GARMIN
Aktiivsuskell Garmin Lily 2 Active, Roheline
Aktiivsuskell Garmin Lily 2 Active roheline
AKTIIVNE JA PEIBUTAV
Peidetud ekraani ja mustrilise läätse ning vajalike tervise- ja treeningufunktsioonidega Lily 2 Active on enamat kui esmapilgul paistab. See väike ja stiilne sisseehitatud GPS-iga nutikell tagab hea enesetunde ja välimuse.
- STIILSEL SIHVERPLAADIL ON HELE PUUTEEKRAAN
- SISSEEHITATUD GPS, VORMI JÄLGIMISE JA SPORDIRAKENDUSED
- NUTIKELLA REŽIIMIS PEAB AKU VASTU KUNI 9 PÄEVA
- METALLKORPUSE JA KAHE NUPUGA VÄIKE JA MOODNE NUTIKELL
- TERVISESEIRE SISALDAB 24/7 PULSISAGEDUSE JÄLGIMIST
- NUTIKAD MÄRGUANDED iPHONE®- VÕI ANDROID™-NUTITELEFONIGA SIDUMISEL
VÄIKE, STIILNE KUJUNDUS
Sellel iga välimusega suurepäraselt sobival väiksel ja stiilsel nutikellal on metallkorpus, kaks nuppu ja kaunis mustriga lääts. Lisaks toob Lily 2 Active kiire puudutuse või randmepöörde järel nähtavale nutikella heleda ekraani.
SISSEEHITATUD GPS
Saad kõikjal treenida ning välitegevusi, näiteks kõndi, jooksu ja muud täpselt jälgida – ikka stiilselt.
BODY BATTERY™ ENERGIATASEME JÄLGIMINE
Oma energiataseme vaatamine kogu päeva jooksul silm peal, et teaksid, millal keha on puhanud ja tegevuseks valmis või kurnatud ja vajab puhkamiseks kosutavat und.
UNEAJA SKOOR
Vaata oma unekvaliteedi hinnet ning parema une soovitusi. Jälgi ka unefaase ning pulsisagedust, stressitaset, verehapniku sisaldust ja hingamist.
VORMISOLEKU JÄLGIMINE JA SPORDIRAKENDUSED
Kui sina teed oma igapäevaseid toimetusi, jälgib Lily 2 Active sinu samme, kulutatud kaloreid, intensiivsusminuteid ja palju muud. Muuda oma treeningurutiin vaheldusrikkaks südametreeningu, jooga, tennise, tantsu-, jõutreeningu jne integreeritud spordirakendustega.
GARMIN PAY™ VIIPEMAKSED
Maksa kassas kiirelt ja kasuta ühistranspordisüsteemi Garmin Pay kontaktivaba makselahendusega, mis on saadaval kindlaks määratud teenusepakkujate kaudu.
