GARMIN
Radariga tagatuli Garmin Varia RearVue 820
Radariga tagatuli Garmin Varia RearVue 820
RABAVALT NÄHTAV. HÄMMASTAVALT VÕIMAS.
Seade Varia RearVue 820 on varustatud seni meie võimsaima ja täpseima radariga, mis pakub laia vaatevälja ja esitab varasemast usaldusväärsemaid hoiatusi. Tagatuli on nähtav kuni 2 km kaugusele ning pidurituli annab märku, kui pidurdad või peatud.
- LAIEM VAATEVÄLI VÕIMALDAB JÄLGIDA KUNI 175 M KAUGUSEL OLEVAID SÕIDUKEID
- PÄEVA VILKUMISREŽIIMIS PEAB AKU VASTU KUNI 24 TUNDI
- KIRGAS TAGATULI ON NÄHTAV KUNI 2 KM KAUGUSELE
- NÄE LÄHENEVATE SÕIDUKITE SUURUST
- PIDURITULI HOIATAB TEISI LIIKLEJAID, KUI PIDURDAD VÕI PEATUD
- OLE TEADLIK SINUGA SAMA KIIRUSEGA LIIKUVATEST SÕIDUKITEST
VÕIMAS JA USALDUSVÄÄRNE RADAR
Meie võimsaimat ja täpseimat radarjälgimistehnoloogia sisaldav seade Varia RearVue 820 tuvastab tänu laiemale vaateväljale lähenevaid sõidukeid kuni 175 kauguselt.
KIRGAS TAGATULI JA PIDURITULI
Meie kirkaim tagatuli muudab sind nähtavaks kuni 2 km kaugusele. Pidurituli tuvastab, kui pidurdad või peatud ja vilgub unikaalse vilkumismustriga.
TÄIUSTATUD SÕIDUKITE JÄLGIMINE
Näed väikeste, keskmise suurusega ja suurte sõidukite hoiatusi, samuti näidatakse hoiatusi koos ohutasemega, kui sõiduk vahetab sõidurada – kui kasutad sõitmisel ühilduvat Edge® rattaarvutit või rakendust Varia™ oma nutitelefonis.
HOIATUSTE SAAMINE SULLE SOBIVAL VIISIL
Sõidu ajal visuaalsete ja heliliste hoiatuste saamiseks ühenda see radar nutitelefoni rakendusega Varia, ühilduva Edge rattaarvuti või Garmini nutikellaga. Lisaks randmel tuntavate hoiatuste andmiseks esitavad valitud Garmini nutikellad lähenevate sõidukite puhul ka häälhoiatusi – see funktsioon on praegu valitud nutikellades kasutatav Garmini avaliku beetaversioonina.
ERI VALGUSMUSTRID
Kasuta sõitmisel nelja eri valgusmustrit: päevane vilkumine, öine vilkumine, pidevalt põlev valgus ja rühmasõidurežiim, mis ei häiri sinu taga sõitvaid rattureid. Nutitelefoni rakenduses Varia saad luua ka isiklikke valgusmustreid.
KOMPAKTNE DISAIN
Õhuke ja kompaktne disain ning uus sadulapostile paigalduskomplekt võimaldab sobitada seadme Varia RearVue 820 pea igale maantee- või maastikurattale ja see ühildub Varia sadularööpale paigalduskomplektiga (müüakse eraldi).
Üldine | |
|---|---|
| Füüsilised mõõtmed | 98,9 x 25,9 x 43,2 mm |
| Kaal | 90 g |
| Valgusrežiimid | Püsiv, grupisõit, öine vilkuv, päevane vilkuv |
| Kohandatud valgusrežiimi konfiguratsioon | Jah (Varia mobiilirakendusega) |
| Ainult radarirežiimis | ✔ |
| Luumenid | 25 püsivas režiimis, 8 grupisõidurežiimis, 40 vilkuvas öörežiimis, 100 vilkuvas päevarežiimis |
| Veekindluse tase | IPX7 |
| Aku kasutusaeg | 10 tundi pidevalt 15 tundi grupisõidus 10 tundi vilkumise öörežiimis 24 tundi vilkumise päevarežiimis 30 tundi ainult radarirežiimis |
| ANT+® | Jah (radar, jalgrattatuled) |
| BLE | Jah (radar, jalgrattatuled) |
| Vaatenurk | 220° |
| Nähtavuskaugus | 2 km |
| Tagatuli | ✔ |
| Pidurituli | ✔ |
| Tagumine radar | ✔ |
| Sõiduki külgmine positsioneerimine | ✔ |
| Sõiduki suuruse klassifikatsioon | ✔ |
| Sõiduki ohuklassifikatsioon | Kiiruse, suuruse ja külgvahemaapõhine |
| Sõiduki maksimaalne tuvastusulatus | 175 m |
| Radarikiire laius | 60° |
Ühenduvus | |
|---|---|
| Ühildub rakendusega Varia™ | ✔ |
KARBIS SISALDUB:
- Varia™ RearVue 820 radari tagatuli
- Paigalduskomplekt
- Laadimiskaabel
- Dokumentatsioon
-
Eesti
Tarne tasuta -
Soome
Tarne tasuta -
Läti
Tarne tasuta -
Leedu
Tarne tasuta
Garmin on USA-s 1989. aastal asutatud GPS-tehnoloogia juhtfirma. Jalgrattaspordi valdkonnas on Garmin Edge-seeria GPS-arvutid maailma populaarseimad — pakuvad navigatsiooni, jõudluse mõõtmist, segmendi-võistlemist ja koolitusanalüüsi. Garmin valmistab ka pulsivöösid, jõuandureid ja nutikellasid.