GARMIN
GPS rattakompuuter GARMIN EDGE 840, Solar
GPS rattakompuuter GARMIN EDGE 840, Solar
TUTVUSTA TÄNAST MINA HOMSELE.
Paranda oma vormi iga päev rattakompuutri Edge® 840 Solar abil, millel on puuteekraan ja juhtnupud ning sündmusega kohanduv treeninguabi funktsioon1. See on optimaalne varustus, mis valmistab sind ette eelseisvateks võistlusteks või isiklike eesmärkide saavutamiseks.
PUUTEEKRAAN VÕI NUPUD? VALIK ON SINU – SELLEL EDGE’IL ON MÕLEMAD.
AKUSÄÄSTUREŽIIMIS KESTAB AKU ÜHE LAADIMISEGA KUNI 60 TUNDI.
NADUI MITMERIBALISE GNSS-TEHNOLOOGIA ÜLIMAT TÄPSUST.
VAATA SÕIDU AJAL VASTUPIDAVUSE ÜLEVAATEID
ARENDA OMA TULEMUSI IGAPÄEVASTE TREENINGSOOVITUSTE ABIL.
SÕIDA RATTAGA NAGU KOHALIK SÕIDUTÜÜBIST LÄHTUVATE KAARTIDE JA NAVIGEERIMISE ABIL.
Üldine
| FÜÜSILISED MÕÕTMED | 57.8 x 85.1 x 19.6 mm (2.3″ x 3.4″ x 0.8″) |
| KAAL | 88.9g |
VEEKINDLUSE TASE | IPX7 |
| PUUTEEKRAAN | ✔ |
| EKRAANI TÜÜP | transflective TFT |
| EKRAANI SUURUS | Diagonaal 66 mm (2.6″) |
| EKRAANI ERALDUSVÕIME | 246 x 322 pikslit |
| VÄRVIEKRAAN | ✔ |
| AKU TÜÜP | Laetav liitiumioonaku |
| AKU KASUTUSAEG | Kuni 32 tundi |
| ENERGIASÄÄSTUREŽIIM | ✔ |
| POWER GLASSI PÄIKESEENERGIA ABIL LAADIMINE | ✔ |
| SÕIDU VÕIMSUSMÕÕDIKUGA ÜHILDUV (TOITEKINNITUS JA AKUKOMPLEKT GARMIN CHARGE) | ✔ |
Kaardid ja mälu
| VÕIMALUS LISADA KAARTE | ✔ |
| ALGKAART | Eelsalvestatud Garmini rattakaart |
| MÄLU JA TOIDE | 32 GB |
| VAHEPUNKTID/LEMMIKUD/ASUKOHAD | 200 |
| MARSRUUDID | 100 marsruuti |
| AJALUGU | Kuni 200 tundi |
Andurid
| GPS | ✔ |
| GLONASS | ✔ |
| GALILEO | ✔ |
| BAROMEETRILINE ALTIMEETER | ✔ |
| GÜROSKOOP | ✔ |
| KIIRENDUSANDUR | ✔ |
| ÜMBRITSEVA VALGUSE ANDUR | ✔ |
| MITME SAGEDUSRIBAGA GNSS | ✔ |
| MAGNETOMEETER | ✔ |
Igapäevased nutifunktsioonid
| ÜHENDUVUS | Bluetooth®, ANT+®, Wi-Fi® |
| CONNECT IQ™ (ALLALAADITAVAD SIHVERPLAADID, ANDMEVÄLJAD, VIDINAD JA RAKENDUSED) | ✔ |
| SEADMES OLEV CONNECT IQ™ POOD | ✔ |
| NUTITEAVITUSED | ✔ |
| TEKSTVASTUS/KÕNEST TEKSTIGA KEELDUMINE (AINULT ANDROID™) | ✔ |
| ILM | ✔ |
| SEADETE REAALAJAS SÜNKROONIMINE MOBIILIRAKENDUSEGA GARMIN CONNECT™ | ✔ |
| JUHIB NUTITELEFONI MUUSIKAT | ✔ |
| VIRB® KAAMERA KAUGJUHTIMISPULT | ✔ |
NUTITREENERI JUHTIMINE | ✔ |
| NUTITELEFONIGA ÜHILDUV | iPhone®, Android™ |
Ohutus- ja jälgimisfunktsioonid
| ABI | ✔ |
| LIVETRACK | ✔ |
| GROUPTRACK | ✔ |
| GROUP RIDE (CYCLING) | ✔ |
| SÕITJATE VAHELINE SÕNUMITEENUS | ✔ |
| JUHTUMITUVASTUS | Jah (sh maastikurajad) |
| LEIA MINU EDGE® | ✔ |
| JALGRATTA ALARM | ✔ |
| ILMATEATED | ✔ |
| INREACH®-SEADMEGA ÜHILDUV | ✔ |
Tegevuse jälgimise funktsioonid