See, mis sulle meeldib | |
|---|---|
| Uneaja skoor ja statistika | ✔ |
| Aku kestvus (nutikella režiimis) | Kuni 9 päeva |
| Pulssoksümeetria vere hapnikutaseme jälgimiseks | Jah (pisteline kontroll ja valikuliselt une ajal) |
| Garmin Pay™ | ✔ |
| Kella ekraani tüüp | Vedelkristall |
| Puuteekraan | ✔ |
| Veekindluse tase | Ujumine, 5 ATM |
Üldine | |
|---|---|
| Rihma materjal | Silikoon |
| Objektiivi materjal | Corning® Gorilla® Glass 3 |
| Raami materjal | Anodeeritud alumiinium |
| Ümbrismaterjaö | Anodeeritud alumiinium |
| Kiirvabastusrihmad | ✔ |
| Füüsilised mõõtmed | 38 x 38 x 11 mm Sobib randmele, mille ümbermõõt on vahemikus 110–175 mm |
| Kaal | 29 g |
| Ekraani suurus | 25,4 mm x 21,3 mm (1” x 0,84”) |
| Ekraani eraldusvõime | 240 x 201 pikslit |
| Värviekraan | Ei (16 tasemega hallskaala) |
| Aku kasutusaeg | Nutikellarežiim: kuni 9 päeva GPS-režiimis: 9 tundi |
| Laadimisviis | Garmin omandiõigusega pistiklaadija |
| Mälu/ajalugu | 7 ajastatud tegevust, 14 päeva aktiivsuse andmed |
Kellafunktsioonid | |
|---|---|
| Kellaaeg/kuupäev | ✔ |
| GPS-kellaaja sünkr | ✔ |
| Automaatne suveajale lülitumine | ✔ |
| Äratuskell | ✔ |
| Taimer | ✔ |
| Stopper | ✔ |
Tervise ja heaolu jälgimine | |
|---|---|
| Randmelt mõõdetav pulss (pidev, iga sekund) | ✔ |
| Päevane puhkeaja pulsisagedus | ✔ |
| Ebanormaalse pulsisageduse hoiatused | Jah (kõrge ja madal) |
| Hingamissagedus (24x7) | ✔ |
| Vormisoleku vanus. | Jah (rakenduses) |
| BODY BATTERY™ ENERGIAMONITOR | ✔ |
| Päeva stressitase | ✔ |
| Puhkeaja meeldetuletused | ✔ |
| Puhkeaja hingamistaimer. | ✔ |
| Meditatsioon | ✔ |
| Hingamisharjutused | ✔ |
| Unerežiim | Jah (edasijõudnutele) |
| Unetreener | ✔ |
| Vedeliku tarbimine | ✔ |
| Naiste tervis | ✔ |
| Kuvatõmmis tervisest | ✔ |
Andurid | |
|---|---|
| GPS | ✔ |
| GLONASS | ✔ |
| Galileo | ✔ |
| BeiDou | ✔ |
| Garmin Elevate™ randmelt pulsimõõtja | ✔ |
| Pulssoksümeetriamonitor vere hapnikutaseme jälgimiseks | ✔ |
| Kompass | ✔ |
| Kiirendusandur | ✔ |
| Ümbritseva valguse andur | ✔ |
Igapäevased nutifunktsioonid | |
|---|---|
| Ühenduvus | Bluetooth®, ANT+® |
| Nutiteavitused | ✔ |
| Tekstvastus/kõnest tekstiga keeldumine (ainult Android™) | ✔ |
| Hommikune raport | ✔ |
| Kalender | ✔ |
| Ilm | ✔ |
| Seadete reaalajas sünkroonimine mobiilirakendusega Garmin Connect™ | ✔ |
| Juhib nutitelefoni muusikat | ✔ |
| Leia minu telefon | ✔ |
| Leia minu kell | ✔ |
| Ühildub mobiilirakendusega Garmin Connect™ | ✔ |
| Nutitelefoniga ühilduv | iPhone®, Android™ |
Tegevusprofiilid | |
|---|---|
| Saadaolevad spordisaali tegevusprofiilid | Jõud, HIIT, Kardio, Elliptiline Treening, Stepper, Siseruumides aerutamine,, Tantsutreening, Hüppenööriga hüppamine |
| HEAOLU | Kõndimine, Pilates, Jooga, Meditatsioon, Hingamisharjutused |
| JOOKS SISETINGIMUSTES | Jooksmine jooksulindil, Jooksmine sisetingimustes |
| JOOKS VÄLITINGIMUSTES | Jooksmine |
| Saadavaolevad õuetegevuste profiilid | Golf, Disc Golf |
| Saadaolevad jalgrattasõiduprofiilid | Rattasõit, Sisejalgrattasõit |
| Saadaolevad ujumisprofiilid | Basseinis ujumine |
| veekogul | Aerusurf, Aeruramine |
| REKETISPORT | Pickleball, Tennis, Padel |
| LUMI JA TALV | Suusatamine, Murdmaasuusatamine, Lumelauasõit, Lumeräätsakõnd |
KARBIS SISALDUB:
- Lily® 2 Active
- USB-C laadimiskaabel
- Dokumentatsioon