GARMIN
GPS rattakompuuter GARMIN EDGE 540
Tellitav, tarneaeg lattu 7 tööpäeva
Tootekood: 010-02694-31
GPS rattakompuuter GARMIN EDGE 540
GPS rattakompuuter GARMIN EDGE 540
TUTVUSTA TÄNAST MINA HOMSELE.
Paranda oma vormi iga päev rattakompuutri Edge® 540 abil, millel on juhtnupud ja sündmusega kohanduv treeninguabi funktsioon. See on optimaalne varustus, mis valmistab sind ette eelseisvateks võistlusteks või isiklike eesmärkide saavutamiseks.
- AKUSÄÄSTUREŽIIMIS KESTAB AKU ÜHE LAADIMISEGA KUNI 42 TUNDI.
- NADUI MITMERIBALISE GNSS-TEHNOLOOGIA ÜLIMAT TÄPSUST.
- VAATA SÕIDU AJAL VASTUPIDAVUSE ÜLEVAATEID
- ARENDA OMA TULEMUSI IGAPÄEVASTE TREENINGSOOVITUSTE ABIL.
- SÕIDA RATTAGA NAGU KOHALIK SÕIDUTÜÜBIST LÄHTUVATE KAARTIDE JA NAVIGEERIMISE ABIL.
- EDASTA OLEMASOLEVAD SÕIDUANDMED JA PROFIILID OMA UUDE SEADMESSE
Üldine | |
|---|---|
| Füüsilised mõõtmed | 57.8 x 85.1 x 19.6 mm |
| Kaal | 80.4 g |
| Veekindluse tase | IPX7 |
| Ekraani tüüp | Peegeldav TFT |
| Ekraani suurus | Diagonaal 66 mm (2.6″) |
| Ekraani eraldusvõime | 246 x 322 pikslit |
| Värviekraan | ✔ |
| Patarei tüüp | Laetav liitiumioonaku |
| Aku kasutusaeg | Kuni 26 tundi |
| Energiasäästurežiim | ✔ |
| Sõidu võimsusmõõdikuga ühilduv (toitekinnitus ja akukomplekt Garmin Charge) | ✔ |
Kaardid ja mälu | |
|---|---|
| Võimalus lisada kaarte | ✔ |
| WiFi®-kaardi haldur | ✔ |
| Algkaart | ✔ |
| Integreeritud TrailForksi rajaandmed | ✔ |
| Mälu ja toide | 16 GB |
| Vahepunktid/lemmikud/asukohad | 200 |
| Marsruudid | 100 marsruuti |
| Ajalugu | Kuni 200 tundi |
Andurid | |
|---|---|
| GPS | ✔ |
| GLONASS | ✔ |
| Galileo | ✔ |
| Baromeetriline altimeeter | ✔ |
| Güroskoop | ✔ |
| Kiirendusandur | ✔ |
| Ümbritseva valguse andur | ✔ |
| Mitme sagedusribaga GNSS | ✔ |
| Magnetomeeter | ✔ |
Igapäevased nutifunktsioonid | |
|---|---|
| Ühenduvus | Bluetooth®, ANT+®, Wi-Fi® |
| Connect IQ™ (allalaaditavad kellakuvad, andmeväljad ja rakendused) | ✔ |
| Seadmes olev Connect IQ™ pood | ✔ |
| Nutiteavitused | ✔ |
| Tekstvastus/kõnest tekstiga keeldumine (ainult Android™) | ✔ |
| Ilm | ✔ |
| Seadete reaalajas sünkroonimine mobiilirakendusega Garmin Connect™ | ✔ |
| Juhib nutitelefoni muusikat | ✔ |
| VIRB® kaamera kaugjuhtimispult | ✔ |
| Nutitreeneri juhtimine | ✔ |
| Nutitelefoniga ühilduv | iPhone®, Android™ |
| Garmin Share | ✔ |
Ohutus- ja jälgimisfunktsioonid | |
|---|---|
| Abi | ✔ |
| LiveTrack | ✔ |
| GroupTrack | ✔ |
| Group Ride (Cycling) | ✔ |