PÕLETATUD KALORID | ✔ |
INTENSIIVSUSMINUTID | ✔ |
Treeningu-, kavandamis- ja analüüsifunktsioonid
| KOHANDATAV(AD) EKRAAN(ID) | ✔ |
| ALLALAADITAVAD TREENINGUKAVAD | ✔ |
| IGAPÄEVASED TREENINGSOOVITUSED | ✔ |
| PEAMISED JA TEISESED TREENINGU EESMÄRGID | ✔ |
| AUTO PAUSE® | ✔ |
| INTERVALLTREENING | ✔ |
| TÄIUSTATUD TREENINGUD | ✔ |
| AUTO LAP® | ✔ |
| VO2 MAX | ✔ |
| TREENITUSTASE – RATTASÕIT | ✔ |
| TREENINGKOORMUS – RATTASÕIT | ✔ |
| TREENINGKOORMUSE FOOKUS – RATTASÕIT | ✔ |
| REAALAJAS VASTUPIDAVUS – RATTASÕIT | ✔ |
| JALGRATTASÕIDU VÕIMEKUSE ANALÜÜS | ✔ |
| RAJA KEERULISUSE ANALÜÜS | ✔ |
TREENINGU EFEKTIIVSUS | ✔ |
| TAASTUMISNÕUSTAJA | ✔ |
| VIRTUAALPARTNER | ✔ |
| LÄBI TEGEVUS UUESTI | ✔ |
| SEGMENDID | ✔ |
| AUTOMAATNE SIRVIMINE | ✔ |
PHYSIO TRUEUP | ✔ |
| ÜHTLUSTATUD TREENITUSTASE | ✔ |
Õuetegevuste funktsioonid
| CLIMBPRO TÕUSUPLANEERIJA – RATTASÕIT | ✔ |
| CLIMBPRO – RAJAD | ✔ |
| CLIMBPRO – VABASÕIT | ✔ |
Rattasõidu funktsioonid
| RAJAD | ✔ |
| MÄRGUANDED (EESMÄRKIDE, NAGU AJA, VAHEMAA, PULSISAGEDUSE VÕI KALORITE EESMÄRKIDEL KÕLAB ALARM) | ✔ |
FTP (FUNKTSIONAALNE ENERGIALÄVEND) | ✔ |
| ETTEVÕTTE GARMIN JALGRATTAKAART (MARSRUUDITAV JALGRATTASPETSIIFILINE TÄNAVAKAART) | yes (multi-region) |
| MTB DÜNAAMIKA | ✔ |
| VARIA™ RADARIGA ÜHILDUV (TAHAVAATERADAR) | ✔ |
| ÜHILDUB VARIA RADARKAAMERAGA | ✔ |
| VARIA™ TULEDEGA ÜHILDUV | ✔ |
| ENERGIAMÕÕDIKU TUGI | ✔ |
| SEADMESISENE TEEKONNALOOJA | ✔ |
| SEADMESISENE ASUKOHAOTSING | ✔ |
| JÕUDLUSJUHIS | ✔ |
| TRENDLINE’I POPULAARSED MARSRUUDID – RATTASÕIT | ✔ |
| POPULAARSUSE SOOJUSKAART | ✔ |
| RATTASÕIDU DÜNAAMIKA FUNKTSIOONIGA ÜHILDUV | ✔ |
| INTEGREERITUD TRAILFORKSI RAJAANDMED | ✔ |
| ELEKTRIRATTA NUTIKA SÕIDUULATUSE MARSRUUDID | ✔ |
Ühenduvus
| KAUGJUHTIMISSEADE EDGE® | ✔ |
| VARIA™ KAUGJUHTIMISSEADE | ✔ |
| ANT+™ ELEKTROONILINE KÄIGUVAHETUS | ✔ |
SHIMANO DI2 SYNCHRO SHIFT INTEGREERIMINE | ✔ |
| LAIENDATUD EKRAAN (VÕIMALDAB GARMINI KELLAL JAGADA ANDMEEKRAANE SEADMES EDGE®) | ✔ |
KARBIS SISALDUB:
Rattasõidukompuuter Edge® 840 Solar
Kinnitused (tavaline ja esihoidik)
USB-kaabel
Randmepael
Dokumentatsioon
-
alates 2,45 €
Eesti
tasuta alates 50 € -
alates 7,90 €
Soome
tasuta alates 75 € -
alates 4,50 €
Läti
tasuta alates 50 € -
alates 5,40 €
Leedu
tasuta alates 50 €
Garmin on USA-s 1989. aastal asutatud GPS-tehnoloogia juhtfirma. Jalgrattaspordi valdkonnas on Garmin Edge-seeria GPS-arvutid maailma populaarseimad — pakuvad navigatsiooni, jõudluse mõõtmist, segmendi-võistlemist ja koolitusanalüüsi. Garmin valmistab ka pulsivöösid, jõuandureid ja nutikellasid.