GARMIN
Garmin vivoactive 6, Kahvatukuldne korpus luuhalli rihmaga
Garmin vivoactive 6, Roosa metallkorpus koos roosa rihmaga
MÕISTA OMA KEHA PAREMINI
Heleda ja värvilise ekraani, kuni 11 päeva kestva aku ning asjakohaste tervise- ja treeningufunktsioonidega nutikell vívoactive 6 annab sulle tööriistad ja ülevaated, mis aitavad sul oma keha paremini mõista.
- ERE AMOLED EKRAAN
- NUTIKELLA REŽIIMIS PEAB AKU VASTU KUNI 11 PÄEVA
- BODY BATTERY™ ENERGIASEIRE, UNESKOOR, STRESSI JÄLGIMINE JNE
- TÄIUSTATUD TREENINGFUNKTSIOONID
- TÖÖTAB RAKENDUSEGA GARMIN CONNECT™ IPHONE®-I JA ANDROID™-I NUTITELEFONIDES
- NUTITEAVITUSED, GARMIN PAY™ VIIPEMAKSED JA MUUSIKAMÄLU
BODY BATTERY ENERGIATASEME JÄLGIMINE
Hoia oma energiatasemel kogu päeva jooksul silm peal, et teaksid, millal keha on puhanud ja tegevuseks valmis või kurnatud ja vajab puhkamiseks kosutavat und. Ja vaata üksikasju ja personaalset teavet selle kohta, kuidas uni, uinakud, igapäevased tegevused ja kõrge stressitase sinu energiat mõjutavad.
UNETREENER
Saa uneskoor ja personaliseeritud juhised selle kohta, kui palju und vajad ja kuidas saaksid seda parandada. Jälgi isegi erinevaid unefaase ja uinakuid – ja vaata oma uneperioodi kohta käivaid võtmemõõdikuid, näiteks pulsisageduse varieeruvust, et oma tervislikku seisundit paremini mõista.
SISSEEHITATUD SPORDIRAKENDUSED
Jälgi oma liikumisharjumusi rohkem kui 80 eellaaditud GPS- ja siseruumides kasutatava spordirakendusega – kõnni, jooksmise, rattasõidu, basseinis ujumise, ratastooliga tegevuste ja palju muu jaoks.
TRENNIVALIKUD
Liikumine pole kunagi olnud lihtsam alates igapäevastest soovituslikest kõndimistest kuni üksikasjalike tugevus-, HIIT-, Pilatese treeningute, jooga-, liikuvusharjutusteni jne. Lihtsalt leia treeningud rakendusest Garmin Connect™ ja laadi need oma nutikella.
TERVIS JA HEAOLU
Jälgi oma tervist randme pulsisageduse, HRV-oleku, pulssoksümeetria ja naiste terviseandmete abil.
NUTITEAVITUSED JA SÕNUMITE SAATMINE
Seo kell iPhone-i või Androidi nutitelefoniga ja saad kellas vastu võtta e-kirju, tekstisõnumeid ja märguandeid. Androidi telefoniga saad sõnumitele vastata kellal oleva klaviatuuriga ja vaadata sulle saadetud fotosid otse kella ekraanilt.
See, mis sulle meeldib | |
|---|---|
| Uneaja skoor ja statistika | ✔ |
| Aku kestvus (nutikella režiimis) | Kuni 11 päeva |
| Pulssoksümeetria vere hapnikutaseme jälgimiseks | Jah (kohapealne kontroll ja valikuline kogu päeva aklimatiseerumine ja unes) |
| Garmin Pay™ | ✔ |
| Muusikamälu | ✔ |
| Kella ekraani tüüp | AMOLED (valikuline alati sisselülitatud ekraani režiim) |
| Puuteekraan | ✔ |
| Veekindluse tase | Ujumine, 5 ATM |
| Ratastoolirežiim | ✔ |
Üldine | |
|---|---|
| Rihma materjal | Silikoon |
| Objektiivi materjal | Corning® Gorilla® Glass 3 |
| Raami materjal | Anodeeritud alumiinium |
| Ümbrismaterjaö | Kiududega tugevdatud polümeer |
| Kiirvabastusrihmad | Jah (20 mm, tööstusstandard) |
| Füüsilised mõõtmed | 42,2 x 42,2 x10,9 mm Sobib randmele, mille ümbermõõt on 125-190 mm |
| Kaal | 23 g (36 g koos komplekti kuuluva rihmaga) |
