GARMIN
Garmin Instinct 2 Solar - Tactical Edition, must
MIKS RAHULDUDA AINULT PRAEGUSE MISSIOONI TÄITMISEGA? KORDA SEDA.
See vastupidav GPS-nutikell on varustatud taktikaliste funktsioonidega ja päikeseenergia abil laadimisega, et saaksid oma teed jätkata.
- Spetsiifilised taktikalised funktsioonid hõlmavad öönägemise ühilduvust ja palju muud välioperatsioonide jaoks.
- Jätka oma missiooniga, kuni oled selle saavutanud, kasutades nutikella režiimis ja päikesepatarei laadimisel1 aku piiramatut tööiga.
- Militaarstandardile vastav järjekindlus tähendab, et tagasihoidmist ei toimu.
- Kasuta oma randmel sisseehitatud spordirakendusi ja treeni nii nagu sulle sobib.
- Nihuta piire, kuid püsi rajal omades juurdepääsu rohkematele satelliitidele.
- Katkematu tervisejälgimise abil mõistad oma keha paremini.
LOODUD VASTUPIDAVAKS
See vastupidav kell on kuni 100 m sügavuses veekindel ning on kuumus- ja põrutuskindel. Lisaks on see seade ehitatud vastu pidama oma kiudtugevdatud polümeerkorpuse ja keemiliselt tugevdatud kriimustuskindla Corning® Gorilla® Glassi’iga.
LOODUD, ET SAAKSID OLLA SINA ISE
Julged värvid, suure kontrastsusega kuvad ja suurusevalikud võimaldavad sul näidata maailmale, et teed asju omal moel.
PIKEM AKU TÖÖIGA
Päikesepatareiga laadimise ja piiramatu aku kasutuseaga nutikella režiimis1 jagub seda kauem, kui kunagi varem. Lisaks võimaldab toitehaldur pikendada aku kasutusaega, kontrollides, millised seaded ja andurid energiat kasutavad.
| ✔ | |
| AKU KESTVUS (NUTIKELLA REŽIIMIS) | Nutikell: kuni 28 päeva / päikeseenergia abil piiramata |
| ✔ | |
| ✔ | |
| GARMIN PAY™ | ✔ |
| ✔ | |
| ✔ | |
| KELLA EKRAANI TÜÜP | Monokroomne, päikesevalguses nähtav, peegeldav pikselmälu (MIP) |
| PÄIKESEENERGIAGA LAADIMINE | ✔ |
| 10 ATM |
Üldine
| RIHMA MATERJAL | Silikoon |
|---|---|
| OBJEKTIIVI MATERJAL | Power Glass™ |
| RAAMI MATERJAL | Kiudtugevdatud polümeer |
| ÜMBRISMATERJAÖ | Kiudtugevdatud polümeer |
| SOBIB KELLARIHMAGA QUICKFIT™ | Jah (22 mm) |
| FÜÜSILISED MÕÕTMED | 45 x 45 x 14,60 mm Sobib 135-230 mm ümbermõõduga randmetele |
| KAAL | 53 g |
| EKRAANI SUURUS | Kohandatud kahe aknaga kujundus, 0,9″ x 0,9″ (23 x 23 mm) |
| EKRAANI ERALDUSVÕIME | 176 x 176 pikslit |
| AKU KASUTUSAEG | Nutikell: kuni 28 päeva / päikeseenergia abil piiramata* *Päikeseenergia abil laadimine, eeldades, et kella kantakse kogu päeva jooksul ning kolme tunni jooksul välitingimustes 50 000 luksi juures |
| LAADIMISVIIS | Garmini omandiõigusega pistiklaadija |
| MÄLU/AJALUGU | 32 MB |
Kellafunktsioonid
| PÄIKESETÕUSU/-LOOJANGU KELLAAJAD | ✔ |
|---|---|
