GARMIN
Garmin Forerunner 265S, Must raam hallikasvalge korpusega
Garmin Forerunner 265S, Must raam hallikasvalge korpusega
- 1,1″ VÄRVILINE AMOLED-EKRAAN
- KUNI 24 TUNDI AKU TÖÖAEGA GPS-REŽIIMIS
- TÄIUSTATUD TRENNIANDMED JA TAASTUMISSOOVITUSED
- SATIQ™ JA MITMESAGEDUSLIK GPS
- PUUTEEKRAAN JA NUPUD
- MUUSIKA OTSE RANDMEL
HOMMIKUNE RAPORT
Vaata ärgates ülevaadet oma uneajast1 ja treeningplaanidest ning ka pulsisageduse olekut ja ilmateadet. Saad esitatavat teavet kohandada vastavalt oma soovidele.
GARMIN COACH
Valmistu järgmiseks võistluseks, treeni verstapostiks või lihtsalt paranda vormi Garmini treeneri kohanduvate või eelkoostatud jooksmise, rattasõidu või jõutreeningu treeningukavadega. Veelgi rohkem sinu jaoks kohandatud treeningute saamiseks vali kavad, mis põhinevad sinu sooritusvõime ja tervise näitudel.
Igapäevased treeningsoovitused
Hangi sinu andmete põhjal ainult sulle loodud treeninguid. Need jooksusoovitused varieeruvad intensiivsuse poolest ja kohanduvad iga jooksu järel, et võtta arvesse sinu sooritusvõimet ja taastumist.
Treeningvalmidus
Kohe kui ärkad, saad oma Saad kohe ärgates teada oma valmiduse skoori, põhineb sinu unekvaliteedi, taastumise, treeningukoormuse jpm andmetel ja selle alusel saad otsustada, kas oled sel päeval pingutuseks valmis või peaksid rahulikult võtma.
Treenitustase
Vaata indikaatoreid, nagu HRV-olek, sinu hiljutine treeningute ajalugu ja sooritus, saad hõlpsasti ülevaate oma üldisest pingutusest ja sellest, kas treenid tõhusalt, oled heas vormis või kurnatud.
HRV-olek
Mõista oma üldist terviseseisundit, treeninguid ja taastumist paremini magamise ajal mõõdetud näitaja pulsisageduse vaheldumist, Saa une ajal pulsisageduse vaheldumisega oma üldtervisest, taastumisest ja treeningvõimekusest meie Firstbeat Analytics™ meeskonna loodud tehnoloogia abil parem ülevaade.
See, mis sulle meeldib | |
|---|---|
| ✔ | |
| AKU KESTVUS (NUTIKELLA REŽIIMIS) | Kuni 15 päeva |
| Jah (7 päeva) | |
| Jah (kohapealne kontroll ja valikuline kogu päeva aklimatiseerumine ja unes) | |
| GARMIN PAY™ | ✔ |
| MITMERIBALINE GPS | ✔ |
| MUUSIKAMÄLU | ✔ |
| ✔ | |
| Täiustatud | |
| KELLA EKRAANI TÜÜP | AMOLED, valikuline alati sisselülitatud ekraani režiim |
| PUUTEEKRAAN | ✔ |
| 5 ATM | |
Üldine | |
|---|---|
| RIHMA MATERJAL | Silikoon |
| OBJEKTIIVI MATERJAL | Corning® Gorilla® Glass 3 |
| RAAMI MATERJAL | Kiududega tugevdatud polümeer |
| KIIRVABASTUSRIHMAD | Jah (18 mm, tööstusstandard) |
| FÜÜSILISED MÕÕTMED | 41,7 x 41,7 x 12,9 (mm) Sobib 115-178 mm ümbermõõduga randmetele |
| KAAL | 39 g |
| EKRAANI SUURUS | 28,1 mm (1,1") diameeter |
| EKRAANI ERALDUSVÕIME | 360 x 360 pikslit |
| VÄRVIEKRAAN | ✔ |
| SUURE KIRJA VALIK | ✔ |
