SPONSER
Joogipulber Sponser Basic Minerals 400 g, põhimineraalid- Ca,Mg,Fe,Zn,P
Joogipulber Sponser Basic Minerals 400 g, põhimineraalid- Ca,Mg,Fe,Zn,P
Põhimineraalid, Ca-Mg-Fe-Zn-P, ülehappesuse vähendamiseks
SPONSER Basic Minerals aitab organismil reguleerida happe tasakaalu. Leelismineraalid ja mikroelemendid pärinevad leeliselisest bikarbonaadist, laktaadist, karbonaadist ja vesinikfosfaadist. Ainevahetuses on ülehappesus praegusel ajal üldlevinud probleem ja seda soodustavad mitmed tegurid:
- spetsiifilised toiduained nagu liha, suhkur, teravili, alkohol ja kohv
- suured füüsilised koormused
- vähenenud hapete elimineerimine – vähene liikumine, ebapiisav vedeliku tarbimine.
Eelised:
- Kaks teelusikatäit Basic Minerali annab 80-90% päevasest kaltsiumi, magneesiumi, tsingi ja raua vajadusest.
- Ei sisalda suhkrut ega magusaineid.
Kasutamine: 2 korda päevas 1 mõõtlusikatäis (6 g), lahustada klaasitäies vees.
Pakend: Purk 400 g.
Maitse: Tsitrus.
Koostisained: Kaltsiumkarbonaat, magneesiumkarbonaat, naatriumbikarbonaat, kaltsiumlaktaat, kaaliumtsitraat, lõhna- ja maitseained, kaaliumfosfaat, magneesiumlaktaat, raudlaktaat, tsinklaktaat, stabilisaator kummiaraabik.
Analüüs:
| Analüüs | 12 g, päevane doos |
|---|---|
| Energia kJ(kcal) | < 25 (< 10) |
| Valgud | 0 g |
| Süsivesikud | < 0,5 g |
| Rasv | 0 g |
| Sool | 1,2 g |
Mineraalained:
| Mineraalaine | % SPA |
|---|---|
| Kaltsium | 600 mg 75 % |
| Magneesium | 360 mg 98 % |
| Raud | 11 mg 80 % |
| Tsink | 8,5 mg 85 % |
-
alates 2,45 €
Eesti
tasuta alates 50 € -
alates 7,90 €
Soome
tasuta alates 75 € -
alates 4,50 €
Läti
tasuta alates 50 € -
alates 5,40 €
Leedu
tasuta alates 50 €
Sponser Sport Food on Šveitsi sport-toitumise tootja, mis on alates 1986. aastast valmistanud energeetilisi geele, batoonide ja taastumis-jooke. Sponser tooteid kasutavad paljud World Tour-tiimid ja triathlon-võistlejad.