa, deju fitnesa, spēka treniņu un citām vajadzībām.
GARMIN PAY™ BEZKONTAKTA MAKSĀJUMI
Veiciet ātrus maksājumus, izmantojot Garmin Pay bezkontakta maksājumu risinājumu pie pārdevējiem, kuri atbalsta šādu iespēju.
Tas jums patiks | |
|---|---|
| Miega mērījumi un ieskati | ✔ |
| Akumulatora darbības laiks (viedpulksteņa režīms) | Līdz 9 dienām |
| Pulse Ox asins skābekļa piesātinājums | Jā (pārbaude un papildus miegā) |
| Garmin Pay™ | ✔ |
| Pulksteņa displeja veids | Šķidrais kristāls |
| Skārienekrāns | ✔ |
| Ūdens vērtējums | Peldēšana, 5 atmosfēras |
Vispārīgi | |
|---|---|
| Siksnas materiāls | Silikons |
| Objektīva materiāls | Corning® Gorilla® Glass 3 |
| Ekrāna turētāja materiāls | Anodēts alumīnijs |
| Korpusa materiāls | Anodēts alumīnijs |
| Viegli noņemamas siksniņas | ✔ |
| Fiziskie izmēri | 38 x 38 x 11 mm Der plaukstas locītavai ar apkārtmēru 110 - 175 mm |
| Svars | 29 g |
| Displeja izmēri | 25,4 mm x 21,3 mm (1” x 0,84”) |
| Displeja izšķirtspēja | 240 x 201 pikseļi |
| Krāsu displejs | Nav (16 līmeņu pelēktoņi) |
| Akumulatora darbības laiks | Viedpulksteņa režīmā: līdz 9 dienām GPS režīmā: 9 stundas |
| Uzlādes veids | Garmin patentēts kontaktdakšas lādētājs |
| Atmiņa/vēsture | 7 laikkontrolētas aktivitātes, 14 dienu aktivitātes izsekošanas dati |
Veselības un labsajūtas uzraudzība | |
|---|---|
| Sirdsdarbības ritms uz plaukstas locītavas (pastāvīga uzraudzība, katru sekundi) | ✔ |
| Sirdsdarbības frekvence miera stāvoklī | ✔ |
| Sirdsdarbības ritma novirzes no normas brīdinājumi | Jā (augsts un zems) |
| Elpošanas ātrums | ✔ |
| Fiziskās formas vecums | Jā (lietotnē) |
| Body Battery™ enerģijas līmeņa uzraudzība | ✔ |
| Visas dienas stress | ✔ |
| Atpūtas atgādinājumi | ✔ |
| Relaksējošas elpošanas taimeris | ✔ |
| Meditācija | ✔ |
| Elpošanas tehnika | ✔ |
| Miegs | Jā (uzlabots) |
| Miega treneris | ✔ |
| Elpošanas izmaiņas | ✔ |
| Ūdens balanss | ✔ |
| Sieviešu veselība | ✔ |
| Aktuāli dati par veselību | ✔ |
Sensori | |
|---|---|
| GPS | ✔ |
| GLONASS | ✔ |
| Galileo | ✔ |
| BeiDou | ✔ |
| Garmin Elevate™ plaukstas locītavas sirdsdarbības ritma monitors | ✔ |
| Pulse Ox skābekļa līmeņa asinīs uzraudzība | ✔ |
| Kompass | ✔ |
| Akselerometrs | ✔ |
| Apkārtējā apgaismojuma sensors | ✔ |
Ikdienas viedās funkcijas | |
|---|---|
| Savienojamība | Bluetooth®, ANT+® |
| Viedie Ziņojumi | ✔ |
| Īsziņas atbilde/noraidīt tālruņa zvanu ar īsziņu (tikai Android™) | ✔ |
| Rīta pārskats | ✔ |
| Kalendārs | ✔ |
| Laikapstākļi | ✔ |
| Reāllaika iestatījumu sinhronizēšana ar Garmin Connect™ mobilo ierīci | ✔ |
| Pārvalda viedtālruņa mūziku | ✔ |
| Meklēt manu viedtālruni | ✔ |
| Meklēt manu pulksteni | ✔ |
| Saderīgs ar mobilo lietotni Garmin Connect™ | ✔ |
| Saderība ar viedtālruni | iPhone®, Android™ |
| Parole | ✔ |
Aktivitāšu profili | |
|---|---|
| Pieejami aktivitāšu sporta zālē profili | Spēks, HIIT, Kardio, Kombinētā Trenažiera Treniņi, Kāpšana pa Kāpnēm, Airēšana telpās, Deju fitness, Lēkšana ar lecamauklu |
| VESELĪBAI | Staigāšana, Pilates, Joga, Meditācija, Elpošanas tehnika |
| TRENIŅŠ TELPĀS | Skriešana uz skrejceļa, Skriešana pa celiņu telpās |
| SKRIEŠANA BRĪVĀ DABĀ | Skriešana |
| Pieejami aktīvas atpūtas brīvā dabā profili | Golf, Golfs ar lidojošo šķīvīti |
| Pieejamie riteņbraukšanas profili | Velobraukšana, Riteņbraukšana Telpā |
| Pieejamie peldēšanas profili | Peldēšana peldbaseinā |
| UZ ŪDENS | SUP, Airēšana |
| RAKEŠU SPORTA VEIDI | Piklbols, Tennis (Lietotne tenisam), Padel |
| SNIEGS UN ZIEMA | Slēpošana, Distanču slēpošana, Snovbords, Pastaiga sniega kurpēs |
KOMPLEKTĀCIJA:
- Lily® 2 Active
- USB-C uzlādes kabelis
- Dokumentācija