| AKU KASUTUSAEG | Nutikellarežiim: kuni 15 päeva Ainult GPS-iga GNSS-režiim: kuni 24 tundi SatIQ (automaatvalik) GNSS-režiim: kuni 18 tundi Kõigi süsteemide GNSS-režiim koos mitme sagedusribaga: kuni 15 tundi Ainult GPS-iga GNSS-režiim koos muusikaga: kuni 7,5 tundi SatIQ (automaatvalik) GNSS-režiim koos muusikaga: kuni 7 tundi Kõikide süsteemide GNSS-režiim koos mitme sagedusriba ja muusikaga: kuni 6 tundi Vaata detaile |
| LAADIMISVIIS | Garmini omandiõigusega pistiklaadija |
| MÄLU/AJALUGU | 8 GB |
Kellafunktsioonid | |
|---|---|
| KELLAAEG/KUUPÄEV | ✔ |
| GPS-KELLAAJA SÜNKR | ✔ |
| AUTOMAATNE SUVEAJALE LÜLITUMINE | ✔ |
| ÄRATUSKELL | ✔ |
| TAIMER | ✔ |
| STOPPER | ✔ |
| PÄIKESETÕUSU/-LOOJANGU KELLAAJAD | ✔ |
Tervise ja heaolu jälgimine | |
|---|---|
RANDMELT MÕÕDETAV PULSS (PIDEV, IGA SEKUND) | ✔ |
| ✔ | |
| Jah (kõrge ja madal) | |
HINGAMISSAGEDUS (24X7) | ✔ |
| ✔ | |
| ✔ | |
| ✔ | |
| PUHKEAJA MEELDETULETUSED | ✔ |
| ✔ | |
| HINGAMISHARJUTUSED | ✔ |
| Jah (edasijõudnutele) | |
| UNETREENER | ✔ |
| UINAKU TUVASTAMINE | ✔ |
| Jah (teenuses Garmin Connect™ ja valikulises Connect IQ™ vidinas) | |
| Jah (teenuses Garmin Connect™ ja valikulises Connect IQ™ vidinas) | |
| KUVATÕMMIS TERVISEST | ✔ |
Andurid | |
|---|---|
| GPS | ✔ |
| GLONASS | ✔ |
| GALILEO | ✔ |
| SATIQ™ TEHNOLOOGIA | ✔ |
| GARMIN ELEVATE™ RANDMELT PULSIMÕÕTJA | ✔ |
| PULSSOKSÜMEETRIAMONITOR VERE HAPNIKUTASEME JÄLGIMISEKS | ✔ |
| BAROMEETRILINE ALTIMEETER | ✔ |
| KOMPASS | ✔ |
| GÜROSKOOP | ✔ |
| KIIRENDUSANDUR | ✔ |
| TERMOMEETER | ✔ |
| ÜMBRITSEVA VALGUSE ANDUR | ✔ |
Tegevusprofiilid | |
|---|---|
| SAADAOLEVAD SPORDISAALI TEGEVUSPROFIILID | Jõud, HIIT, Kardio- Ja Elliptiline Treening, Stepper, Treppidest Kõndimine, Siseruumides aerutamine,, Hüppenööriga hüppamine |
| MULTISPORT | Triatlon |
| HEAOLU | Kõndimine, Pilates, Jooga |
| JOOKS SISETINGIMUSTES | Jooksmine jooksulindil, Jooksmine sisetingimustes, Virtuaalne jooksmine |
| JOOKS VÄLITINGIMUSTES | Jooksmine, Jooksmine välistingimustes Maastikujooks, Ultrajooks |
| SAADAVAOLEVAD ÕUETEGEVUSTE PROFIILID | Matkamine |
| SAADAOLEVAD JALGRATTASÕIDUPROFIILID | Rattasõit, Sisejalgratas, Maastikuratas, Elektrirattasõit, E-mägirattasõit, Jalgrattakross, Maanteesõit, Sõit kruusateedel, Pendelsõit rattaga, Rattamatk |
| SAADAOLEVAD UJUMISPROFIILID | Basseinis ujumine, Avaveeujumine |
| VEEKOGUL | Püstiasendis aerusurf, Aeruramine |
| REKETISPORT | Tennis, Pickleball, Sulgpall, Squash, Lauatennis, Padel, Platvormitennis, Reketpall |
| LUMI JA TALV | Suusatamine, Lumelauasõit, Murdmaasuusatamine, XC uisusammuga suustamine |
| SPORDIPROFIILID | Korvpall, Võrkpall, Maahoki, Jäähoki, Jalgpall, Ameerika jalgpall, Lakross, Ragbi, Ultimate Disc, Kriket, Softball, Pesapall |
| RINGIS | Poksimine, Sportlik vabavõitlus |
| MUUD TEGEVUSPROFIILID | Ühe rattareaga rulluiskudega uisutamine |
Karbis sisaldub:
- Jooksukell Forerunner® 265S
- USB-C laadimiskaabel/andmesidekaabel
- Dokumentatsioon