• Suusakindad B/DAEHLIE CLAW PACE

B/DAEHLIE

Suusakindad B/DAEHLIE CLAW PACE

60,00 €
Värv: Must

Suurus:

Suusakindad B/DAEHLIE CLAW PACE
60,00 €

Suusakindad B/DAEHLIE CLAW PACE

B/DAEHLIE CLAW PACE on vee- ja tuulekindlad 2-kihilised suusakäpikud, mis on ühtaegu soojad, hingavad ja kerged. Ideaalsed valikud pakaselisteks maratonideks ja treeninguteks, kus on vaja nii täpsust kui soojust.

TPU-membraan tagab hingavuse ja veepidavuse 5.000 WP, samal ajal kui tuulekindel esiosa ja tagaosa kaitsevad külma ja sademete eest. Sünteetilisest nahast peopesa pakub suurepärast haaret ja kulumiskindlust, fliisvooder lisab soojust ja pehmust. Neopreenist elastne randmeosa ja nina pühkimise detail muudavad kinda eriti mugavaks ka pikkadel sõitudel.

  • 2-kihiline TPU-membraan
  • Veepidavus: 5.000 WP
  • Hingavus: 5.000 MVP
  • Tuule- ja veekindel esiosa ja tagaosa
  • Fliisvooder ja polsterdus
  • Sünteetiline nahk peopesal
  • Ergonoomiline “sõra” lõige
  • Neopreenist randmeosa
  • Nina pühkimise detail
  • PFC-vaba vetthülgav töötlus

Ideaalne valik külmade ilmade maratonideks ja intensiivseks treeninguks.

  • Eesti
    Tarne tasuta
  • Soome
    7,90 €
  • Läti
    Tarne tasuta
  • Leedu
    Tarne tasuta
Vaata kõiki tarnevõimalusi

DÆHLIE (varem Bjørn Dæhlie) on Norra premium-kategooria spordirõivaste bränd, mille asutas 1996. aastal — oma karjääri tippajal — Norra murdmaasuusatamise legend Bjørn Dæhlie. Brändi nimi on samas ka tema CV: 8 olümpiakulda ja 12 medalit kokku, 17 MM-medalit ning üks edukamaid taliolümpia karjääre kõigi aegade ajaloos. 2016. aastal sai brändist DÆHLIE ning sortiment laienes murdmaasuusatamise rõivastest vastupidavusspordile laiemalt — täna katab kollektsioon ka jooksmise, käimise ja igapäevase aktiivse eluviisi vajadused. DÆHLIE on Norra murdmaasuusakoondise ametlik varustaja ja brändi testpilootideks on tipud nagu Therese Johaug ja Petter Northug, kes annavad uutele toodetele lume peal viimase tagasiside. Filosoofia on selge: kui rõivas peab vastama inimese ootustele, kes on võitnud kaheksa olümpiakulda, sobib see ka sulle.