Garmin tactix 7 – Pro Edition
LOODUD ÜLESANDE TÄITMISEKS
Power Sapphire™ päikeselaadimisega objektiivi, traditsiooniliste nuppude ja puutetundliku ekraaniga multispordi GPS-nutikell sisaldab spetsiaalseid taktikalisi funktsioone, samuti kaardistamist, muusikat, täiustatud treeningfunktsioone ja palju muud.
- Päikeseenergia jõul ei jää nutikell sinust sammugi maha.
- Aku ei sea piire. Nutikellarežiimis püsib aku laetuna kuni 37 päeva.
- Vastupidav ja esmaklassilise disainiga, mis on ehitatud vastavalt sõjalistele standarditele (MIL-STD-810).
- Kui läheb pimedaks, aitab sisseehitatud LED-taskulamp sind töös hoida.
- Jää teatud funktsioonide abil, nagu öönägemise ühilduvus, märkamatuks.
- Navigeeri ilmas ringi tänu multi-GNSS satellitside ja välitingimustes kasutatavate anduritega.
PÄIKESEENERGIA ABIL LAETAV AKU
Kuni 37 päeva aku kasutusaega nutikella režiimis, kui päikeseenergiaga laadimine on lubatud — ja kuni 122 tundi GPS-režiimis, kui päikeseenergiaga laadimine on lubatud.
DISAINILT KVALITEETNE
USA sõjaväestandardite (MIL-STD-810) järgi testitud vastupidaval, kuid keerukal disainil on suur 1,4″ ekraan.
PUUTEEKRAAN JA NUPUD
Tavapärased nupud, mis töötavad igas keskkonnas, on sobitatud tundliku uue puuteekraani liidesega, mis tagab kiire juurdepääsu valikutele ja funktsioonidele.
See, mis sulle meeldib | |
|---|---|
| ✔ | |
| AKU KESTVUS (NUTIKELLA REŽIIMIS) | Nutikellarežiimis: kuni 28 päeva / päikeseenergia abil kuni 37 päeva |
| SISSEEHITATUD KAARDID | ✔ |
| ✔ | |
| ✔ | |
| LED-TASKULAMP | Jah (valge/roheline) |
| GARMIN PAY™ | ✔ |
| MITMERIBALINE GPS | ✔ |
| MUUSIKAMÄLU | ✔ |
| ✔ | |
| ✔ | |
| KELLA EKRAANI TÜÜP | Päikesevalguses nähtav, peegeldav pikselmälu (MIP) |
| PÄIKESEENERGIAGA LAADIMINE | ✔ |
| PUUTEEKRAAN | ✔ |
| 10 ATM | |
Üldine | |
|---|---|
| RIHMA MATERJAL | Nailon ja silikoon |
| OBJEKTIIVI MATERJAL | Power Sapphire™ |
| RAAMI MATERJAL | Titaan |
| ÜMBRISMATERJAL | Kiudtugevdatud polümeer titaanist tagakaanega |
| SOBIB KELLARIHMAGA QUICKFIT™ | Kuulub komplekti (26 mm) |
| FÜÜSILISED MÕÕTMED | 51 x 51 x 14,9 mm Sobib järgmise ümbermõõduga randmetele: Silikoonrihm: 127–210 mm Nahkihm: 135–213 mm Tekstiilrihm: 135–213 mm Metallrihm: 135–225 mm |
| KAAL | 89 g (ainult korpus: 61 g) |
| EKRAANI SUURUS | 1,4″ (35,56 mm) diameeter |
| EKRAANI ERALDUSVÕIME | 280 x 280 pikslit |
| VÄRVIEKRAAN | ✔ |
| SUURE KIRJA VALIK | ✔ |
| AKU KASUTUSAEG | Nutikellarežiimis: kuni 28 päeva / päikeseenergia abil kuni 37 päeva* Energiasäästuga kellarežiimis: kuni 90 päeva / päikeseenergia abil üle 1 aasta* Ainult GPS-režiimis: kuni 89 tundi / päikeseenergiaga 122 tundi** Kõik satelliitsüsteemid: kuni 63 tundi / päikeseenergiaga 77 tundi* Kõik satelliitsüsteemid + muusika: aku maksimaalne tööaeg kuni 16 tundi GPS-režiimis: kuni 213 tundi / päikeseenergia abil kuni 578 tundi** Ekspeditsiooni GPS-režiimis: kuni 62 päeva / päikeseenergiaga 139 päeva* *Päikeseenergia abil laadimine, eeldades, et kella kantakse kogu päeva jooksul ning kolme tunni jooksul välitingimustes 50 000 luksi juures **Päikeseenergia abil laadimine, eeldades, et kella kasutatakse 50 000 luksi juures |
| LAADIMISVIIS | Garmini omandiõigusega pistiklaadija |
| MÄLU/AJALUGU | 32 GB |
Andurid | |
|---|---|
| GPS | ✔ |
| GLONASS | ✔ |
| GALILEO | ✔ |
| SATIQ™ TEHNOLOOGIA | ✔ |
| GARMIN ELEVATE™ RANDMELT PULSIMÕÕTJA | ✔ |
