GARMIN
Garmin Instinct 2S - Camo Edition, uduhall kamuflaažmuster
Garmin Instinct 2S - Camo Edition, uduhall kamuflaažmuster
MIDA IGANES SA TEED – TEE SEDA HÄSTI
See vastupidav päikesepatareidega GPS-nutikäekell on piisavalt tugev, et sinuga sammu pidada ja piisavalt ainulaadne, et sinu stiiliga kokku sobida. Nüüd saadaval kahes suuruses, et see sobiks igale randmele.
- See kell on vastupidav, mis tähendab, et pole vaja end tagasi hoida.
- Ärge sea oma kogemustele piire. Lase neil kesta nutikella režiimis kuni 21 päeva kestva akuga.
- Kasuta oma randmel sisseehitatud spordirakendusi ja treeni nii nagu sulle sobib.
- Nutikad märguanded kindlustavad, et sa ei jää olulisest ilma.
- Nihuta piire, kuid püsi rajal, omades juurdepääsu rohkematele satelliitidele.
- Katkematu tervisejälgimise abil mõistad oma keha paremini.
LOODUD VASTUPIDAVAKS
See vastupidav kell on kuni 100 m sügavuses veekindel ning on kuuma- ja põrutuskindel. Lisaks on see kiudtugevdatud polümeerkorpuse ja keemiliselt tugevdatud kriimustuskindla Corning® Gorilla® Glassiga loodud vastu pidama.
LOODUD, ET SAAKSID OLLA SINA ISE
Julged värvid, suure kontrastsusega ekraanid ja suurusevalikud võimaldavad sul näidata maailmale, et teete asju omal moel.
| ✔ | |
| AKU KESTVUS (NUTIKELLA REŽIIMIS) | Kuni 21 päeva |
| ✔ | |
| ✔ | |
| ✔ | |
| ✔ | |
| KELLA EKRAANI TÜÜP | Monokroomne, päikesevalguses nähtav, peegeldav pikselmälu (MIP) |
| 10 ATM |
Üldine
| RIHMA MATERJAL | Silikoon |
|---|---|
| OBJEKTIIVI MATERJAL | Keemiliselt tugevdatud klaas |
| RAAMI MATERJAL | Kiudtugevdatud polümeer |
| ÜMBRISMATERJAL | Kiudtugevdatud polümeer |
| SOBIB KELLARIHMAGA QUICKFIT™ | Jah (20 mm) |
| FÜÜSILISED MÕÕTMED | 40 x 40 x 13,3 mm Sobib randmele, mille ümbermõõt on vahemikus 112–180 mm |
| KAAL | 42 g |
| EKRAANI SUURUS | Kohandatud kahe aknaga kujundus, 0,79″ x 0,79″ (20 x 20 mm) |
| EKRAANI ERALDUSVÕIME | 156 x 156 pikslit (aktiivne display ala) |
| AKU KASUTUSAEG | Nutikell: kuni 21 päeva Akusäästja kella režiimis: kuni 50 päeva GPS: kuni 22 tundi Aku maksimaalne kasutusaeg GPS-režiimis: kuni 54 tundi Ekspeditsiooni GPS-režiim: kuni 25 päeva |
| LAADIMISVIIS | Garmini omandiõigusega pistiklaadija |
| MÄLU/AJALUGU | 32 MB |
Kellafunktsioonid
| PÄIKESETÕUSU/-LOOJANGU KELLAAJAD | ✔ |
|---|---|
| KELLAAEG/KUUPÄEV | ✔ |
| GPS-KELLAAJA SÜNKR | ✔ |
| AUTOMAATNE SUVEAJALE LÜLITUMINE | ✔ |
| ÄRATUSKELL | ✔ |
| TAIMER | ✔ |
| STOPPER | ✔ |
Tervise ja heaolu jälgimine
