GARMIN
Garmin fenix E – 47 mm, AMOLED, Roostevaba teras / Must silikoonist kellarihm
Garmin fenix E – 47 mm, AMOLED, Roostevaba teras / Must silikoonist kellarihm
TUGEV TREENINGUPARTNER
Võimsa fēnix E multispordi GPS-nutikellaga saad vastata ka kõige raskemale sportlikule või välitingimuste väljakutsele. Suurenda keha vastupidavust ja sooritusvõimet oluliste funktsioonidega, nagu täiustatud tugevustreening, ööpäevaringne tervise- ja heaoluülevaade, dünaamiline ringmarsruutide loomine jne.
ERE JA SELGE AMOLED-EKRAAN ROOSTEVABAST TERASEST VÕRUGA
NUTIKELLA REŽIIMIS PEAB AKU VASTU KUNI 16 PÄEVA
SPORDIALAGA SEOTUD TUGEVUSTREENINGUD
NAUDI DÜNAAMILIST RINGMARSRUUTIDE LOOMIST
NAVIGEERI TÄPSETE MULTI-GNSS JA ABC ANDURITE ABIL
ÖÖPÄEVARINGSED TERVISE- JA HEAOLUFUNKTSIOONID
LOODUD TUGEVAKS
Nutikellal fēnix E on 1,3″ AMOLED-ekraan koos roostevabast terasest võru ja 47 mm kiudtugevdatud polümeerkorpus ning selle termo-, põrutus- ja veekindlust on katsetatud USA militaarstandardite järgi.
TÄIUSTATUD KAARDINAVIGATSIOON
Dünaamiline ringmarsruutide loomine võimaldab sisestada soovitud vahemaa ja kasutada pakutud marsruute, mis sind tagasi juhatavad. Võid alla laadida ka TopoActive’i kaardid maastikukontuuride nägemiseks ning golfiväljakute ja suusakuurortide eellaaditud kaartidele juurdepääsuks kõikjal maailmas.
TÄIUSTATUD JÕUTREENING
Suurenda oma keha võimekust kõikidele sportlastele mõeldud sihipäraste tugevustreeningu kavade ja spordialaga seotud treeningutega.
TREENINGVALMIDUS
Kohe kui ärkad, saad teada oma valmiduse skoori, mis põhineb sinu unekvaliteedi1, taastumise, treeningukoormuse jpm andmetel ja selle alusel saad otsustada, kas oled sel päeval pingutuseks valmis või peaksid rahulikult võtma.
ÖÖPÄEVARINGNE TERVISE JA HEAOLU JÄLGIMINE
Alusta igat päeva kohandatava hommikuse aruandega, mis pakub tervise- ja heaoluandmete kokkuvõtet, sh põhjalik unejälgimine, pulsisageduse olek, treeninguülevaade jne.
OLE ÜHENDATUD
Säilita oma aktiivse elustiili juures kontakti nutikella funktsioonidega, nagu nutiteavitused, Garmin Pay™ viipemaksed, muusikamälu jne.
See, mis sulle meeldib | |
|---|---|
| Uneaja skoor ja statistika | ✔ |
| Aku kestvus (nutikella režiimis) | Kuni 16 päeva (6 päeva alati sisse lülitatuna) |
| Sisseehitatud kaardid | ✔ |
| Pulssoksümeetria vere hapnikutaseme jälgimiseks | ✔ |
| Garmin Pay™ | ✔ |
| Muusikamälu | ✔ |
| treeningvalmidus | ✔ |
| Treenitustase | ✔ |
| Kella ekraani tüüp | AMOLED |
| Puuteekraan | ✔ |
| Veekindluse tase | 10 ATM |
Üldine | |
|---|---|
| Rihma materjal | Silikoon |
| Objektiivi materjal | Corning® Gorilla® Glass |
| Raami materjal | Roostevaba teras |
| Ümbrismaterjaö | Kiudtugevdatud polümeer ja metallist tagakaas |
| Sobib kellarihmaga QuickFit™ | Sisaldub (22 mm) |
| Füüsilised mõõtmed | 47 x 47 x 14,5 mm Sobib järgmise ümbermõõduga randmetele: Silikoonrihm: 125-208 mm UltraFit-rihm: 125-215 mm Nahkrihm: 132-210 mm Metallvõru: 132-215 mm |
| Kaal | 76 g (ainult korpus: 53 g) |
| Ekraani suurus | 33 mm (1,3”) läbimõõt |
| Ekraani eraldusvõime | 416 x 416 pikslit |
| Värviekraan | ✔ |
| Suure kirja valik | ✔ |
| Patarei tüüp | Liitiumioonaku |
