GARMIN
Garmin Venu 2S, Silver - Gray
Nutikell, mis töötab koos sinu telefoniga
APPLE® VÕI ANDROID™? VAHET EI OLE. ÜHENDA OMA KELL JA OLE KÕIGEGA KURSIS.
AKU KASUTUSAEG
Pidev tervise ülevaade – kuni 10 päeva nutikellarežiimis, kuni 19 tundi GPS-režiimis ja kuni 7 tundi muusikaga GPS-režiimis.
ELEGANTNE JA VÄRVIKAS
Imeilus AMOLED-ekraan äratab kella ellu ning näed kõike ka eredas valguses. Proovi alati aktiivse ekraani režiimi, et ekraan oleks alati nähtaval.
AKTIIVSE ELUSTIILI JAOKS
Vastupidav Corning® Gorilla® Glass 3, kaunis roostevabast terasest korpus ja mugav silikoonrihm – seda nutikella ei peata miski.
BODY BATTERY™ ENERGIATASEME JÄLGIMINE
Jälgi oma keha energiataset kogu päeva, et saaksid leida parimad ajad tegevusteks ja puhkamiseks.
STRESSITASEME JÄLGIMINE
Vaata, kas päev on rahulik, tasakaalustatud või stressirohke. Lõõgastumise meeldetuletused soovitavad lühikesi hingamisharjutusi, et pinget leevendada.
MENSTRUAALTSÜKLI JÄLGIMINE
Jälgi oma menstruaaltsüklit või rasedust rakendusega Garmin Connect. Logi sümptome, vaata treeningu- ja toitumisteavet ning muudki. Naistetervise jälgimise rakendusega saad otse kellas andmeid vaadata ja logida.
PULSISAGEDUS RANDMELT
Käekell mõõdab pidevalt sinu pulsisagedust2 ning annab teada, kui see püsib puhkehetkel liiga kõrge või liiga madalana. See aitab mõõta ka treeningu intensiivsust, isegi ujumisel.
UNEAJA SKOOR JA PÕHJALIK UNEJÄLGIMINE
Saa hinnang unekvaliteedile ja saa soovitusi, kuidas oma võimekust parandada. Jälgi ka unefaase ning pulsisagedust, stressitaset, pulssoksümeetriat3 ja hingamist.
| ✔ | |
| AKU KESTVUS (NUTIKELLA REŽIIMIS) | Kuni 10 päeva |
| Jah (kohapealne kontroll ja valikuline kogu päeva aklimatiseerumine ja unes) | |
| GARMIN PAY™ | ✔ |
| MUUSIKAMÄLU | ✔ |
| KELLA EKRAANI TÜÜP | AMOLED valikuline alati sisselülitatud režiim |
| PUUTEEKRAAN | ✔ |
| Ujumine, 5 ATM |
Üldine
| RIHMA MATERJAL | silikoon ja/või nahk Karbi sisaldus |
|---|---|
| OBJEKTIIVI MATERJAL | Corning® Gorilla® Glass 3 |
| RAAMI MATERJAL | Roostevaba teras |
| ÜMBRISMATERJAÖ | Kiudtugevdatud polümeer |
| KIIRVABASTUSRIHMAD | Jah (18 mm, tööstusstandard) |
| FÜÜSILISED MÕÕTMED | 40,40 x 40,40 x 12,10 mm Sobib randmele, mille ümbermõõt on vahemikus 110-175 mm |
| KAAL | 38,20 g |
| EKRAANI SUURUS | 1,10″ (27,90 mm) diameeter |
| EKRAANI ERALDUSVÕIME | 360 x 360 pikslit |
| VÄRVIEKRAAN | ✔ |
| AKU KASUTUSAEG | Nutikellarežiim: kuni 10 päeva GPS-režiim muusikaga: kuni 7 tundi tundi GPS-režiim muusikata: kuni 19 tundi tundi Energiasäästlik Smartwatch-režiim: kuni 11 päeva |
| LAADIMISVIIS | Garmini omandiõigusega pistiklaadija |
| MÄLU/AJALUGU | 8 GB |
