SHIMANO
Tagajooks Shimano Dura-Ace WH-R9270-C50-TL-R 12k 12x142mm
- Kerge & aerodünaamiline
- 50 mm süsinikpöid
- 12x142 mm E-THRU võll
- 12-k maanteekassetile
Tagajooks Shimano Dura-Ace WH-R9270-C50-TL-R 12k 12x142mm
Täiuslik kooslus kergusest ja aerodünaamikast. Uus DURA-ACE C50 tagaratas kasutab uuendatud täissüsinikust tubeless pöida ja uue disainiga rummu, mis vähendab kaalu ning suurendab jäikust. 50 mm pöiakõrgus toob aerokasu, DIRECT ENGAGEMENT tõstab veotugevust ning OPTBAL kodarapaigutus tagab kiire reageerimise.
- 50 mm kõrgune täissüsinikpöid
- Sisemine pöialaius: 21 mm; välimine: 28 mm
- CENTER LOCK
- Võll: Road E-THRU 12 mm; Over locknut: 12 × 142 mm
- Tihendid: labürint- ja kontakt-tihend
- Kodaraid: 24; OPTBAL kodarate süsteem
- DIRECT ENGAGEMENT tirrisüdamik
- Ühildub ainult Shimano maantee 12-k kassettidega
- Soovitatav rehvimõõt: 25-622 kuni 32-622
*Parim universaalne maanteejooks neile, kes hindavad madalat inertsi, aerodünaamikat ja kohest kiirendust.*
| Kasutusala | Maantee |
| Grupp | Dura-Ace R9200 |
| Mudel | WH-R9270-C50-TL-R |
| Jooksu suurus | 28" |
| Rehvitüüp | UST Tubeless Ready / Clincher |
| Pöia mõõt | 622 × 21C |
| Sisemine pöialaius | 21 mm |
| Välimine pöialaius | 28 mm |
| Piduritüüp | Ketaspidur, CENTER LOCK |
| Tirrisüdamik | Shimano maantee 12-k (DIRECT ENGAGEMENT) |
| Over locknut | 12 × 142 mm |
| Võlli kinnitus | 12 mm E-THRU |
| Tihend | Labürint- ja kontakt |
| Kodaraid | 24 |
| Soovitatav rehv | 25-622 kuni 32-622 |
| Materjalid | Pöid: süsinik; Rumm: alumiinium; Kodarad: roostevaba teras; Nipplid: alumiinium |
| Kaal (tootja info) | 787 g |
-
alates 2,45 €
Eesti
tasuta alates 50 € -
alates 7,90 €
Soome
tasuta alates 75 € -
alates 4,50 €
Läti
tasuta alates 50 € -
alates 5,40 €
Leedu
tasuta alates 50 €
Shimano on Jaapani komponenditootja, mis on alates 1921. aastast olnud üks suurimaid jalgratta jõuülekande, pidurite ja jalgrattaspetsiifiliste komponentide tarnijaid maailmas. Shimano gruppe — alates Tourney mudelist linnaratastele kuni Dura-Ace tipppositsioonini — leiab praktiliselt iga tõsiselt võetava rattabrändi mudelitelt. Bränd valmistab ka kalapüügivahendeid ja sõudmiskomponente.