GARMIN
GPS rattakompuuter Garmin Edge 1040 Solar
Saadavus: poes (Saku 3, Tallinn)
Tootekood: 010-02503-21
Tasuta saatmine Eesti piires*
GPS rattakompuuter Garmin Edge 1040 Solar
GPS rattakompuuter Garmin Edge 1040 Solar
TÖÖTAB PÄIKESEENERGIAGA
Ära kunagi peata rattasõitu suurepärase päikeseenergial töötava GPS-iga rattakompuutri abil, mille peale võid loota, kui seda kõige enam vajad. Edge 1040 Solar on kõigeks valmis – olgu selleks kruusateed või tõeliselt järsud tõusud.
- Rühi edasi. Power Glass™ päikeseenergiaga laadimine pikendab energiasäästurežiimis aku tööaega kuni 42 minutit tunni kohta.
- Sõida kaugemale, laadi vähem. Päikeseenergiaga laadimisega saad kuni 45 tundi aku tööaega nõudlikes oludes ja kuni 100 tundi akusäästurežiimis.
- Mine sügavustesse. Mitme sagedusribaga GNSS-iga ei lase see oma täpsust heidutada tihedalt kasvavatest puudest ega linnakanjonist
- Jalgrattasõidu võimekuse ja raja keerukuse funktsioonid aitavad sul oma tugevaid ja nõrku külgi tundma õppida.
- Sõida nagu kohalik sõidutüübist lähtuvate kaartide ja navigeerimise abil.
- Tea võhmaandurite vihjete abil, kui palju jõudu sul veel varus on.
Üldine | |
|---|---|
| Füüsilised mõõtmed | 59,3 x 117,6 x 20,0 mm |
| Kaal | 133 g |
| Veekindluse tase | IPX7 |
| Puuteekraan | ✔ |
| Ekraani tüüp | Peegeldav TFT |
| Ekraani suurus | 3,5″ (88,9 mm) diagonaal |
| Ekraani eraldusvõime | 282 x 470 pikslit |
| Värviekraan | ✔ |
| Patarei tüüp | Laetav liitiumioonaku |
| Aku kasutusaeg | 45 tundi Vaata detaile |
| Energiasäästurežiim | ✔ |
| Power Glassi päikeseenergia abil laadimine | ✔ |
| Sõidu võimsusmõõdikuga ühilduv (toitekinnitus ja akukomplekt Garmin Charge) | ✔ |
Kaardid ja mälu | |
|---|---|
| Võimalus lisada kaarte | ✔ |
| WiFi®-kaardi haldur | ✔ |
| Algkaart | ✔ |
| Integreeritud TrailForksi rajaandmed | ✔ |
| Mälu ja toide | 64 GB sisemälu |
| Vahepunktid/lemmikud/asukohad | 200 |
| Marsruudid | 100 marsruuti |
| Ajalugu | Kuni 200 tundi |
Andurid | |
|---|---|
| GPS | ✔ |
| GLONASS | ✔ |
| Galileo | ✔ |
| Baromeetriline altimeeter | ✔ |
| Güroskoop | ✔ |
| Kiirendusandur | ✔ |
| Ümbritseva valguse andur | ✔ |
| Mitme sagedusribaga GNSS | ✔ |
| Magnetomeeter | ✔ |
Igapäevased nutifunktsioonid | |
|---|---|
| Ühenduvus | Bluetooth®, ANT+®, Wi-Fi® |
| Connect IQ™ (allalaaditavad kellakuvad, andmeväljad ja rakendused) | ✔ |
| Seadmes olev Connect IQ™ pood | ✔ |
| Nutiteavitused | ✔ |
| Tekstvastus/kõnest tekstiga keeldumine (ainult Android™) | ✔ |
| Ilm | ✔ |
| Seadete reaalajas sünkroonimine mobiilirakendusega Garmin Connect™ | ✔ |
| Juhib nutitelefoni muusikat | ✔ |
| VIRB® kaamera kaugjuhtimispult | ✔ |
| Nutitreeneri juhtimine | ✔ |
| Nutitelefoniga ühilduv | iPhone®, Android™ |
