GARMIN
Garmin Forerunner 965, Süsinikhall DLC titaan - must
Garmin Forerunner 965, Süsinikhall DLC titaan - must
- 1,4″ VÄRVILINE AMOLED-EKRAAN
- KUNI 31 TUNDI AKU TÖÖAEGA GPS-REŽIIMIS
- TÄIUSTATUD TRENNIANDMED JA TAASTUMISSOOVITUSED
- SISSEEHITATUD KAARDID, SATIQ™ JA MITMESAGEDUSLIK GPS
- KERGE TITAANRAAM
- PUUTEEKRAAN JA NUPUD
Treeningvalmidus
Kohe kui ärkad, saad oma Saad kohe ärgates teada oma valmiduse skoori, põhineb sinu unekvaliteedi, taastumise, treeningukoormuse jpm andmetel ja selle alusel saad otsustada, kas oled sel päeval pingutuseks valmis või peaksid rahulikult võtma.
TÄISVÄRVIDES KAARDID
Forerunner 965 täisvärvides sisseehitatud kaardid aitavad sul rajal püsida, sõltumata sellest, kas jooksed linnatänavatel või sõidad tiheda metsa radadel.
TRIATLONI JA MULTISPORT TEGEVUSPROFIILID
Vaheta spordialade vahel automaatselt, kasutades triatloni, duatloni, kahe ala treeningu ja ujumisjooksu jaoks sisseehitatud profiile – et saaksid keskenduda võistlusele ja lasta oma kellal aegade salvestamise eest hoolitseda. Samuti saad luua kohandatud multispordiprofiile.
GARMINI TREENER
Valmistu järgmiseks võistluseks, treeni verstapostiks või lihtsalt paranda vormi Garmini treeneri kohanduvate või eelkoostatud jooksmise, rattasõidu või jõutreeningu treeningukavadega. Veelgi rohkem sinu jaoks kohandatud treeningute saamiseks vali kavad, mis põhinevad sinu sooritusvõime ja tervise näitudel.
Igapäevased treeningsoovitused
Hangi sinu andmete põhjal ainult sulle loodud treeninguid. Need jooksusoovitused varieeruvad intensiivsuse poolest ja kohanduvad iga jooksu järel, et võtta arvesse sinu sooritusvõimet ja taastumist.
Treenitustase
Vaata indikaatoreid, nagu HRV-olek, sinu hiljutine treeningute ajalugu ja sooritus, saad hõlpsasti ülevaate oma üldisest pingutusest ja sellest, kas treenid tõhusalt, oled heas vormis või kurnatud.
See, mis sulle meeldib | |
|---|---|
| ✔ | |
| AKU KESTVUS (NUTIKELLA REŽIIMIS) | Kuni 23 päeva |
| SISSEEHITATUD KAARDID | ✔ |
| Jah (7 päeva) | |
| Jah (kohapealne kontroll ja valikuline kogu päeva aklimatiseerumine ja unes) | |
| GARMIN PAY™ | ✔ |
| MITMERIBALINE GPS | ✔ |
| MUUSIKAMÄLU | ✔ |
| ✔ | |
| Täiustatud | |
| KELLA EKRAANI TÜÜP | AMOLED, valikuline alati sisselülitatud ekraani režiim |
| PUUTEEKRAAN | ✔ |
| 5 ATM | |
Üldine | |
|---|---|
| RIHMA MATERJAL | Silikoon |
| OBJEKTIIVI MATERJAL | Corning® Gorilla® Glass DX |
| RAAMI MATERJAL | Titaan |
| SOBIB KELLARIHMAGA QUICKFIT™ | Jah (22 mm tugi) |
| FÜÜSILISED MÕÕTMED | 47,1 x 47,1 x 13,2 (mm) Sobib 135-205 mm ümbermõõduga randmetele |
| KAAL | 53 g |
| EKRAANI SUURUS | 35,4 mm (1,4") diameeter |
| EKRAANI ERALDUSVÕIME | 454 x 454 pikslit |
| VÄRVIEKRAAN | ✔ |
| SUURE KIRJA VALIK | ✔ |
| AKU KASUTUSAEG | Nutikellarežiim: kuni 23 päeva Ainult GPS-iga GNSS-režiim: kuni 31 tundi SatIQ (automaatvalik) GNSS-režiim: kuni 22 tundi Kõigi süsteemide GNSS-režiim koos mitme sagedusribaga: kuni 19 tundi Ainult GPS-iga GNSS-režiim koos muusikaga: kuni 10,5 tundi SatIQ (automaatvalik) GNSS-režiim koos muusikaga: kuni 9 tundi Kõikide süsteemide GNSS-režiim koos mitme sagedusriba ja muusikaga: kuni 8,5 tundi Vaata detaile |
