GARMIN
Garmin Instinct 3 - 50 mm, AMOLED, Must koos musta/läikivsinise rihmaga
Garmin Instinct 3 - 50 mm, AMOLED, Must koos musta/läikivsinise rihmaga
JÄRGNE ISEENDALE
Instinct 3 on vastupidav GPS-nutikell, mida võid kanda igal ajal. Ela julgelt oma seikluslikku elu.
- KIRGAS 1,3-TOLLINE AMOLED-EKRAAN
- NUTIKELLA REŽIIMIS PEAB AKU VASTU KUNI 24 PÄEVA
- ÜKSIKASJALIKUD TERVISE- JA HEAOLUFUNKTSIOONID
- NUTITEAVITUSED
- SISSEEHITATUD TASKULAMP
- DISAINILT VASTUPIDAV
Amoled ekraan
Kirka 1,3-tollise AMOLED-ekraani ja 50 mm suuruse korpusega oled valmis igaks seikluseks.
DISAINILT VASTUPIDAV
Disainilt vastupidava, tugevdatud metalläärise ja kriimustuskindla ekraaniga kellaga võib julgelt seiklustele vastu astuda.
SISSEEHITATUD TASKULAMP
Sisseehitatud taskulamp aitab näha ja olla nähtav ning valgusvihu tugevust saab muuta ja vahetada punase valguse vastu.
Ööpäevaringne tervise ja heaolu jälgimine
Tervise jälgimise funktsioonidega, sh pulsisageduse, põhjaliku unejälgimise, pulssoksümeetria ja palju muuga oled julgustükkideks valmis.
Nutiteavitused
Seo kell ühilduva Apple®-i või Android™-i nutitelefoniga ja saad kellas vastu võtta e-kirju, tekstisõnumeid ja märguandeid.
AKU KASUTUSAEG
Jäta laadija koju ja naudi nutikellarežiimis kuni 24 päeva vastupidavat akut.
See, mis sulle meeldib | |
|---|---|
| Uneaja skoor ja statistika | ✔ |
| Aku kestvus (nutikella režiimis) | Kuni 24 päeva (9 päeva alati sisse lülitatuna) |
| Pulssoksümeetria vere hapnikutaseme jälgimiseks | ✔ |
| LED-taskulamp | ✔ |
| Garmin Pay™ | ✔ |
| MITMERIBALINE GPS | ✔ |
| treeningvalmidus | ✔ |
| Treenitustase | ✔ |
| Kella ekraani tüüp | AMOLED (pidevalt sisselülitatud) |
| Veekindluse tase | 10 ATM |
Üldine | |
|---|---|
| Rihma materjal | Silikoon |
| Objektiivi materjal | Keemiliselt tugevdatud klaas |
| Raami materjal | Kiudtugevdatud polümeer/alumiinium |
| Ümbrismaterjaö | Kiududega tugevdatud polümeer |
| Sobib kellarihmaga QuickFit™ | Jah (26 mm) |
| Füüsilised mõõtmed | 50 x 50 x 14,4 mm Sobib randmele, mille ümbermõõt on 141-213 mm |
| Kaal | 59 g |
| Ekraani suurus | 33 mm (1,3″) diameeter |
| Ekraani eraldusvõime | 416 x 416 pikslit |
| Värviekraan | ✔ |
| Suure kirja valik | ✔ |
| Patarei tüüp | Liitiumioonaku |
| Aku kasutusaeg | Nutikell: kuni 24 päeva (pidevalt sisselülitatuna 9 päeva) Akusäästja kella režiimis: kuni 30 päeva Ainult GPS: kuni 40 tundi Kõik satelliitsüsteemid: kuni 32 tundi Kõik satelliitsüsteemid + mitmeribaline: kuni 30 tundi* Maksimaalne aku kasutusaeg GPS-režiimis: kuni 86 tundi Ekspeditsiooni GPS-režiimis: kuni 20 päeva *Eeldades tüüpilist kasutamist SatIQ tehnoloogiaga |
| Laadimisviis | Garmin omandiõigusega pistiklaadija |
| Mälu/ajalugu | 4 GB |
Tervise ja heaolu jälgimine | |
|---|---|
| Randmelt mõõdetav pulss (pidev, iga sekund) | ✔ |
| Puhkeoleku pulss | ✔ |
| Ebanormaalse pulsisageduse hoiatused | Jah (kõrge ja madal) |