RANDMELT MÕÕDETAV PULSS (PIDEV, IGA SEKUND) | ✔ |
|---|---|
| ✔ | |
| Jah (kõrge ja madal) | |
HINGAMISSAGEDUS (24X7) | ✔ |
| ✔ | |
| ✔ | |
| ✔ | |
| ✔ | |
| HINGAMISHARJUTUSED | ✔ |
| ✔ | |
| Jah (Garmin Connect™ -is) | |
| Jah (Garmin Connect™ -is) | |
| KUVATÕMMIS TERVISEST | ✔ |
Andurid
| TERMOMEETER | ✔ |
|---|---|
| GPS | ✔ |
| GLONASS | ✔ |
| GALILEO | ✔ |
| GARMIN ELEVATE™ RANDMELT PULSIMÕÕTJA | ✔ |
| PULSSOKSÜMEETRIAMONITOR VERE HAPNIKUTASEME JÄLGIMISEKS | ✔ |
| BAROMEETRILINE ALTIMEETER | ✔ |
| KOMPASS | ✔ |
| KIIRENDUSANDUR | ✔ |
Igapäevased nutifunktsioonid
| ÜHENDUVUS | Bluetooth®, ANT+® |
|---|---|
| CONNECT IQ™ (ALLALAADITAVAD SIHVERPLAADID, ANDMEVÄLJAD, VIDINAD JA RAKENDUSED) | ✔ |
| NUTITEAVITUSED | ✔ |
| TEKSTVASTUS/KÕNEST TEKSTIGA KEELDUMINE (AINULT ANDROID™) | ✔ |
| HOMMIKUNE RAPORT | ✔ |
| KALENDER | ✔ |
| ILM | ✔ |
| SEADETE REAALAJAS SÜNKROONIMINE MOBIILIRAKENDUSEGA GARMIN CONNECT™ | ✔ |
| ENERGIASÄÄSTUREŽIIM – KOHANDATAVA VÄHESE ENERGIATARBEGA KELL | ✔ |
| JUHIB NUTITELEFONI MUUSIKAT | ✔ |
| LEIA MINU TELEFON | ✔ |
| LEIA MINU KELL | ✔ |
| VIRB® KAAMERA KAUGJUHTIMISPULT | ✔ |
| ✔ | |
| ÜHILDUB MOBIILIRAKENDUSEGA GARMIN CONNECT™ | ✔ |
| NUTITELEFONIGA ÜHILDUV | iPhone®, Android™ |
Tegevusprofiilid
| SAADAOLEVAD SPORDISAALI TEGEVUSPROFIILID | Jõud, HIIT, Kardio- Ja Elliptiline Treening, Stepper, Treppidest Kõndimine, Siseruumides aerutamine, |
|---|---|
| MULTISPORT | Triatlon |
| HEAOLU | Kõndimine, Pilates, Jooga |
| JOOKS SISETINGIMUSTES | Jooksmine jooksulindil, Jooksmine sisetingimustes |
| JOOKS VÄLITINGIMUSTES | Jooksmine, Jooksmine välistingimustes, Maastikujooks |
| SAADAVAOLEVAD ÕUETEGEVUSTE PROFIILID | Matkamine, Siseronimine, Kaljurahnudel ronimine, Ronimine, Küttimine, Ratsutamine |
| SAADAOLEVAD JALGRATTASÕIDUPROFIILID | Rattasõit, Maanteerattasõit, Mägijalgrattasõit, Rattasõit kruusarajal, Igapäevased töösõidud jalgrattaga, Jalgrattamatkad, Elektrirattasõit, E-mägirattasõit, Sisejalgrattasõit, Jalgrattakross |
| SAADAOLEVAD UJUMISPROFIILID | Basseinis ujumine, Avaveeujumine |
| VEEKOGUL | Püstiasendis aerusurf, Aeruramine, Kajakisõit, Surfamine, Lohelauasõit, Purjelauasõit, Kalapüük |
| REKETISPORT | Tennis |
| LUMI JA TALV | Suusatamine, Lumelauasõit, Murdmaasuusatamine, lumelauasõit, Murdmaasuusatamine, Murdmaasuusatamine, Lumeräätsakõnd |
| MUUD TEGEVUSPROFIILID | Taktikaline treening, Takistusrada |
Karbis sisaldub:
- Instinct® Solar, Camo Edition
- Laadimis- / andmekaabel
- Dokumentatsioon