| KELLAAEG/KUUPÄEV | ✔ |
| GPS-KELLAAJA SÜNKR | ✔ |
| AUTOMAATNE SUVEAJALE LÜLITUMINE | ✔ |
| ÄRATUSKELL | ✔ |
| TAIMER | ✔ |
| STOPPER | ✔ |
Tervise ja heaoli jälgimine
| KUVATÕMMIS TERVISEST | ✔ |
|---|---|
RANDMELT MÕÕDETAV PULSS (PIDEV, IGA SEKUND) | ✔ |
| ✔ | |
| ✔ | |
HINGAMISSAGEDUS (24X7) | ✔ |
| ✔ | |
| ✔ | |
| ✔ | |
| ✔ | |
| HINGAMISHARJUTUSED | ✔ |
| ✔ | |
| ✔ | |
| ✔ |
Andurid
| TERMOMEETER | ✔ |
|---|---|
| GPS | ✔ |
| GLONASS | ✔ |
| GALILEO | ✔ |
| GARMIN ELEVATE™ RANDMELT PULSIMÕÕTJA | ✔ |
| PULSSOKSÜMEETRIAMONITOR VERE HAPNIKUTASEME JÄLGIMISEKS | ✔ |
| BAROMEETRILINE ALTIMEETER | ✔ |
| KOMPASS | ✔ |
| KIIRENDUSANDUR | ✔ |
Igapäevased nutifunktsioonid
| ÜHENDUVUS | Bluetooth®, ANT+® |
|---|---|
| CONNECT IQ™ (ALLALAADITAVAD SIHVERPLAADID, ANDMEVÄLJAD, VIDINAD JA RAKENDUSED) | ✔ |
| NUTITEAVITUSED | ✔ |
| TEKSTVASTUS/KÕNEST TEKSTIGA KEELDUMINE (AINULT ANDROID™) | ✔ |
| HOMMIKUNE RAPORT | ✔ |
| KALENDER | ✔ |
| ILM | ✔ |
| SEADETE REAALAJAS SÜNKROONIMINE MOBIILIRAKENDUSEGA GARMIN CONNECT™ | ✔ |
| ENERGIASÄÄSTUREŽIIM – KOHANDATAVA VÄHESE ENERGIATARBEGA KELL | ✔ |
| JUHIB NUTITELEFONI MUUSIKAT | ✔ |
| LEIA MINU TELEFON | ✔ |
| LEIA MINU KELL | ✔ |
| VIRB® KAAMERA KAUGJUHTIMISPULT | ✔ |
| ✔ | |
| ÜHILDUB MOBIILIRAKENDUSEGA GARMIN CONNECT™ | ✔ |
| NUTITELEFONIGA ÜHILDUV | iPhone®, Android™ |
Tegevusprofiilid
| SAADAOLEVAD SPORDISAALI TEGEVUSPROFIILID | Jõud, HIIT, Kardio- Ja Elliptiline Treening, Stepper, Treppidest Kõndimine, Siseruumides aerutamine, |
|---|---|
| MULTISPORT | Triatlon |
| HEAOLU | Kõndimine, Pilates, Jooga |
| SISEKOOLITUS | Jooksmine jooksulindil, Jooksmine sisetingimustes |
| JOOKS VÄLITINGIMUSTES | Jooksmine, Jooksmine välistingimustes, Maastikujooks |
| SAADAVAOLEVAD ÕUETEGEVUSTE PROFIILID | Matkamine, Siseronimine, Kaljurahnudel ronimine, Ronimine, Küttimine, Ratsutamine |
| SAADAOLEVAD JALGRATTASÕIDUPROFIILID | Rattasõit, Maanteerattasõit, Mägijalgrattasõit, Rattasõit kruusarajal, Igapäevased töösõidud jalgrattaga, Jalgrattamatkad, Elektrirattasõit, E-mägirattasõit, Sisejalgrattasõit, Jalgrattakross |
| SAADAOLEVAD UJUMISPROFIILID | Basseinis ujumine, Avaveeujumine |
| VEEKOGUL | Püstiasendis aerusurf, Aeruramine, Kajakisõit, Surfamine, Lohelauasõit, Purjelauasõit, Kalapüük |
| REKETISPORT | Tennis |
| LUMI JA TALV | Suusatamine, Lumelauasõit, Murdmaasuusatamine, lumelauasõit, Murdmaasuusatamine, Murdmaasuusatamine, Lumeräätsakõnd |
| MUUD TEGEVUSPROFIILID | Taktikaline treening, Takistusrada |
Karbis sisaldub:
Instinct® 2 Solar Tactical Edition
Laadimis- / andmekaabel
Dokumentatsioon