| Garmin Share | ✔ |
Ohutus- ja jälgimisfunktsioonid | |
|---|---|
| Abi | ✔ |
| LiveTrack | ✔ |
| GroupTrack | ✔ |
| Group Ride (Cycling) | ✔ |
| GroupRide'i võistlused ja auhinnad | ✔ |
| Sõitjate vaheline sõnumiteenus | ✔ |
| Juhtumituvastus | Jah (sh maastikurajad) |
| GroupRide'i intsidentide tuvastamine | ✔ |
| Kogukonna loodud ohtude aruandlus | ✔ |
| Leia minu Edge® | ✔ |
| Jalgratta alarm | ✔ |
| Ilmateated | ✔ |
| InReach®-seadmega ühilduv | ✔ |
Tegevuse jälgimise funktsioonid | |
|---|---|
| Põletatud kalorid | ✔ |
| Intensiivsusminutid | ✔ |
Treeningu-, kavandamis- ja analüüsifunktsioonid | |
|---|---|
| Kohandatav(ad) ekraan(id) | ✔ |
| Allalaaditavad treeningukavad | ✔ |
| Igapäevased treeningsoovitused | Jah (sündmusespetsiifiline) |
| Peamised ja teisesed treeningu eesmärgid | ✔ |
| Auto Pause®-i automaatne taimeri peatumine | ✔ |
| Intervalltreening | ✔ |
| Täiustatud treeningud | ✔ |
| Auto Lap®-i intervalli jälgimise funktsioon | ✔ |
| Vo2 Max | ✔ |
| Treenitustase – rattasõit | ✔ |
| Treeningkoormus – rattasõit | ✔ |
| Treeningkoormuse fookus – rattasõit | ✔ |
| Reaalajas vastupidavus – rattasõit | ✔ |
| Jalgrattasõidu võimekuse analüüs | ✔ |
| Raja keerulisuse analüüs | ✔ |
| treeningu efektiivsus | ✔ |
| Taastumisnõustaja | ✔ |
| Virtuaalpartner | ✔ |
| Läbi tegevus uuesti | ✔ |
| Segmendid | ✔ |
| Automaatne sirvimine | ✔ |
| Physio TrueUp | ✔ |
| Ühtlustatud treenitustase | ✔ |
Õuetegevuste funktsioonid | |
|---|---|
| ClimbPro tõusuplaneerija – rattasõit | ✔ |
| ClimbPro – rajad | ✔ |
| ClimbPro – vabasõit | ✔ |
Rattasõidu funktsioonid | |
|---|---|
| Rajad | ✔ |
| Märguanded (eesmärkide, nagu aja, vahemaa, pulsisageduse või kalorite eesmärkidel kõlab alarm) | ✔ |
| FTP (funktsionaalne energialävend) | ✔ |
| MTB dünaamika | ✔ |
| Varia™ radariga ühilduv (tahavaateradar) | ✔ |
| Ühildub Varia radarkaameraga | ✔ |
| Varia™ tuledega ühilduv | ✔ |
| Ühildub Varia esitule kaameraga | ✔ |
| Energiamõõdiku tugi | ✔ |
| Seadmesisene teekonnalooja | ✔ |
| Seadmesisene asukohaotsing | ✔ |
| Jõudlusjuhis | ✔ |
| TopoActive kaardid - rattasõit | ✔ |
| Trendline’i populaarsed marsruudid – rattasõit | ✔ |
| Populaarsuse soojuskaart | ✔ |
| Rattasõidu dünaamika funktsiooniga ühilduv | ✔ |
| Elektriratta nutika sõiduulatuse marsruudid | ✔ |
Ühenduvus | |
|---|---|
| Kaugjuhtimisseade Edge® | ✔ |
| Varia™ kaugjuhtimisseade | ✔ |
| ANT+™ elektrooniline käiguvahetus | ✔ |
| Shimano Di2 Synchro Shift integreerimine | ✔ |
| Laiendatud ekraan (võimaldab Garmini kellal jagada andmeekraane seadmes Edge®) | ✔ |
Karbis sisaldub:
Edge® 1040 Solar
Must silikoonkorpus
Kinnitused (MTB, tavaline ja esihoidik)
USB-kaabel
Randmepael
Dokumentatsioon