GARMIN
Aktiivsusmonitor Garmin vivofit 4 L - must
Aktiivsusmonitor Garmin vivofit 4 L - must
Aktiivsusmonitor enam kui 1-aastase aku kestvusega
- Alati sisselülitatud kohandatav värviline ekraan ja enam kui 1-aastane aku tööiga; laadimist pole vaja
- Jälgib samme, vahemaad ja põletatud kaloreid, mõõdab und ning pakub isikupärastatud igapäevast sammueesmärki
- Ohutu kasutamiseks ujumisel ja duši all
- Sünkroonib perioodiliselt Garmin Connect™-iga, kus saad oma tegevusi salvestada, planeerida ja jagada, osaleda sotsiaalsetes väljakutsetes ja palju muud
- Move IQ® funktsioon tuvastab tegevused automaatselt ja liigitab need Garmin Connectis
Leia lihtsasti uusi viise eilse ületamiseks kasutajasõbraliku vívofit 4 abil. See pakub sulle treeningu jälgimist ja vabadust liikuda ilma laadimispausideta. Tänu enam kui 1-aastasele aku kestvusele sobib vívofit 4 ideaalselt ööpäevaringseks kandmiseks, et sinu aktiivsus oleks alati jälgitud, automaatselt Move IQ abil liigitatud ja palju muud.
24/7 kantav
Vívofit 4 fitnessi jälgija jälgib sinu arengut ööpäevaringselt ja võimaldab unustada laadimiskaabli tänu enam kui 1-aastasele aku kestvusele. Seade sobib kasutamiseks ka basseinis või duši all ning selle alati sisselülitatud värviline ekraan on ere ja hästi loetav ka päikesevalguses. Lisa isikupära, kohandades ekraani värviteemade, sihverplaatide ja tekstifraasidega või vahetades rihma teise vastu. Lisarihmasid on saadaval erinevates värvides ja stiilides.
Mugavus sinu randmel
Vívofit 4 toob sinuni mitmeid uusi tööriistu, mis muudavad igapäevaelu mugavamaks. Kasuta ilma vidinat, et saada kiire ja visuaalne ülevaade päeva ilmaprognoosist. Sea rakenduses äratus, mis annab märku otse seadmes, või kasuta otse randmelt taimerit, et meenutada näiteks ahju väljalülitamist. Ka kadunud telefoni leidmisel saab vívofit 4 sind aidata.
Liigu lihtsamalt
Pole vaja tegevuste taimerit käsitsi käivitada ja peatada — Move IQ hoolitseb selle eest sinu eest. See suudab automaatselt salvestada ja liigitada erinevaid tegevusi, nagu kõndimine, jooksmine, rattasõit, ujumine ja elliptilise trenažööri kasutamine. Jalutuste ja jooksude puhul võib see isegi tegevuse automaatselt käivitada. Kogutud andmeid saad hiljem vaadata Garmin Connectis.
Isikupärastatud treeningu jälgimine ja motivatsioon
Vívofit 4 innustab sind tõusma ja liikuma. Lisaks sammude, vahemaa, põletatud kalorite ja une jälgimisele mõõdab see ka passiivsuse perioode. Värviline liikumisriba täitub, andes märku, kui oled liiga kaua paigal olnud. Selle lähtestamiseks piisab paariminutilisest kõndimisest. Vívofit 4 õpib tundma sinu aktiivsustaset ja määrab seejärel saavutatava igapäevase sammueesmärgi. Kui saavutad oma vahe-eesmärgid, kohandab seade eesmärki järgmiseks päevaks, suunates sind samm-sammult tervislikuma eluviisi poole.
Jaga ja võistle
Päeva jooksul sünkroonib vívofit 4 end perioodiliselt Garmin Connectiga. Garmin Connect™ rakendus muudab eilse ületamise lihtsamaks kui kunagi varem. Julged ja värvilised tegevuskaardid kuvavad kogu statistika ühe pilguga. Keri alla, et võrrelda tänaseid tulemusi varasematega, või puuduta kaarti, et näha detailsemat teavet. Seadme poolt salvestatud tegevused ja muud tervisenäitajad on esitatud selgelt ja detailselt ning andmed on kohandatud just sinu ja sinu liikumisharjumuste järgi.
Sammuväljakutsed koos lastega
Kasuta Toe-to-Toe™ funktsiooni, et esitada oma lastele sammuväljakutse. Sinu vívofit 4 fitnessi jälgija saab juhtmevabalt ühendada lapse lähedal oleva vívofit jr. 2 seadmega või isegi teise vívofit 4-ga, et alustada kohest ajastatud sammuvõistlust. Kõik toimub otse randmelt ning pärast väljakutse lõppu näete mõlemad ühe-ühe vastu võistluse sammude koguarvu ja selgub võitja.
See, mis sulle meeldib | |
|---|---|
| Kella ekraani tüüp | Päikesevalguses nähtav, peegeldav 8 värviga pikselmälu (MIP) |
| Veekindluse tase | Ujumine |
Üldine | |
|---|---|
| Rihma materjal | Black bands are TPU White and Speckle bands are silicone |
| Füüsilised mõõtmed | Width: 19 mm Circumference (small/medium): 122-188 mm |
| Kaal | Small/medium: 25 g |
| Ekraani suurus | 0.43" x 0.43" (11 x 11 mm) |
| Ekraani eraldusvõime | 88 x 88 pixels |
| Värviekraan | JAH |
| Aku kasutusaeg | 1+ year depending on usage (2 x SR43 user replaceable) |
| Mälu/ajalugu | 4 weeks of activity data |
Kellafunktsioonid | |
|---|---|
| Kellaaeg/kuupäev | JAH |
| Automaatne suveajale lülitumine | JAH |
| Äratuskell | JAH |
| Taimer | JAH |
| Stopper | JAH |
Tervise ja heaolu jälgimine | |
|---|---|
| Vedeliku tarbimine | Jah (Garmin Connect™ -is) |
| Naiste tervis | Jah (Garmin Connect™ -is) |
Andurid | |
|---|---|
| Kiirendusandur | JAH |
Igapäevased nutifunktsioonid | |
|---|---|
| Ühenduvus | Bluetooth® Smart and ANT+® |
| Ilm | JAH |
| Leia minu telefon | JAH |
| Ühildub mobiilirakendusega Garmin Connect™ | JAH |
| Nutitelefoniga ühilduv | iPhone®, Android™ |
Tegevuse jälgimise funktsioonid | |
|---|---|
| Sammuluger | JAH |
| Liikumismärguanded (kuvatakse seadmes pärast teatud jõudeolekuaega; lähtestamiseks jaluta mõni minut) | JAH |
| Automaatne eesmärk (õpib tundma sinu aktiivsustaset ja määrab päevasammude eesmärgi) | JAH |
| Põletatud kalorid | JAH |
| Läbitud vahemaa | JAH |
| Intensiivsusminutid | jah (mõõdukas) |
| TrueUp™ | JAH |
| Move IQ™ | JAH |
Karbis sisaldub:
- vívofit 4
- Documentation