| GroupRide'i võistlused ja auhinnad | ✔ |
| Sõitjate vaheline sõnumiteenus | ✔ |
| Juhtumituvastus | Jah (sh maastikurajad) |
| GroupRide'i intsidentide tuvastamine | ✔ |
| Kogukonna loodud ohtude aruandlus | ✔ |
| Leia minu Edge® | ✔ |
| Jalgratta alarm | ✔ |
| Ilmateated | ✔ |
| InReach®-seadmega ühilduv | ✔ |
Tegevuse jälgimise funktsioonid | |
|---|---|
| Põletatud kalorid | ✔ |
| Intensiivsusminutid | ✔ |
Treeningu-, kavandamis- ja analüüsifunktsioonid | |
|---|---|
| Kohandatav(ad) ekraan(id) | ✔ |
| Allalaaditavad treeningukavad | ✔ |
| Igapäevased treeningsoovitused | Jah (sündmusespetsiifiline) |
| Peamised ja teisesed treeningu eesmärgid | ✔ |
| Auto Pause®-i automaatne taimeri peatumine | ✔ |
| Intervalltreening | ✔ |
| Täiustatud treeningud | ✔ |
| Auto Lap®-i intervalli jälgimise funktsioon | ✔ |
| Vo2 Max | ✔ |
| Treenitustase – rattasõit | ✔ |
| Treeningkoormus – rattasõit | ✔ |
| Treeningkoormuse fookus – rattasõit | ✔ |
| Reaalajas vastupidavus – rattasõit | ✔ |
| Jalgrattasõidu võimekuse analüüs | ✔ |
| Raja keerulisuse analüüs | ✔ |
| treeningu efektiivsus | ✔ |
| Taastumisnõustaja | ✔ |
| Virtuaalpartner | ✔ |
| Läbi tegevus uuesti | ✔ |
| Segmendid | ✔ |
| Automaatne sirvimine | ✔ |
| Physio TrueUp | ✔ |
| Ühtlustatud treenitustase | ✔ |
Õuetegevuste funktsioonid | |
|---|---|
| ClimbPro tõusuplaneerija – rattasõit | ✔ |
| ClimbPro – rajad | ✔ |
| ClimbPro – vabasõit | ✔ |
Rattasõidu funktsioonid | |
|---|---|
| Rajad | ✔ |
| Märguanded (eesmärkide, nagu aja, vahemaa, pulsisageduse või kalorite eesmärkidel kõlab alarm) | ✔ |
| FTP (funktsionaalne energialävend) | ✔ |
| MTB dünaamika | ✔ |
| Varia™ radariga ühilduv (tahavaateradar) | ✔ |
| Ühildub Varia radarkaameraga | ✔ |
| Varia™ tuledega ühilduv | ✔ |
| Ühildub Varia esitule kaameraga | ✔ |
| Energiamõõdiku tugi | ✔ |
| Jõudlusjuhis | ✔ |
| TopoActive kaardid - rattasõit | ✔ |
| Trendline’i populaarsed marsruudid – rattasõit | ✔ |
| Populaarsuse soojuskaart | ✔ |
| Rattasõidu dünaamika funktsiooniga ühilduv | ✔ |
| Elektriratta nutika sõiduulatuse marsruudid | ✔ |
Ühenduvus | |
|---|---|
| Kaugjuhtimisseade Edge® | ✔ |
| Varia™ kaugjuhtimisseade | ✔ |
| ANT+™ elektrooniline käiguvahetus | ✔ |
| Shimano Di2 Synchro Shift integreerimine | ✔ |
| Laiendatud ekraan (võimaldab Garmini kellal jagada andmeekraane seadmes Edge®) | ✔ |
Karbis sisaldub:
- Rattasõidukompuuter Edge® 540
- Kinnitused (tavaline ja esihoidik)
- USB-C juhe
- Randmepael
- Dokumentatsioon