| LAADIMISVIIS | Garmini omandiõigusega pistiklaadija |
| MÄLU/AJALUGU | 32 GB |
Kellafunktsioonid | |
|---|---|
| KELLAAEG/KUUPÄEV | ✔ |
| GPS-KELLAAJA SÜNKR | ✔ |
| AUTOMAATNE SUVEAJALE LÜLITUMINE | ✔ |
| ÄRATUSKELL | ✔ |
| TAIMER | ✔ |
| STOPPER | ✔ |
| PÄIKESETÕUSU/-LOOJANGU KELLAAJAD | ✔ |
Tervise ja heaolu jälgimine | |
|---|---|
RANDMELT MÕÕDETAV PULSS (PIDEV, IGA SEKUND) | ✔ |
| ✔ | |
| Jah (kõrge ja madal) | |
HINGAMISSAGEDUS (24X7) | ✔ |
| ✔ | |
| ✔ | |
| ✔ | |
| PUHKEAJA MEELDETULETUSED | ✔ |
| ✔ | |
| HINGAMISHARJUTUSED | ✔ |
| Jah (edasijõudnutele) | |
| UNETREENER | ✔ |
| UINAKU TUVASTAMINE | ✔ |
| Jah (teenuses Garmin Connect™ ja valikulises Connect IQ™ vidinas) | |
| Jah (teenuses Garmin Connect™ ja valikulises Connect IQ™ vidinas) | |
| KUVATÕMMIS TERVISEST | ✔ |
Andurid | |
|---|---|
| GPS | ✔ |
| GLONASS | ✔ |
| GALILEO | ✔ |
| SATIQ™ TEHNOLOOGIA | ✔ |
| GARMIN ELEVATE™ RANDMELT PULSIMÕÕTJA | ✔ |
| PULSSOKSÜMEETRIAMONITOR VERE HAPNIKUTASEME JÄLGIMISEKS | ✔ |
| BAROMEETRILINE ALTIMEETER | ✔ |
| KOMPASS | ✔ |
| GÜROSKOOP | ✔ |
| KIIRENDUSANDUR | ✔ |
| TERMOMEETER | ✔ |
| ÜMBRITSEVA VALGUSE ANDUR | ✔ |
Tegevusprofiilid | |
|---|---|
| SAADAOLEVAD SPORDISAALI TEGEVUSPROFIILID | Jõud, HIIT, Kardio- Ja Elliptiline Treening, Stepper, Treppidest Kõndimine, Siseruumides aerutamine,, Hüppenööriga hüppamine |
| MULTISPORT | Triatlon, Ujumine/Jooksmine |
| HEAOLU | Kõndimine, Pilates, Jooga |
| JOOKS SISETINGIMUSTES | Jooksmine jooksulindil, Jooksmine sisetingimustes, Virtuaalne jooksmine |
| JOOKS VÄLITINGIMUSTES | Jooksmine, Jooksmine välistingimustes Maastikujooks, Ultrajooks |
| SAADAVAOLEVAD ÕUETEGEVUSTE PROFIILID | Matkamine, Siseronimine, Kaljurahnudel ronimine, Ronimine, Golf, Disc Golf |
| SAADAOLEVAD JALGRATTASÕIDUPROFIILID | Rattasõit, Maanteerattasõit, Mägijalgrattasõit, Rattasõit kruusarajal, Igapäevased töösõidud jalgrattaga, Jalgrattamatkad, Elektrirattasõit, E-mägirattasõit, Sisejalgrattasõit, Jalgrattakross |
| SAADAOLEVAD UJUMISPROFIILID | Basseinis ujumine, Avaveeujumine |
| VEEKOGUL | Püstiasendis aerusurf, Aeruramine |
| MOTOSPORT | Mootorrattasõidule, Maastikuralli, Motorcrossing, ATV sõit, Mootorsaan |
| REKETISPORT | Tennis, Pickleball, Sulgpall, Squash, Lauatennis, Padel, Platvormitennis, Reketpall |
| LUMI JA TALV | Suusatamine, Lumelauasõit, Murdmaasuusatamine, lumelauasõit, Murdmaasuusatamine, Murdmaasuusatamine, Uisutamine, Lumeräätsakõnd, XC uisusammuga suustamine |
| SPORDIPROFIILID | Korvpall, Võrkpall, Maahoki, Jäähoki, Jalgpall, Ameerika jalgpall, Lakross, Ragbi, Ultimate Disc, Kriket, Softball, Pesapall |
| RINGIS | Poksimine, Sportlik vabavõitlus |
| MUUD TEGEVUSPROFIILID | Ühe rattareaga rulluiskudega uisutamine |
Karbis sisaldub:
- Jooksukell Forerunner® 965
- USB-C laadimiskaabel/andmesidekaabel
- Dokumentatsioon