| Aku kasutusaeg | Nutikell: kuni 16 päeva (pidevalt sisselülitatuna 6 päeva) Akusäästja kella režiimis: kuni 21 päeva Ainult GPS: kuni 42 tundi (pidevalt sisselülitatuna 30 tundi) Kõik satelliitsüsteemid: kuni 32 tundi (pidevalt sisselülitatuna 24 tundi) Kõik satelliitsüsteemid muusikaga: kuni 10 tundi Maksimaalne aku kasutusaeg GPS-režiimis: kuni 75 tundi Ekspeditsiooni GPS-režiimis: kuni 14 päeva |
| Laadimisviis | Garmin omandiõigusega pistiklaadija |
| Mälu/ajalugu | 16 GB |
Tervise ja heaolu jälgimine | |
|---|---|
| Randmelt mõõdetav pulss (pidev, iga sekund) | ✔ |
| Puhkeoleku pulss | ✔ |
| Ebanormaalse pulsisageduse hoiatused | Jah (kõrge ja madal) |
| Hingamissagedus | ✔ |
| Vormisoleku vanus. | ✔ |
| BODY BATTERY™ ENERGIAMONITOR | ✔ |
| Päeva stressitase | ✔ |
| Puhkeaja hingamistaimer. | ✔ |
| Hingamisharjutused | ✔ |
| Unerežiim | Jah (edasijõudnutele) |
| Unetreener | ✔ |
| Hingamise muutumine | ✔ |
| Uinaku tuvastamine | ✔ |
| Vedeliku tarbimine | Jah (teenuses Garmin Connect™ ja valikulises Connect IQ™ vidinas) |
| Naiste tervis | Jah (teenuses Garmin Connect™ ja valikulises Connect IQ™ vidinas) |
| Kuvatõmmis tervisest | ✔ |
| AJAVÖÖNDI NÕUSTAJA | ✔ |
| Terviseseisund | ✔ |
Andurid | |
|---|---|
| GPS | ✔ |
| GLONASS | ✔ |
| Galileo | ✔ |
| QZSS | ✔ |
| BeiDou | ✔ |
| Garmin Elevate™ randmelt pulsimõõtja | ✔ |
| Pulssoksümeetriamonitor vere hapnikutaseme jälgimiseks | ✔ |
| Baromeetriline altimeeter | ✔ |
| Kompass | ✔ |
| Güroskoop | ✔ |
| Kiirendusandur | ✔ |
| Termomeeter | ✔ |
| Ümbritseva valguse andur | ✔ |
Tegevusprofiilid | |
|---|---|
| Saadaolevad spordisaali tegevusprofiilid | Jõud, HIIT, Kardio, Elliptiline Treening, Stepper, Treppidest Kõndimine, Siseruumides aerutamine,, Hüppenööriga hüppamine |
| Multisport | Ujumine/Jooksmine, Triatlon |
| HEAOLU | Kõndimine, Siseruumides kõndimine, Pilates, Jooga |
| JOOKS SISETINGIMUSTES | Jooksmine jooksulindil, Jooksmine sisetingimustes, Virtuaalne jooksmine |
| JOOKS VÄLITINGIMUSTES | Jooksmine, Jooksmine välistingimustes, Maastikujooks, Ultrajooks, takistusrajal võistlemine |
| Saadavaolevad õuetegevuste profiilid | Matkamine, Siseronimine, Kaljurahnudel ronimine, Ronimine, Küttimine, Ratsutamine, Golf, Disc Golf, Vibulaskmine |
| Saadaolevad jalgrattasõiduprofiilid | Rattasõit, Maanteerattasõit, Mägijalgrattasõit, Rattasõit kruusarajal, Igapäevased töösõidud jalgrattaga, Jalgrattamatkad, Elektrirattasõit, E-mägirattasõit, Sisejalgrattasõit, Jalgrattakross, BMX |
| Saadaolevad ujumisprofiilid | Basseinis ujumine, Avaveeujumine |
| veekogul | Püstiasendis aerusurf, Aeruramine, Kajakisõit, Surfamine, Lohelauasõit, Purjelauasõit, Kalapüük, Paadisõit, Purjetamine, Veesuusatamine, Veelauasõit, Lainelauasurf, Veetuubiga sõit, Snorgeldamine, Kärestikusõit |
| Motosport | Mootorrattasõidule, Maastikuralli, Motorcrossing, ATV sõit, Mootorsaaniga sõitmine |
| REKETISPORT | Tennis, Pickleball, Sulgpall, Squash, Lauatennis, Padel, Platvormitennis, Reketpall |
| LUMI JA TALV | Suusatamine, Lumelauasõit, Murdmaasuusatamine, lumelauasõit, Murdmaasuusatamine, XC uisusammuga suustamine, Murdmaasuusatamine, Uisutamine, Lumeräätsakõnd |
| Spordiprofiilid | Korvpall, Võrkpall, Maahoki, Jäähoki, Jalgpall, Ameerika jalgpall, Lakross, Ragbi, Ultimate Disc, Kriket, Softball, Pesapall |
| RINGIS | Poksimine, Sportlik vabavõitlus |
| MUUD TEGEVUSPROFIILID | Ühe rattareaga rulluiskudega uisutamine |
KARBIS SISALDUB:
- fēnix® E – 47 mm, AMOLED Nutikell
- Laadimise/andmekaabel
- Dokumentatsioon