SHIMANO
Esijooks Shimano WH-R9270-C60-HR-TL-R 12x100mm
- Kerge & jäik 60 mm
- OPTBAL 2:1 esirumm
- 21 mm siselaius
- Center Lock ketaspidur
Esijooks Shimano WH-R9270-C60-HR-TL-R 12x100mm
Nagu kogu DURA-ACE jooksupere, on ka uus C60 loodud puhtalt lehelt. Erinevalt C36 ja C50 mudelitest kasutab C60 erilahendusega eesrummu OPTBAL 2:1 kodaramustriga, mis tõstab külgjäikust. Samuti on kasutusel jäigemad, 1,8 mm kodarad (varasema 1,5 mm asemel). Proffide poolt testituna annab see kurvides ja suurte kiiruste manöövrites enesekindlust. Uus tuuletunnelis testitud sügava profiiliga pöid pakub kiiremat ja stabiilsemat ristlõiget, millest saavad rõõmu temposõitjad, triatleedid ja sprinterid.
- HR-versioon: kuni +20% suurem külgjäikus
- 60 mm kõrgune täissüsinikust tubeless pöid
- Sisemine pöialaius: 21 mm; välimine: 28 mm
- Tasakaalus madal inerts ja aerodünaamika
- Kiire reageerimine, parendatud veojäikus
- OPTBAL kodarate süsteem; kodaraid: 24
- Road E-THRU 12 mm võll, Over locknut: 12 × 100 mm
- Pidurid: ketaspidur CENTER LOCK
- Rehvitüüp: UST Tubeless Ready / Clincher
- Soovitatav rehvimõõt: 25-622 kuni 32-622
| Kasutusala | Maantee |
| Grupp | Dura-Ace R9200 |
| Mudel | WH-R9270-TL |
| Jooksu suurus | 28" |
| Rehvitüüp | UST Tubeless Ready / Clincher |
| Pöia mõõt | 622 × 21C |
| Sisemine / välimine pöialaius | 21 mm / 28 mm |
| Piduritüüp | Ketaspidur, CENTER LOCK |
| Over locknut | 12 × 100 mm |
| Võlli kinnitus | 12 mm E-thru |
| Tihendus | Labürint- ja kontakt-tihend |
| Kodarad | 24 (1,8 mm) |
| Soovitatav rehv | 25-622 kuni 32-622 |
| Materjalid | Pöid: süsinik; Rumm: alumiinium; Kodarad: roostevaba teras; Nipplid: alumiinium |
| Kaal (tootja info) | 751 g |
-
alates 2,45 €
Eesti
tasuta alates 50 € -
alates 7,90 €
Soome
tasuta alates 75 € -
alates 4,50 €
Läti
tasuta alates 50 € -
alates 5,40 €
Leedu
tasuta alates 50 €
Shimano on Jaapani komponenditootja, mis on alates 1921. aastast olnud üks suurimaid jalgratta jõuülekande, pidurite ja jalgrattaspetsiifiliste komponentide tarnijaid maailmas. Shimano gruppe — alates Tourney mudelist linnaratastele kuni Dura-Ace tipppositsioonini — leiab praktiliselt iga tõsiselt võetava rattabrändi mudelitelt. Bränd valmistab ka kalapüügivahendeid ja sõudmiskomponente.