GARMIN
Garmin Forerunner 570 47mm, Indigosinine alumiinium / lilla / indigosinise rihmaga
Garmin Forerunner 570 47mm, Indigosinine alumiinium / lilla / indigosinise rihmaga
- KIRGAS 1,4-TOLLINE AMOLED-EKRAAN
- KUNI 18 TUNDI AKU TÖÖAEGA GPS-REŽIIMIS
- TÄIUSTATUD TREENINGU- JA TAASTUMISSOOVITUSED
- SATIQ™ TEHNOLOOGIA JA MITMESAGEDUSLIK GPS
- KERGE ALUMIINIUMIST RAAM
- MUUSIKA OTSE RANDMEL
GARMINI TREENERI KOHALDATAVAD TREENINGPLAANID
Treeni ürituse jaoks, saavuta eesmärk või paranda oma vormi Garmini treener treeningplaanid jooksu, triatloni, jalgrattasõidu või jõutrenni jaoks. Valitud plaanid kohanduvad igapäevaselt su sooritusvõime, taastumise ja tervise järgi, et luua isikupärased treeningud.
TREENINGVALMIDUS
Kohe kui ärkad, saad oma unekvaliteedil, taastumisel, treeningukoormusel jpm põhineva valmisolekuskoori, et saaksid otsustada, kas oled sel päeval pingutuseks valmis või peaksid rahulikult võtma.
TREENITUSTASE
Kasutades selliseid indikaatoreid nagu HRV olek, sinu hiljutiste treeningute ajalugu ja VO2 max, saate lihtsa ülevaate treeningu tõhususest ja tead, kas treenid produktiivselt, oled tippvormis või pinges.
ÕHTURAPORT
Enne magamaminekut saad õhturaporti, mis annab sulle teavet unevajaduse, homse treeningu, ilma ja ürituste kohta, et võiksid järgmiseks päevaks paremini ette valmistuda.
IGAPÄEVASEID TREENINGSOOVITUSI
Hangi sinu andmete põhjal ainult sulle loodud treeninguid. Need jooksusoovitused varieeruvad intensiivsuse poolest ja kohanduvad iga jooksu järel, et võtta arvesse sinu sooritusvõimet ja taastumist.
SISSEEHITATUD KÕLAR JA MIKROFON
Pärast nutitelefoniga sidumist saad kõnesid algatada ja vastu võtta käekella abi. Lisaks saad käekella funktsioone juhtida häälkäsklustega või kasutada nutitelefoni häälassistenti tekstisõnumitele vastamiseks jne.
See, mis sulle meeldib | |
|---|---|
| Uneaja skoor ja statistika | ✓ |
| Aku kestvus (nutikella režiimis) | Kuni 11 päeva |
| Pulssoksümeetria vere hapnikutaseme jälgimiseks | Jah (kohapealne kontroll ja valikuline kogu päeva aklimatiseerumine ja unes) |
| Garmin Pay™ | ✓ |
| MITMERIBALINE GPS | ✓ |
| Muusikamälu | ✓ |
| Helistage ja saatke sõnumeid häälega | Jah (seotuna ühilduva nutitelefoniga) |
| treeningvalmidus | ✓ |
| Treenitustase | Täiustatud |
| Kella ekraani tüüp | AMOLED (valikuline alati sisselülitatud ekraani režiim) |
| Puuteekraan | ✓ |
| Veekindluse tase | 5 ATM |
Üldine | |
|---|---|
| Rihma materjal | Silikoon |
| Objektiivi materjal | Corning® Gorilla® Glass 3 |
| Raami materjal | Alumiinium |
| Kiirvabastusrihmad | Jah (22 mm, Tööstuse standard) |
| Füüsilised mõõtmed | 47 x 47 x 12,9 (mm) Sobib randmele, mille ümbermõõt on 135-205 mm |
| Kaal | 50 g |
| Sisseehitatud kõlar/mikrofon | ✓ |
| Ekraani suurus | 35,3 mm (1,4") läbimõõt |
| Ekraani eraldusvõime | 454 x 454 pikslit |
| Värviekraan | ✓ |
| Suure kirja valik | ✓ |
| Patarei tüüp | Liitiumioonaku |
| Aku kasutusaeg | Nutikellarežiim: kuni 11 päeva Ainult GPS-iga GNSS-režiim: kuni 18 tundi SatIQ (automaatvalik) GNSS-režiim: kuni 16 tundi Kõigi süsteemide GNSS-režiim koos mitme sagedusribaga: kuni 14 tundi SatIQ (automaatvalik) GNSS-režiim koos muusikaga: Kuni 9 tundi Ainult GPS-iga GNSS-režiim koos muusikaga: kuni 8 tundi Kõikide süsteemide GNSS-režiim koos mitme sagedusriba ja muusikaga: kuni 8 tundi Vaata detaile |
| Laadimisviis | Garmin omandiõigusega pistiklaadija |
| Mälu/ajalugu | 8 GB |
Andurid | |
|---|---|
| GPS | ✓ |
| GLONASS | ✓ |
| Galileo | ✓ |
| QZSS | ✓ |
| BeiDou | ✓ |
| SatIQ™ tehnoloogia | ✓ |
| Garmin Elevate™ randmelt pulsimõõtja | ✓ |
| Pulssoksümeetriamonitor vere hapnikutaseme jälgimiseks | ✓ |
| Baromeetriline altimeeter | ✓ |
| Kompass | ✓ |
| Güroskoop | ✓ |
| Kiirendusandur | ✓ |
| Termomeeter | ✓ |
| Ümbritseva valguse andur | ✓ |
Igapäevased nutifunktsioonid | |
|---|---|
| Ühenduvus | Bluetooth®, ANT+®, Wi-Fi® |
| Connect IQ™ (allalaaditavad sihverplaadid, andmeväljad, vidinad ja rakendused) | ✓ |
| Seadmes olev Connect IQ™ pood | ✓ |
| Nutiteavitused | ✓ |
| Tekstvastus/kõnest tekstiga keeldumine (ainult Android™) | ✓ |
| Vaata pilte kella märguannetest (ainult Android™) | ✓ |
| Hommikune raport | ✓ |
| Õhturaport | ✓ |
| Kalender | ✓ |
| Ilm | ✓ |
| Seadete reaalajas sünkroonimine mobiilirakendusega Garmin Connect™ | ✓ |
| Energiasäästurežiim – kohandatava vähese energiatarbega kell | ✓ |
| Juhib nutitelefoni muusikat | ✓ |
| Esitab ja haldab kellas muusikat | ✓ |
| Leia minu telefon | ✓ |
| Leia minu kell | ✓ |
| Leia minu telefon GPS-i toimingu ajal | ✓ |
| Ühilduv Garmin Messengeri rakendusega | ✓ |
| Nutitreeneri juhtimine | ✓ |
| Ühildub mobiilirakendusega Garmin Connect™ | ✓ |
| Nutitelefoniga ühilduv | iPhone®, Android™ |
| Aktsiad | Jah (valikuline Connect IQ rakendus) |
| BLUETOOTHi telefonikõnede ja hääleassistendi tugi | ✓ |
| Häälkäsklus | ✓ |
| RED SHIFT REŽIIM | ✓ |
| Garmin Share | ✓ |
| Passcode | ✓ |
KARBIS SISALDUB:
- Forerunner® 570 - 47mm GPS-ga jooksukell
- Laadimis/andmekaabel
- Dokumentatsioon