Kellafunktsioonid
| PÄIKESETÕUSU/-LOOJANGU KELLAAJAD | ✔ |
|---|---|
| KELLAAEG/KUUPÄEV | ✔ |
| GPS-KELLAAJA SÜNKR | ✔ |
| AUTOMAATNE SUVEAJALE LÜLITUMINE | ✔ |
| ÄRATUSKELL | ✔ |
| TAIMER | ✔ |
| STOPPER | ✔ |
Tervise ja heaolu jälgimine
| KUVATÕMMIS TERVISEST | ✔ |
|---|---|
RANDMELT MÕÕDETAV PULSS (PIDEV, IGA SEKUND) | ✔ |
| ✔ | |
| Jah (kõrge ja madal) | |
HINGAMISSAGEDUS (24X7) | ✔ |
| ✔ | |
| ✔ | |
| ✔ | |
| PUHKEAJA MEELDETULETUSED | ✔ |
| ✔ | |
| HINGAMISHARJUTUSED | ✔ |
| Jah (edasijõudnutele) | |
| ✔ | |
| ✔ |
Andurid
| GPS | ✔ |
|---|---|
| GLONASS | ✔ |
| GALILEO | ✔ |
| GARMIN ELEVATE™ RANDMELT PULSIMÕÕTJA | ✔ |
| PULSSOKSÜMEETRIAMONITOR VERE HAPNIKUTASEME JÄLGIMISEKS | ✔ |
| BAROMEETRILINE ALTIMEETER | ✔ |
| KOMPASS | ✔ |
| GÜROSKOOP | ✔ |
| KIIRENDUSANDUR | ✔ |
| TERMOMEETER | Jah (vajalik on tempe™ andur) |
| ÜMBRITSEVA VALGUSE ANDUR | ✔ |
Igapäevased nutifunktsioonid
| ÜHENDUVUS | Bluetooth®, ANT+®, Wi-Fi® |
|---|---|
| CONNECT IQ™ (ALLALAADITAVAD SIHVERPLAADID, ANDMEVÄLJAD, VIDINAD JA RAKENDUSED) | ✔ |
| NUTITEAVITUSED | ✔ |
| TEKSTVASTUS/KÕNEST TEKSTIGA KEELDUMINE (AINULT ANDROID™) | ✔ |
| KALENDER | ✔ |
| ILM | ✔ |
| ENERGIASÄÄSTUREŽIIM – KOHANDATAVA VÄHESE ENERGIATARBEGA KELL | ✔ |
| JUHIB NUTITELEFONI MUUSIKAT | ✔ |
| ESITAB JA HALDAB KELLAS MUUSIKAT | ✔ |
| LEIA MINU TELEFON | ✔ |
| LEIA MINU KELL | ✔ |
| ÜHILDUB MOBIILIRAKENDUSEGA GARMIN CONNECT™ | ✔ |
| NUTITELEFONIGA ÜHILDUV | iPhone®, Android™ |
Tegevusprofiilid
| SAADAOLEVAD SPORDISAALI TEGEVUSPROFIILID | Jõud, HIIT, Kardio- Ja Elliptiline Treening, Stepper, Treppidest Kõndimine, Siseruumides aerutamine, |
|---|---|
| HEAOLU | Kõndimine, Pilates, Jooga |
| SISEKOOLITUS | Jooksmine jooksulindil, Jooksmine sisetingimustes |
| JOOKS VÄLITINGIMUSTES | Jooksmine |
| SAADAVAOLEVAD ÕUETEGEVUSTE PROFIILID | Matkamine, Siseronimine, Kaljurahnudel ronimine, Disc Golf |
| SAADAOLEVAD JALGRATTASÕIDUPROFIILID | Rattasõit, Sisejalgrattasõit |
| SAADAOLEVAD UJUMISPROFIILID | Basseinis ujumine |
| VEEKOGUL | Püstiasendis aerusurf, Aeruramine |
| REKETISPORT | Tennis, Pickleball, Padel |
| LUMI JA TALV | Suusatamine, Lumelauasõit, Murdmaasuusatamine, Lumeräätsakõnd |
Tegevuse jälgimise funktsioonid
| GARMIN CONNECT ™ UITDAGINGEN-APP | ✔ |
|---|---|
| SAMMULUGER | ✔ |
| LIIKUMISMÄRGUANDED (KUVATAKSE SEADMES PÄRAST TEATUD JÕUDEOLEKUAEGA; LÄHTESTAMISEKS JALUTA MÕNI MINUT) | ✔ |
| AUTOMAATNE EESMÄRK (ÕPIB TUNDMA SINU AKTIIVSUSTASET JA MÄÄRAB PÄEVASAMMUDE EESMÄRGI) | ✔ |
| ✔ | |
| LÄBITUD KORRUSED | ✔ |
| LÄBITUD VAHEMAA | ✔ |
| ✔ | |
| TRUEUP™ | ✔ |
| MOVE IQ™ | ✔ |
Karbis sisaldub:
Venu 2S
Laadimine/andmekaabel
Dokumentatsioon