| PULSSOKSÜMEETRIAMONITOR VERE HAPNIKUTASEME JÄLGIMISEKS | ✔ |
| BAROMEETRILINE ALTIMEETER | ✔ |
| KOMPASS | ✔ |
| GÜROSKOOP | ✔ |
| KIIRENDUSANDUR | ✔ |
| TERMOMEETER | ✔ |
Tegevusprofiilid | |
|---|---|
| SAADAOLEVAD SPORDISAALI TEGEVUSPROFIILID | Jõud, HIIT, Kardio- Ja Elliptiline Treening, Stepper, Treppidest Kõndimine, Siseruumides aerutamine,, Hüppenööriga hüppamine |
| MULTISPORT | Triatlon, Ujumine/Jooksmine |
| HEAOLU | Kõndimine, Pilates, Jooga |
| JOOKS SISETINGIMUSTES | Jooksmine jooksulindil, Jooksmine sisetingimustes |
| JOOKS VÄLITINGIMUSTES | Jooksmine, Jooksmine välistingimustes, Maastikujooks, Ultrajooks, Takistusrada |
| SAADAVAOLEVAD ÕUETEGEVUSTE PROFIILID | Matkamine, Siseronimine, Kaljurahnudel ronimine, Ronimine, Küttimine, Ratsutamine, Golf, Disc Golf, Vibulaskmine |
| SAADAOLEVAD JALGRATTASÕIDUPROFIILID | Rattasõit, Maanteerattasõit, Mägijalgrattasõit, Rattasõit kruusarajal, Igapäevased töösõidud jalgrattaga, Jalgrattamatkad, Elektrirattasõit, E-mägirattasõit, Sisejalgrattasõit, Jalgrattakross, BMX |
| SAADAOLEVAD UJUMISPROFIILID | Basseinis ujumine, Avaveeujumine |
| VEEKOGUL | Püstiasendis aerusurf, Aeruramine, Kajakisõit, Surfamine, Lohelauasõit, Purjelauasõit, Kalapüük, Paadisõit, Purjetamine, Purjetamine, Veesuusatamine, Veelauasõit, Lainelauasurf, Veetuubiga sõit, Purjeekspeditsioon, Kärestikusõit, Snorgeldamine |
| MOTOSPORT | Mootorrattasõidule, Maastikuralli, Motorcrossing, ATV sõit, Mootorsaan |
| REKETISPORT | Tennis, Pickleball, Sulgpall, Squash, Lauatennis, Padel, Platvormitennis, Reketpall |
| LUMI JA TALV | Suusatamine, Lumelauasõit, Murdmaasuusatamine, lumelauasõit, Murdmaasuusatamine, Murdmaasuusatamine, Uisutamine, Lumeräätsakõnd, XC uisusammuga suustamine |
| SPORDIPROFIILID | Korvpall, Võrkpall, Maahoki, Jäähoki, Jalgpall, Ameerika jalgpall, Lakross, Ragbi, Ultimate Disc, Kriket, Softball, Pesapall |
| RINGIS | Poksimine, Sportlik vabavõitlus |
| MUUD TEGEVUSPROFIILID | Langevarjuhüpped, Taktikaline treening, Ühe rattareaga rulluiskudega uisutamine |
Taktikalised funktsioonid | |
|---|---|
| VARGREŽIIM | ✔ |
| PIMEDAS NÄGEMISE REŽIIM | ✔ |
| KAHES VORMINGUS KOORDINAADID | ✔ |
| KUSTUTUSLÜLITI | ✔ |
| RAKENDUSE XERO™ ASUKOHAD | ✔ |
| BALLISTIKA KALKULAATOR | Jah (nõuab lukust avamist) |
Lennundusfunktsioonid | |
|---|---|
| ÜLEMAAILMSED LENNUJAAMADE ANDMEBAASID | ✔ |
| KOLMETELJELINE KOMPASS KOOS HSI-GA (HORISONTAALNE SITUATSIOONINÄIDIK) | ✔ |
| MITU AJAVÖÖNDIT ZULU/UTC-GA | ✔ |
| NEXRAD LIIKUVAL KAARDIL | ✔ |
| LIIKUV KAART LENNUJAAMADE, NAVIGATSIOONIABIDE, MAANTEEDE, VEEKOGUDE JA MUUGA | ✔ |
| ÜLEMAAILMSED NAVIGATSIOONIABI- JA RISTMIKUANDMEBAAS(ID) | ✔ |
| PULSE OX | ✔ |
| METAR (LENNUVÄLJA METEOROLOOGILINE ARUANNE) | ✔ |
| TAF (LENNUVÄLJA ILMASTIKUPROGNOOS) | ✔ |
Karbis sisaldub:
- tactix 7 – Pro, mustast DLC-titaanist musta taktikalise nailonrihmaga
- Must silikoonist kellarihm
- Laadimis- / andmekaabel
- Dokumentatsioon
-
Eesti
Tarne tasuta -
Soome
Tarne tasuta -
Läti
Tarne tasuta -
Leedu
Tarne tasuta
Garmin on USA-s 1989. aastal asutatud GPS-tehnoloogia juhtfirma. Jalgrattaspordi valdkonnas on Garmin Edge-seeria GPS-arvutid maailma populaarseimad — pakuvad navigatsiooni, jõudluse mõõtmist, segmendi-võistlemist ja koolitusanalüüsi. Garmin valmistab ka pulsivöösid, jõuandureid ja nutikellasid.