| Ekraani suurus | 30,4 mm (1,2″) diameeter |
| Ekraani eraldusvõime | 390 x 390 pikslit |
| Värviekraan | ✔ |
| Suure kirja valik | ✔ |
| Patarei tüüp | Liitiumioonaku |
| Aku kasutusaeg | Nutikellarežiimis: kuni 11 päeva (ekraan alati sisse lülitatud 5 päeva) Energiasäästlik nutikellarežiim: kuni 21 päeva Ainult GPS-iga GNSS-režiim: kuni 21 tundi Kõikide süsteemide GNSS-režiim: kuni 17 tundi Kõigi süsteemide GNSS-režiim muusikaga: kuni 8 tundi Vaata detaile |
| Laadimisviis | Garmin omandiõigusega pistiklaadija |
| Mälu/ajalugu | 8 GB |
Tervise ja heaolu jälgimine | |
|---|---|
| Randmelt mõõdetav pulss (pidev, iga sekund) | ✔ |
| Puhkeoleku pulss | ✔ |
| Ebanormaalse pulsisageduse hoiatused | Jah (kõrge ja madal) |
| Hingamissagedus | ✔ |
| Vormisoleku vanus. | ✔ |
| BODY BATTERY™ ENERGIAMONITOR | ✔ |
| Päeva stressitase | ✔ |
| Puhkeaja meeldetuletused | ✔ |
| Puhkeaja hingamistaimer. | ✔ |
| Meditatsioon | ✔ |
| Hingamisharjutused | ✔ |
| Unerežiim | Jah (edasijõudnutele) |
| Unetreener | ✔ |
| Hingamise muutumine | ✔ |
| Uinaku tuvastamine | ✔ |
| Vedeliku tarbimine | ✔ |
| Naiste tervis | ✔ |
| Kuvatõmmis tervisest | ✔ |
| Terviseseisund | ✔ |
Andurid | |
|---|---|
| GPS | ✔ |
| GLONASS | ✔ |
| Galileo | ✔ |
| QZSS | ✔ |
| BeiDou | ✔ |
| Garmin Elevate™ randmelt pulsimõõtja | ✔ |
| Pulssoksümeetriamonitor vere hapnikutaseme jälgimiseks | ✔ |
| Kompass | ✔ |
| Güroskoop | ✔ |
| Kiirendusandur | ✔ |
| Termomeeter | Jah (vajalik on tempe™ andur) |
| Ümbritseva valguse andur | ✔ |
Tegevusprofiilid | |
|---|---|
| Saadaolevad spordisaali tegevusprofiilid | Jõud, HIIT, Kardio, Elliptiline Treening, Stepper, Siseruumides aerutamine, Hüppenööriga hüppamine |
| HEAOLU | Kõndimine, Pilates, Jooga, Siseruumides kõndimine, Liikuvus |
| JOOKS SISETINGIMUSTES | Jooksmine jooksulindil, Jooksmine sisetingimustes |
| JOOKS VÄLITINGIMUSTES | Jooksmine, Jooksmine välistingimustes, Maastikujooks, Takistusrajal võistlemine |
| Saadavaolevad õuetegevuste profiilid | Matkamine, Ratsutamine, Golf, Mägironimine, Disc Golf, Vibulaskmine |
| Saadaolevad jalgrattasõiduprofiilid | Rattasõit, Maanteerattasõit, Rattasõit kruusarajal, Jalgrattamatkad, Elektrirattasõit, Käsirattasõit, Käsirattasõit siseruumides, Sisejalgrattasõit, Jalgrattakross |
| Saadaolevad ujumisprofiilid | Basseinis ujumine, Avaveeujumine |
| veekogul | Püstiasendis aerusurf, Kajakisõit, Aeruramine, Snorgeldamine |
| Motosport | Mootorrattasõidule, Maastikuralli, Motorcrossing, ATV sõit, Mootorsaaniga sõitmine |
| REKETISPORT | Tennis, Pickleball, Sulgpall, Squash, Lauatennis, Padel, Platvormitennis, Reketpall |
| LUMI JA TALV | Suusatamine, Lumelauasõit, Murdmaasuusatamine, XC uisusammuga suustamine, Uisutamine, Lumeräätsakõnd |
| Spordiprofiilid | Korvpall, Võrkpall, Maahoki, Jäähoki, Jalgpall, Ameerika jalgpall, Lakross, Ragbi, Ultimate Disc, Kriket, Softball, Pesapall |
| RINGIS | Poksimine, Sportlik vabavõitlus |
| MUUD TEGEVUSPROFIILID | Ühe rattareaga rulluiskudega uisutamine |
KARBIS SISALDUB:
- vívoactive® 6
- USB-C laadimis-/andmekaabel
- Dokumentatsioon