| Hingamissagedus | ✔ |
| Vormisoleku vanus. | ✔ |
| BODY BATTERY™ ENERGIAMONITOR | ✔ |
| Päeva stressitase | ✔ |
| Puhkeaja meeldetuletused | ✔ |
| Puhkeaja hingamistaimer. | ✔ |
| Hingamisharjutused | ✔ |
| Unerežiim | Jah (edasijõudnutele) |
| Unetreener | ✔ |
| Hingamise muutumine | ✔ |
| Uinaku tuvastamine | ✔ |
| Vedeliku tarbimine | Jah (teenuses Garmin Connect™ ja valikulises Connect IQ™ vidinas) |
| Naiste tervis | Jah (teenuses Garmin Connect™ ja valikulises Connect IQ™ vidinas) |
| Kuvatõmmis tervisest | ✔ |
| Terviseseisund | ✔ |
Andurid | |
|---|---|
| GPS | ✔ |
| GLONASS | ✔ |
| Galileo | ✔ |
| QZSS | ✔ |
| BeiDou | ✔ |
| SatIQ™ tehnoloogia | ✔ |
| Garmin Elevate™ randmelt pulsimõõtja | ✔ |
| Pulssoksümeetriamonitor vere hapnikutaseme jälgimiseks | ✔ |
| Baromeetriline altimeeter | ✔ |
| Kompass | ✔ |
| Güroskoop | ✔ |
| Kiirendusandur | ✔ |
| Termomeeter | ✔ |
Tegevusprofiilid | |
|---|---|
| Saadaolevad spordisaali tegevusprofiilid | Jõud, HIIT, Kardio, Elliptiline Treening, Stepper, Treppidest Kõndimine, Siseruumides aerutamine, Hüppenööriga hüppamine |
| Multisport | Triatlon, Ujumine ja jooksmine |
| HEAOLU | Kõndimine, Siseruumides kõndimine, Pilates, Jooga |
| JOOKS SISETINGIMUSTES | Jooksmine jooksulindil, Jooksmine sisetingimustes, Virtuaalne jooksmine |
| JOOKS VÄLITINGIMUSTES | Jooksmine, Jooksmine välistingimustes, Maastikujooks, takistusrajal võistlemine |
| Saadavaolevad õuetegevuste profiilid | Matkamine, Siseronimine, Kaljurahnudel ronimine, Ronimine, Küttimine, Ratsutamine, Golf, Disc Golf, Vibulaskmine |
| Saadaolevad jalgrattasõiduprofiilid | Rattasõit, Maanteerattasõit, Mägijalgrattasõit, Rattasõit kruusarajal, Igapäevased töösõidud jalgrattaga, Jalgrattamatkad, Elektrirattasõit, E-mägirattasõit, Sisejalgrattasõit, Jalgrattakross, BMX |
| Saadaolevad ujumisprofiilid | Basseinis ujumine, Avaveeujumine |
| veekogul | Püstiasendis aerusurf, Aeruramine, Kajakisõit, Surfamine, Lohelauasõit, Purjelauasõit, Kalapüük, Paadisõit, Veesuusatamine, Snorgeldamine, Veelauasõit, Lainelauasurf, Veetuubiga sõit, Kärestikusõit |
| Motosport | Mootorrattasõidule, Maastikuralli, Motorcrossing, ATV sõit, Mootorsaaniga sõitmine |
| REKETISPORT | Tennis, Pickleball, Sulgpall, Squash, Lauatennis, Padel, Platvormitennis, Reketpall |
| LUMI JA TALV | Suusatamine, Lumelauasõit, Murdmaasuusatamine, lumelauasõit, Murdmaasuusatamine, XC uisusammuga suustamine, Murdmaasuusatamine, Uisutamine, Lumeräätsakõnd |
| Spordiprofiilid | Korvpall, Võrkpall, Maahoki, Jäähoki, Jalgpall, Ameerika jalgpall, Lakross, Ragbi, Ultimate Disc, Kriket, Softball, Pesapall |
| RINGIS | Poksimine, Sportlik vabavõitlus |
| MUUD TEGEVUSPROFIILID | Taktikaline treening, Ühe rattareaga rulluiskudega uisutamine |
KARBIS SISALDUB:
- Silikoonrihmaga nutikell Instinct 3 – 50 mm, AMOLED
- Laadimine/andmekaabel
- Dokumentatsioon