SHIMANO
Esijooks Shimano Dura-Ace WH-R9270-C36-TL-R 12x100mm
- Ülikerge 36 mm süsinikpöid
- 21 mm siselaius
- 12×100 E-THRU, CENTER LOCK
- Jõuline tirrisüdamik
Esijooks Shimano Dura-Ace WH-R9270-C36-TL-R 12x100mm
Ülikerge ronija – uus DURA-ACE C36 ühendab madala 36 mm täissüsinikpöia ja kergema rummu, et pakkuda kiiret kiirendust, väikest pöördmassi ning kindlat juhitavust ka tuulistes oludes. 21 mm sisepöia laius toetab kaasaegseid, madalama rõhuga rehve ning tubeless-valmidus vähendab veeretakistust ja torkeohu riski.
Rummu alumiiniumist tirrisüdamik ja värskendatud haardemehhanism suurendavad veojäikust ja reageerimiskiirust. OPTBAL kodarapaigutus tasakaalustab pinged, et säilitada jäikus ja koormustaluvus. CENTER LOCK ketaspidurisüsteem ning 12×100 mm E-THRU võll tagavad täpse pidurduse stabiilsuse.
- 36 mm kõrgune täissüsinikpöid, tubeless ready
- 21 mm sisepöia laius, 28 mm välislaius
- OPTBAL kodaraskeem, 24 roostevaba J-kodarat
- Alumiiniumrumm, alumiiniumist tirrisüdamik
- 12×100 mm E-THRU, CENTER LOCK
| Kasutus | Maantee |
| Grupp | Dura-Ace R9200 |
| Mudel | WH-R9270-TL |
| Rataste suurus | 28" |
| Rehvitüüp | UST Tubeless Ready / kliincher |
| Pöia mõõt | 622 × 21C |
| Pöia siselaius / välislaius | 21 mm / 28 mm |
| Pöia kõrgus | 36 mm |
| Piduritüüp | Ketaspidur, CENTER LOCK |
| O.L.D. (ees) | 12 × 100 mm |
| Võlli kinnitus | 12 mm E-THRU läbivõll |
| Tihendid | Labürint- ja kontakt-tihendid |
| Kodarad | 24 tk, OPTBAL, roostevaba |
| Soovitatav rehvimõõt | 25-622 kuni 32-622 |
| Materjalid (pöid / rumm / kodarad / niplid) | Süsinik / alumiinium / roostevaba teras / alumiinium |
-
alates 2,45 €
Eesti
tasuta alates 50 € -
alates 7,90 €
Soome
tasuta alates 75 € -
alates 4,50 €
Läti
tasuta alates 50 € -
alates 5,40 €
Leedu
tasuta alates 50 €
Shimano on Jaapani komponenditootja, mis on alates 1921. aastast olnud üks suurimaid jalgratta jõuülekande, pidurite ja jalgrattaspetsiifiliste komponentide tarnijaid maailmas. Shimano gruppe — alates Tourney mudelist linnaratastele kuni Dura-Ace tipppositsioonini — leiab praktiliselt iga tõsiselt võetava rattabrändi mudelitelt. Bränd valmistab ka kalapüügivahendeid ja sõudmiskomponente.