Pulsivöö Garmin HRM-DUAL ANT+ Bluetooth
Pulsisageduse mõõtmise lihtne ja täpne viis
See kvaliteetne pulsivööd edastab reaalajas pulsisageduse andmed ANT+®-ühenduvuse ja Bluetooth®i madalaenergia tehnoloogia kaudu, tagades sulle nii rohkem võimalusi õues, sees, väljas ja isegi veebis treenimiseks. Selle abil saad oma Garmini seadmest, veebipõhistest treeningrakendustest, nagu Zwift või isegi jõusaali ühilduvast spordivarustusest pidevalt täpseid pulsiandmeid vaadata. Nii et ükskõik, kuidas sulle meeldib treenida, näed alati täpset reaalajas pulsisagedust, mis aitab sul oma tulemuslikkus järgmisele tasemele tõsta.
Mugavus ja käepärasus
HRM-Dual™ on varustatud pehme rihmaga, mis on mugav ja reguleeritav. Pulsisageduse moodul on lihtsasti eemaldatav ja ka pestav. Ja sa ei pea aku vastupidavuse pärast muretsema. Aku kestab kuni 3,5 aastat.
Üldine
| FÜÜSILISED MÕÕTMED | 68,6 - 130,8 x 3,3 x 1,9 cm (27-51,5 x 1,3 x 0,75 tolli) |
|---|---|
| MOODULI SUURUS | 62 mm lai x 34 mm kõrge x 11 mm sügav (2,4 x 1,3 x 0,4 diagonaal) |
| SUURUSTE VALIK | 64-132 cm (25-52 tolli) |
| KAAL | 54,4 g (1,9 oz) |
| 1 ATM | |
| AKU TÜÜP | CR2032 |
| AKU KASUTUSAEG | 3,5 aastat (kasutades 1 tund päevas) |
| AKU KATTE TÜÜP | Kruvikinnitus |
| EEMALDATAV MOODUL | ✔ |
Nutifunktsioonid
| REAALAJAS PULSISAGEDUSE EDASTUS ANT®-ÜHENDUVUSE (2,4 GHZ) KAUDU, VEEST VÄLJAS OLLES | ✔ |
|---|---|
| TOETAB SÜDAME PULSISAGEDUSE MUUTLIKKUST (HRV) | ✔ |
| EDASTAB BLUETOOTH®-TEHNOLOOGIA KAUDU ÜHILDUVATELE SEADMETELE JA RAKENDUSTELE REAALAJAS PULSISAGEDUST JA TOETAB HRV-D | ✔ |
| TOETATUD SAMAAEGSETE ÜHENDUSTE ARV | ANT: piiranguteta; Bluetooth Low Energy: 2 |
-
Eesti
Tarne tasuta -
Soome
7,90 € -
Läti
Tarne tasuta -
Leedu
Tarne tasuta
Garmin on USA-s 1989. aastal asutatud GPS-tehnoloogia juhtfirma. Jalgrattaspordi valdkonnas on Garmin Edge-seeria GPS-arvutid maailma populaarseimad — pakuvad navigatsiooni, jõudluse mõõtmist, segmendi-võistlemist ja koolitusanalüüsi. Garmin valmistab ka pulsivöösid, jõuandureid ja nutikellasid.